Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:15 28.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: кауфланднови [re: Soul Mate]  
АвторRR (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 11:21



Идиоти, какво сте завършили, че не знаете как се пише УПЛАШИЛ?!



Тема Re: кауфланднови [re: *]  
Авторnina (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 00:46



тези са пълни нещастницил.Работиш като идиот по 12-13ч.на ден за 450лв.за първите 3 мес.,а след това я вдигат на 500лв.Пълна манипулация!А отгоре на това равотиш и нощни смени,които никаде не са регламентирани.УЖАС!!!Ако някой се чуди от каде знам,кръстницата ми работи там в момента.Бягайте хора от там!!!





Тема Re: кауфланднови [re: nina]  
Автор prikazkaneizvestna (непознат )
Публикувано23.07.08 23:14



От един месец заплатите бруто станаха 600лв,но чисто нямат 500лв.Продължава идилията и за нощните смени и за 10-12-14 часа на работа,но извънреден труд не се заплаща.Хвъргат ти пепел в очите,че пускат компенсация,но........ако вече не си избягал от там.В магазините става все по-зле за персонала.Не се подлъгвайте по лъскавите думи в рекламите...лъжа и измама е.



Тема Re: кауфланднови [re: lnvisible]  
Автор desombra (непознат)
Публикувано14.08.08 11:20



В кой град се е случило това безумие?

Аз до сега 2 пъти съм пазарувал в Кауфланд в София и първият път (преди 1 месец) си купих мини-фурна "Ариели" за 130.00 лв, която беше в пълна изправност, но въобще не запичаше и не вършеше никаква работа по предназначение.



Писах им мейл, че искам да ми върнат парите и на следващия ден получих отговор, че мога да го направя и политиката им била "без много думи" да възстановяват суми по стоки, които клиентът връща!

Въобще не повярвах на написаното и се заредих с много търпение на път към магазина. Това, което ме изуми най-много е, че наистина нищо не казаха!!! Просто момичето от информацията се обади на някакъв супервайзор и ми върнаха парите "без много думи"!!!

Тогава, честно да си призная, ме спечелиха. Но явно добрите случки с Кауфланд са малко, като чета тук по форума.

Поздрави!



Тема Re: кауфланднови [re: nina]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано19.12.08 09:58



здравей, нина! Ще може ли да ми дадеш малко по-подробна информация за работата в Кауфланд.Интересувам се от нивата ръководител отдел и нагоре, заплащането, в кой сектор и отдел е по-спокойно? Информацията ще ми е от голяма полза. Предварително благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.