Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:36 25.05.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Нерегистрираннови [re: vergin]  
Автор B-52 ()
Публикувано13.11.07 22:14



забавни хора сте се събрали тука да пишете :)
от повече от месец съм на нова работа благодарение на мираж консулт в шумен. никой не ми е взел и стотинка, още повече че казаха че по закон нямат право да взимат от търсещи работа. имам чуството, че 95% от тия дето са писали тук хабер нямат как стоят нещата в действителност



Тема Re: Нерегистрираннови [re: B-52]  
АвторПo-yчeн (Нерегистриран)
Публикувано17.03.08 18:09



Да, но през 2005, когато е публикувано мнението - взимаха.





Тема Re: Нерегистрираннови [re: Пo-yчeн]  
АвторHeperиcтpиpaн (Нерегистриран)
Публикувано21.04.08 19:40



Вече агенциите за подбор на персонал не взимат пари за регистрация.
Но ще Ви кажа, че в Мираж консулт няма подбор на персонал има търговия с хора! Все пак има изключения в някои от техните офиси!
Но разочарованието ми е тотално и не започвайте работа при тях! Не си спазват обещанията, не ви казват всичко както е на интервюто, за заплатите да не говоря...! Те самите си имат вътрешни пререкания между софийски и централен офиси! Ама и те незнаят!
Фирмата е некоректна! И все пак в техен плюс ще кажа, може пък случайно чрез тях да попаднете на работодател, но реалния подбор ще си е от самия него!



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Mlg]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 10:36



Мираж са пълна пародия. Направо е невъзможно да поискаш да видиш препоръчен от тях кандидат, защото ти дават информацонни карти, в които информацията е оскъдна и написано от тяхните сътрудници абсолютно неграмотно. Направих грешката да опитам да работя с тях, сега нито човек ни предложиха, нито можем да си вземен парите, които им платихме.



Тема Re: Нерегистрираннови [re: Heperиcтpиpaн]  
АвторRUF (Нерегистриран)
Публикувано23.06.08 10:35



АМА ТЕ ХОРАТА В ИМЕТО СИ СА НАПИСАЛИ ЧЕ ВСИЧКО Е МИРАЖ





Тема Re: Нерегистрираннови [re: Heperиcтpиpaн]  
Авторmiraj (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 09:27



?



Тема Re: Нерегистрираннови [re: Heperиcтpиpaн]  
АвторPerиcтpиpaнa (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 12:15



Напротив, вземат пари, когато отидеш да се регистрираш, но друг е въпроса дали ще ти намерят работа? Аз съм регистрирана към борса Мираж, платила съм си за регистрацията, написала съм в анкетния лист каква работа търся. И на тръгване, ги попитах-Кога да Ви се обадя? Отговора беше-Ние ще Ви се обадим. След време виждам по интернет, че точно от борса Мираж са обявили работа, за такава, каквато бях упоменала, а никой не ми се обади. Не ги потърсих да ги попитам защо не са ми са се обадили, защото от подадената обява беше минал почти месец. А работата беше точно по специалността ми. Една позната ми каза, че едва ли ще ми намерят работа, защото документите на повечето събират прах в някое чекмедже. Как да вярваш на подобни тр.борси? Плащаш си, а обещанията-големи.



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: HR]  
Автор malina33 (непознат )
Публикувано03.08.08 12:54



И колко пари ти поискаха, ако не е тайна и за каква позиция? Защо неможеш да си вземеш парите, нали не си назначила кадри?



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: Mlg]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано04.08.08 10:55



Като изключим 2-3 човека,все на високи позиции...за други не мога да се сетя някога да са си намерили работа чрез агенция.Общо взето оплакванията са едни и същи-искат се пари срещу нищо,няма интервюта,няма срещи или се пращат хората някъде,където се предлага нещо съвсем различно от обявеното.
Явно си е някаква обичайна практика това.



Тема Re: За шарлатаните - Мираж Консултнови [re: 3ъл_Дyx]  
Авторkiki (Нерегистриран)
Публикувано31.08.08 19:14



Аз познавам доста хора,започнали работа от трудови борси,не само от Мираж Консулт,макар ,че те са единствените в нашия град ,които не взимат пари за регистрация.Навсякъде другаде удоволствието ми струваше между 5 и 10лв.Отделно на това,което питате,работещите хора просто нямат време да пишат по разни форуми.А и не е лошо да се запитате ,дали сте били подходящ кандидат по обявената от тях позиция,май всички забравяте ,че критериите по търсенето се определят от работодателите,а не от агенциите,никой не ни е виновен ,че не ги покриваме.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.