Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:06 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Нещо се притесних!нови  
Автор 4you2 (one)
Публикувано22.01.09 18:43



За много години, сладички клубари!
Живи и здрави и все така свежари!
Все нямам време ни да чета , ни да пиша

, все работа имам и все нищо не съм свършила, да му се невидеше
Сега като имам нужда от съвет при вас тичам
Кажете моля- кой плаща сметките във вашите семейства!?
При моите родители всичко е общо - в гардероба в една чантичка, но майка ми борави основно с тях! Те са старо поколение
Моите приятелки са все със заможни мъже и парите си харчат за себе си...
У нас досега нямаше ред - който може /е, не си кривя душата - в повечето случаи все мъжа ми поемаше тоз товар/ Аз съм на заплата, а той има бизнес. Не говоря за храната, а за ток, парно , вода, кабел, тел...то май това е.
Вчера ми заяви, че вече ще делим на две и демонстративно ми даде половината от общата сума. Толкова ми стана обидно!!!
Не знам защо - опитвам се да намеря разумен довод и все на обида ме избива!
Нещо съм станала параноидна напоследък!
Верно, че е криза, ама за толкоз години заедно през какви ли не моменти не сме минали??!!! Стотинки сме броили и пак е било друго! Не знам! Успокойте ме нещо!



Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: 4you2]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано22.01.09 18:54



Сега ако живеехме близко да съм дотърчала при някоя от вас да си сложа главица на рамо, за да ме помилва

пък то - отивам нещо да правя за вечеря и ще ви чакам "белким" споделите опит...




Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: 4you2]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано22.01.09 19:06



бре
ако тябва да сме съвсем точни .... би трябвало да делите на процент от доходите

а не на половина

Аз имам еди какви си доходи, ти имаш еди какви си - аз давам 20% от моя доход ти даваш 20%.
Ако доходите ви са с голяма разлика не може да делите на половина.
Плюс това тия неща се обсъждат на семеен съвет преди да се изръсят демонстративно. Ако някой има финансов проблем би трябвало да си каже и да се види как ще го решиме, къде ще се реже, къде ще се кърпи и какво ще се прави .... но такива самосиндикални действия са си обидни.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.

Редактирано от Kyмиko Янaka на 22.01.09 19:07.



Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: 4you2]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано22.01.09 19:15



Миличка, и за мен тази тема е много актуална и болезнена.
При нас общи пари няма, всеки си стиска неговото. Особено напечено стана положението след като останах без ритмични доходи по график и започнах да се препитавам от преводи. Сега не се знае кой кога ще ми се издължи и дали въобще ще го направи. Голямо напрежение.
Та горе-долу сме разпределили сметките така: мъжът ми плаща тока и телевизията, мобилните обикновено също той ги плаща. Интернет и домашния телефон - аз.
Кредитите сме си ги разпределили: той - ипотечния, аз - потребителския и кредитната му карта.
Пазаренето - ами, редуваме се. Бензин всеки си слага сам. Почивките основно ги плащам аз, но ако не мога да смогна и той помага.
Общо взето като ми свършат парите ми е адски кофти да му искам. На моменти като каже за нещо, че сега няма пари (подозирам, че не винаги няма, а просто намира, че това не е важно) и съм се чувствала доста гадно.

Та така е при нас. Дадох ти пълен отчет.





Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: Бepeзka!]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано22.01.09 19:41



От това, което прочетох видях само притеснение относно пари /дано скоро се оправи положението ти!/. Притеснение откъм сем-во и отношения не видях пу-пу! Има някакъв диалог! Докато в моя случай нещо гаднее! Жалко че няма как да предам физиономията му и тона. И това без кой знай какъв повод!
Преди беше друго! И аз съм искала пари и като ме попиташе за какво са ти ,ми е идвало да го ритна много силно някъде дето ще го заболи

ама след кратка схватка вземе, че даде...
Какво ли още има да става?!



Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано22.01.09 19:47



Тъй, тъй... и аз тъй мисля и затова съм в потрес!
Някой му мъти мозъка, бих казала!


Сега съм сложила един боб да се вари /като за разорена! и утре картофи...и леща...Накрая децата ще ме отсвирят



Тема Я най-добренови [re: 4you2]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано22.01.09 19:56



бегом обратно при маминка






Тема Бинго!нови [re: 4you2]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано22.01.09 20:13



Някой му мъти мозъка, бих казала!

Имаме участник, познал верният отговор!





Тема Re: Я най-добренови [re: jamie]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано22.01.09 20:29



Не са прай тъй, момче!!!!!!!
Знайш ли колко пъти съм била на път за "мамини"

мислено мамка му!



Тема Re: Бинго!нови [re: mirror_]  
Автор 4you2 (one)
Публикувано22.01.09 20:30



Ау как ме бъзикаш тиииииии


Ама кажи кво друго може да е, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.