Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:43 05.06.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: kiki]  
Автор myranovel (непознат )
Публикувано31.08.08 22:13



Кики, а ако ги покриваме, какво правим ??? Тогава не са коректни в обявата, ако има други изисквания , редно е да ги напише , а не да губи времето и средствата на кандидатите.Никой не ходи в агенция ей-така, всички отиват след прочетена обява. Отоври сайта им да прочетеш обявите- еднотипни и кухи. Всички сме наясно как агенциите си привличат клиенти- атрактивни обяви, а като направиш справка само една валидна за някоя световнонеизвестна мехленска фирма, която е некадърна сама да си намери персонал. Неправи ми впечетление, че има подобен коментар и в друг форум, точно за тази агенция и подчертаваш вината у кандидатите. Хайде поспри малко и друг път отново се включи в подкрепа на агенцията ти.



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: myranovel]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано02.09.08 21:14



В момента не мисля ,че става въпрос за някаква подкрепа или моя агенция,просто защото нямам такава.Идеята е ,че не виждам смисъл в това да лъжат,или публикуват фалшиви обяви ,след като не заплащам никакви такси.Не виждам и никаква изгода в това да привличат по измислени позиции хора.Просто за да си регистрират?Незнам...............? Ако някой има логично обяснение,моля нека пише във форума.



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: kiki]  
Автор myranovel (непознат )
Публикувано02.09.08 23:24



Драга кики, постингът ти само потвърждава мнението ми. Няма човек, който да не е ходил в тези агенции с надеждата , че ще намери работа чрез тях и да не платил 15 - 20 лв. Аз платих 20 лв на Мираж и попълних едно дебело тесте от безумни тестове и въпросници, за да не бъда поканена на нито едно интервю. А непрекъснато въртят обяви , на чиито изисквания отговарям. Обявите им съсдържат такива изисквания, на които отговарят повечето образовани млади хора. По тази причини попитах какво става и защо не пишат всички изисквания, салд като има и други , на които не отговарям. Губят ми времето. Всички агенции работят по един модел: обиколика съм не една или две. Отивам за една обява и в следващия момнент се започва омайване за друга позиция, за която съм по-подходяща, по -добре платена и т.н. Започват да ме убеждават,че веднага ще ми намерят работа, по-добра от обявената примамка, само трябва да подпиша договора и да си платя. На Попълвам си документите и ни вест , ни кост от тях. Няма човек, който да не е обикалял по агенции и да не се е убедил,че по-голям успех ще има , ако си търси работа сам и пропусне "велики" агенциики като Мираж и други



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: myranovel]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 10:39



На мен не ми е ясно,защо след като си стигнала до този извод продължаваш да ходиш по агенциите,става ясно ,че и сама си търсиш работа - безуспешно до сега.Явно имаш някакви проблеми с общуването, или опита и квалификациите,които притежаваш. Също така продължаваш да коментираш,че заплащаш такси и комисионни на агенциите.Нещо, което е забранено със закон от доста време.А ,ако има наистина такава практика , просто подай сигнал за нарушение.Не го приемай лично,но ми направи впечатление,че на всеки ,който има различно мнение му се препоръчва да "поспре да пише" или да "бЕга от този форум".Все пак е за доволни клиенти и не чак толкова доволни.Всяка тема има и две страни.





Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: myranovel]  
Авторkrasito (Нерегистриран)
Публикувано17.10.08 12:29



az sychto si pusnah dokumentite zaedno sas ochte chetirimamoi priqteli i na nikoi ne mu vzeha pari samo na men i oshte edin i to po 5lv ot septemvri kogato si pusnahme dokumentite do sega mi sa se obadili 3 puti.





Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: ooвцaa]  
Автор Йopдaнoв (непознат )
Публикувано10.05.09 12:23



Хиляди са измамените от така наречената НАПП „Мираж консулт”. Връзки към многобройните коментари в мрежата, можете да намерите на сайта http://777imoti.com. Призоваваме всички измамени да напишат коментар. Измамите, които те ежедневно прилагат са най-разнообразни. Измамените са безработни, работодатели, служители, брокери, бизнес партньори, купувачи на имоти и пр. Аз съм един от най-потърпевшите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.