Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:38 10.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: Живko Toдopoв]  
АвторMapия Mитoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 17:01



Здравейте!Аз съм Мария.Искам да ви благодаря за оказаното съдействие за намиране на работа.Доволна съм от работата на агенцията и смея да твърдя,че тя е една от малкото на българския пазар,която се справя успешно със задачата да подбира персонал и подпомага професионалната реализация на млади хора в България.С помоща на Прогрес Консулт започнах работа във фирма Клима Консулт ООД и в момента заемам длъжност-технически сътрудник.



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: Mapия Mитoвa]  
АвторKлaвдий (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 17:17



Хахахаха,тея 3-мата последни какво са?Реклама?И кво като е писано през 3 дена.Ако някой иска да изкаже благодарност едва ли ще го направи в тези клубове.И как така всичко се повтаря като благодарности от форума в "Кариери"


Смешни станахте ,ей



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: Kлaвдий]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано27.10.06 17:54



Един път и ти да кажеш нещо вярно. Прав си. Тъпо го правят.



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: минaвaйkи]  
АвторCвeтлaнa Илиeвa Бoянoвa (Нерегистриран)
Публикувано27.10.06 21:02



Аз съм Светлана Боянова и започнах работа на длъжността счетоводител в една от водещите фирми за професионално кухненско оборудване Вера 94 ЕООД.Прогрес Консулт наскоро ми намери работата,която търсех.Консултантът от агенцията,който ми посредничеше,много професионално проведе интервюто с мен,непрекъснато ме информираше за всяка възможност,интервюто с работодателя беше организирано много добре.Консултантите в Прогрес Консулт са любезни и мили,вършат си работата с любов и разбиране към хората.Останах с много добри чувства към агенцията,дори я препоръчвам на мой познати и приятели.



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: Cвeтлaнa Илиeвa Бoян]  
Автор AnnaNik (манюня)
Публикувано27.10.06 22:33



Поне да правехте различни грешки в писанията си



Няма ли поне един в цялата фирма, който да знае, че след всеки препинателен знак се слага интервал? Споделяйте си поне това



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: AnnaNik]  
АвторЛюбoмиpa Cпacoвa (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 11:21



Прогрес Консулт е една агенция от изключително мили и компетентни хора.Благодарение на тях в момента имам хубава и добре платена работа в фирма СААВ като офис-организатор. Това е единствената агенция която успя да ми намери работа,а същевременно с това ме накара да ходя с желание на интервю заради отношението им към мен.Мога само да им пожелая да действат в същия дух.



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: Любoмиpa Cпacoвa]  
АвторKлaвдий (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 12:20



Хахахаха,много ме веселите.Прилича ми на WS Teleshop, или на ония гадателките по "Скат". Никой не ги пита ама те си говорятнещо там.



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: Любoмиpa Cпacoвa]  
АвторГpъмнaт Пaпyняk (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 12:25



Прогрес Консулт са мноо яка фирма,кефят,къдрят,къртят мивки.Толкова ми харесват че дори да имам работа пак ходя при тях,да им се наслаждавам на професионализма.И кви пички бачкат там,лелиииииии,трепачи.Работя за 1000 лева но моята мечта е Прогрес да ми намери за 2000 лева некоя фирмичка да си побачквам.



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: Любoмиpa Cпacoвa]  
АвторПeниc Koнcyлт (Нерегистриран)
Публикувано28.10.06 12:44



Тези малоумно съшити PR постове са още едно доказателство, че в областта на консултирането в България работят хипер ултра мега гига дебили. Ебахти уникалните олигофрени. Явно смятат, че след като те са изключително тъпи и несъобразителни, то аудиторията в този форум задължително е като тях и ще им се върже на идиотските рекламни послания, които си личи колко са плоски от 1 километър. И от такива малоумници се очаква да ти намират работа. А аз си мислех, че малоумието и идиотията са приоритет само на армията. Боже, боже ...



Тема Re: Прогрес Консулт: доволни клиенти започнали работанови [re: Пeниc Koнcyлт]  
Автор минaвaйkи (ентусиаст)
Публикувано28.10.06 13:34



Съгласен съм с теб. Те фалират една след друга такива трудови борси, споко. Но не трябва да се спира да се говори за тяхната некадърност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.