Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 23.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: кауфланднови [re: cтeли]  
Автор Soul Mate (Cherry Pie)
Публикувано11.01.07 15:49



Теб за директорка ли са те одобрили, та си се оплашила, аве...
тцтцтц

Хйеви мйетъл форйевър!!


Тема Re: кауфланднови [re: oshte_li]  
АвторlRlS (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 09:58



По принцип - ако за една работа не ми кажат какво ще е възнаграждението не подавам документи. По този начин си икономисваме времето всички ! Моя съвет е - ако не е обявено заплащането явно нещо работодателя не е читав, а и за Кауфланд нищо добро несъм чул. Досега. Особенно от доставчиците !



Тема Re: кауфланднови [re: oshte_li]  
Автордeoдo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.07 10:31



Какво означава САП служител?



Тема Re: кауфланднови [re: дeoдo]  
АвторCAП (Нерегистриран)
Публикувано26.01.07 14:30



Не си ли чувал за САП!?
Това е възможно най-скъпо некъдърно напраената програма за логистика и счетоводство....
Иначе САП значи "дръжка на земеделски инструмент" от рода на мотика примерно

аве селска му работа :)



Тема Re: кауфланднови [re: CAП]  
Авторkuku (Нерегистриран)
Публикувано13.02.07 16:13



здравейте! Работих в Кауфланд доста, всеки месец си казвах още малко и всичко ще се оправи, но уви ставаше все по-зле. Заплата около 240 лв., а работата е за хамали. Ръководителите ти поставят невъзможни задачи и ти съответно не успяваш, но се опитваш да свършиш всичко. Накрая ти казват колко си некъдърен. Работиш като хамалин и не те пускат да си тръгнеш докато не огледат какво си свършил. Понякога работиш по 10-12 ч., ако се оплачеш ти казват, че проблема е в теб. При нас останаха на работа малко хора - това значи още повече работа. Други останаха на 4 часов работен ден (това не значи, че не работят по 6, 8 или 10 часа - напротив). Белите роби в България работят в Кауфланд. Това са хора, които наистина нямат друг избор. Като влезете в магазините им обърнете внимание на измъчените лица на служителите. Ако заплатите отговаряха на вложения труд щях да си трая, но не е така. Абе пълен кошмар!!!



Тема Re: кауфланднови [re: oshte_li]  
Автортoьин (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 23:54



рабитих там почти една година като ръководител отдел----бегаиииииии от Кауфланда бе!!!!!!!!!!!!Бегаи с 200 ужас е.........



Тема Re: кауфланднови [re: тoьин]  
Авторtami (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 10:13



Чакайте да ви разкажа и аз за моето интервю за работа в Кауфланд, няма такова интервю. Кандидатствах за позиция свързана в човешки ресурси с подбора им, асистент нещо беше и ме интервюираха 4 хубостника, като след 20 минутен разпит, включително и на това какво работи приятеля ми (аз не бях го споменавала изобщо, имам ли нямам ли), ми казаха че имало свободни места в магазините, нещо като компютърен оператор мисля беше.



Тема Re: кауфланднови [re: tami]  
Авторha-ha (Нерегистриран)
Публикувано11.07.07 11:16



добре, че не си започнала в човешките ресурси. там са рядко изненадващи екземпляри, да не конкретизирам



Тема Re: кауфланднови [re: Nici]  
АвторБившa (Нерегистриран)
Публикувано29.12.07 18:11



Съжелявам, че толкова късно прочитам това мнение, защото съм могла да дам мнение отдавна. Не е вярно, че Кауфланд си търси хора с опит. Работих в Централата дълго време и се нагледах на много неща. Специално за опита: търсят се и се назначават предимно посредствени хора или хора в началото на трудовата си кариера и опит. Така че - смело давайте! Колкото по-нагло се държите, толкова по-ще се харесате!



Тема Re: кауфланднови [re: oshte_li]  
Авторlnvisible (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 13:05



Смятам, че би трябвало да ви разкажа какво се случи на мен и семейството ми снощи, след като пазарувайки, направихме сметка приблизително 100лв. Електронните кантари при различните отдели за плодове и зеленчуци очевидно мерят на свети крепки и така се оказа, че са премерили вярно двата кг банани, които взехме, но пък не са измерили точно доматите и ябълките. На касата никой нищо не ни каза, освен че ми предложиха пликче за един пакет панирани кашкавалчета-"да не ми се изсипели, понеже те не гарантирали, че били точният грамаж". В това време, някакъв никому неизвестен служител, който дори бадж нямаше, придърпал родителите ми при някаква отдалечена везна, която е забутана при разни коридорчета и стаички, мерил доматите и ябълките и излязла разлика от някакви грамове. Майка ми е лабилна поради заболяването си и веднага видимо се притеснила, защото неоснователно я обвиняват в кражба! Побеснях и вдигнах луд скандал на ушатия "охранител" и тогава се появи някакъв тип с явни психични отклонения и сериозни лицеви тикове и започна да крещи как сме ги били "крадяли" и как точно такива като мен, "с балтончетата и хубавите дрехи" крадяли и как трябвало да платим всичко в троен размер. Докато аз се разправях с гореспоменатия умственоизостанал, "охранителят" набутал майка ми в една от затънтените стаички и й изискал лична карта (без въобще да е от органите на реда и да се е легитимирал!!!), за да заплати приблизително 300лв (сумата на общите ни покупки х3). Усетих се какво е станало, намерих стаята и овиках малкия наглец, който се сви на столчето си веднага, щом усети отпор. Т.нар. зам.-управител с тиковете ни затисна в стаята и заяви, че нямало да допусне никой от нас да излезе, а в това време майка ми правеше криза. Правилен подход за фирма с НЕМСКО КАЧЕСТВО НА ОБСЛУЖВАНЕТО, НАЛИ? Настоях веднага да дойде полиция. След като дойдоха полицаите, установиха ред нарушения от страна на "Кауфланд"-няма законово основание да им се заплаща каквото и да било в троен размер (да не говорим, че кауфландци се пазариха с нас-като не е тройната сума на цялата стока, поне да е тройната от ябълките и доматите и накрая паднаха до "разликата в стойностите, които ние и вие мерим"); нямат право да ни задържат насила в магазина, нямат право да ни изискват документи. Писах обяснения, говорих и с полицаите- това е редовна практика-везните им мерят различно и си избират по някой случаен, който я им се хване на жалките изпълнения, я не. След едночасови разправии си отидохме, а днес се обяснявах и в районното по случая. Сега за 40ст. домати и може би лев ябълки си имам акт, който ще плащам на данъчните. И то защо? Защото някой лъже хората на дребно. Това е то-държавната система- в любовна прегръдка със стоките с изтекъл срок (човешките включително).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.