Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:07 11.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: именнонови [re: ЛЯTO]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано26.01.09 16:45



В Дания живея, добре е за живеене тук, не знам дали е най добрата страна, но е добра от материална гледна точка и от гл точка на сигурност и спокойствие.
Но не е само това, и ти си го знаеш щом си минала по този път.
Мерси за хубавите думи




Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: ЛЯTO]  
Автор Jolee (Съсел Заимова)
Публикувано26.01.09 16:53



Хехе ...май се е усетил, че не бил прав и затова си е мърморил ...да замаже положението



Но пък твоята тема беше полезна за такива като мен...дет тепърва ще се сблъскват с подобни случки в този шарен живот



Тема Re: май се е усетилнови [re: ЛЯTO]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.01.09 16:59



И ся кво???Няма да се разведеш????
Ужас!!!
Как може да си такава слабохарактерна не мога да разбера.Тука сто маникюра си строшиха акъл да ти дават а ти накрая така да се изгавриш с безценните им съвети



Еееее,разочарова ме. А Аз очаквах щастлив финал-да тропнеш и да го изгониш гада мръсен

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: Jolee]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано26.01.09 17:08



Хм, на такова прилича май....




Ако искаш ела на курс при мен за "подобни" случки ...в изобилие са...
Но за оцеляването след тях, ще се наложи да се съветвам с по-младите като теб, щото вие сте по-оправни и не цепите много басма
Венсеремос!



Тема Re: май се е усетилнови [re: *Плaмeн*]  
Автор ЛЯTO (one)
Публикувано26.01.09 17:13



Ей, момко, ти млъквай, че ей сега като се затопли /забележи- ей сега /

/, ще подкарам наказателен отряд от приятелки към Варна...и не мож са спаси от нас!!!!!!!!!!!!!!!
А за щастливия финал - нИдей така - винаги има време!!!!!!!!!!!!
Гиди фитилджия!



Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: 4you2]  
Автор zelena_sliva (зрееща)
Публикувано26.01.09 18:09



ами минали са на европейски стандарт- всеки плаща наполовина-още Ксавиера Холандер преди 30 г пише за така наречената "холандска почерпка"всеки плаща това ,което е консумирал-радвай се ,че не е почнал да дели киловатите на електромера според дейностите които всеки е извършил-един гледа телевизия, а друг готви и пере





Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: 4you2]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано26.01.09 19:11



Ми...аз съм традиционалистка - феминистка и съм на мнение, че независимо дали жената е на заплата или има бизнес, няма нищо нередно в това, сама да си плаща сметките. Точно обратното! Затова, не ме слушай!


Нямам представа какво може да е накарало мъжа ти да постъпи така. Нито как му върви бизнеса - все пак е криза и точно тези в бизнеса са най - ударени. Хората на заплата поне имат някаква сигурност!
Може би е чакал известно време ти да предложиш....чакал, чакал, и накрая тръснал сметките..
Може да е моментно затруднен. А може това да е израз на друг проблем между вас, който няма общо със сметките.
Добре е хората да си говорят за тия неща в прав текст - да си ги изясняват. За да няма после недомлъвки, жестове, обидени и огорчени.



Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: Markizata]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано26.01.09 19:37



Жената спомена че са от дълги години заедноПо памет мисля че каза 18 но може и да бъркам.Та за токова години заедно мисля че вече могат да се разбират и без много да се говори.Т.е. жената е съвсем наясно с положението и защо е станало това.Разбира се спести ни това че тя е предизвикала с нещо за да се кажат тези приказки,но много добре знаеше че това е само като дъжд който все ще спре.Както са казали хората-където има комин-има и пушек.
Само дето тука някой отявлени писателки побързаха да го изкарат като пожар и за пореден път доказаха колко са смешни и безсмислени участията им в подобни дискусии.
Защото си е чиста проба излагация да даваш категорични съвети от рода на"незабавен развод" само защото в къщата са се казали две думи на висок тон или не на място.
Още повече както ти си забелязала че жената е на сигурна заплата а човека се трепи да запази бизнесчето си в условия на явен застой в почти всички сектори.

Заеби,направо да се чудиш да се смееш ли да плачеш ли с постовете по-нагоре


Аз поне се забавлявам като ги чета кви жалки глупости драскат.И си вярват още малко

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Честита да ти е!нови [re: NikiFin]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано26.01.09 22:25



И почерпи околните, човек трябва да черпи при всеки удобен случай. Носи настроение



Не се сърди, но сценарият с мъжете най-често е друг. Женим се за жена която се държи като жена, след което имаме деца и тя хуква да се състезава Бог знае с кого и какво. Следват упреци че не подкрепяме безумните и амбиции, че света е мъжки и я подтиска и прецаква и други подобни...
Това е проблема. Не знам защо така става, сигурно мисли че е непълноценна като не е развила кариерата си поне колкото мъжа??? По този начин една амбициозна еманципирана жена се претоварва и нещата вместо по-добри само се влошават ли влошават...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.