Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:09 12.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема хм притеснения ...нови [re: 4you2]  
Автор caн (звук)
Публикувано23.01.09 21:32



Ами, аз явно съм от по - старите поколения ... но гледам да не държа хората за шията , знаем си, че трябва да се харчи разумно



В крайна сметка като стане въпрос за пари у дома, по добре да се мисли не с емоции, а рационално, без обиди и прочее. Стига с тез съмнения, стига си се яла от вътре ... не мисля че ще ти стане по добре



Тема е явно никоганови [re: 4you2]  
Автор NikiFin (старо куче)
Публикувано23.01.09 23:42



няма да ги разбера мъжете. След толкова години заедно все повече да му се свиди да харчи пари за семейството си. Мислех, че ще е точно обратното. Ама май и моят личен опит говори същото. Не знам защо го правят, но мен лично подобно положение не ме устройва освен ако не ми е дадено подробно обяснение защо изведнъж от мен се иска да плащам половината сметки и това обяснение да е наистина логично. Но като се замисля, не виждам какво обяснение ще приема освен ако той наистина е обеднял до такава степен, че да не може да продължава сам, без чужда помощ да плаща сметките. Но и тогава предпочитам да ми каже, че не може да плаща и аз да помагам. Ама да ми каже да делим....

това ми звучи съквартирантски и за мен е недвусмислен знак, че този човек реално не ме възприема като негова съпруга.
Ама пак казвам... не знам мъжете как мислят и на твое място наистина бих говорила с него, бих си направила списък със специални въпроси, чиито отговори да ме светнат за дълбочината на нещата дори без той да се усети. Затова обмисли разговорът отдалече и го хвани натясно с въпростите си. Много ще се ядоса ако го направиш по умния начин, въпреки че се съмнявам да се хване, мъжете са по умни от нас и рядко успяваме да ги хванем натясно. Ама направим ли го мнооооого се вбесяват. Но това всъщност е много добре, защото в яда си разкриват много от тайната си същност.
А за Лъвовете. Личните ми наблюдения са, че първоначално могат да се представят за много щедри и да ни заблудят, че наистина са такива. Ама като ни вържат, примерно се оженят за жертвата, тогава лека полека се разкрива, че всъщност са я взели за да им помага да си плащат сметките, не че те не могат, но просто за тях си да си им остават повече пари. На практика изобщо не са толкова щедри както учи астрологията ако питате мен. Ама то май не само лъвовете, ами всички мъже. Чудя се коя ли е най щедрата зодия все пак. Може би Овен. Но не бих казала, че е Лъв в никакъв случай.




Тема Re: Нещо се притесних!нови [re: 4you2]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано24.01.09 01:38



всеки си ходи с парите и се стараем да делим разходите наполовина
никога не постигнахме съгласие, че разпределението на парите е правилно
но пък и никакъв друг вариант не проработи при нас

при теб /от това, което пишеш/ ми е чудно, че става така
разходите за битови нужди не са най-голямото перо в семейния бюджет, мисля
нещо те наказват май





Тема Не мога да повярвам!нови [re: 4you2]  
Автор Melany99 ()
Публикувано24.01.09 04:23



...и ти стоиш при този мъж?

А, дали правите секс? Него наполовина ли го делите?

Имам поглед само върху семейството на баба ми и дядо ми, това на майка ми и баща ми и моето.

Винаги парите са стояли на едно място и всеки е взимал колкото му трябва.

А, баща ми винаги е казвал, че не иска на мама парите, един мъж трябва да може да издържа една жена и едно (две, три ...пет)деца.



Както казва и Лира!



Тема Е, ненови [re: Melany99]  
Автор koм (стар клубар)
Публикувано24.01.09 06:36



секса го делят 75/25% в негова полза.



Какво толкова не разбирате не ми е ясно пък на мен. Ами - авторката е вдигнала поредния скандал на тема "само аз се грижа за тази къща - ти си гаден мързеливец и не си мърдаш задника" и сега мъжа и показва, че не е точно така, защото му е писнало.

Ама - що теории изписахте тук ...

И защо била стояла при мъжа си. Ами - дай сега на всеки семеен скандал да се развеждаме...



Тема Е де !нови [re: koм]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано24.01.09 12:09



Забрави ли златното правило - всички жени тук са с перфектен брак, бизнесдами, независими и т.н. Не тя стои при мъжа си - а му позволява той да остане с нея....

Забавно ми е мнението на Мел - сякаш секса е платежно средство хахахаха ! Сигурно ще е против ако мъжа в семейството мисли по този начин обаче






Тема Re: Е де !нови [re: jamie]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано24.01.09 13:06



Иначе не може на две магарета сламата да раздели,но да дава с лекота категорични съвети -еша и няма


Погледни само колко много е изненадана от факта че тая жена още стои при съпругът си
Как така още не се е развела и не го е и изкормила даже за назидание на другите мъже които дръзнат да и държат сметка за харчалъка!
Тя ако беше-така щеше да направи

не ми казвай
какво да правя
за да не ти казвам
къде да отидеш


Тема Re: Е де !нови [re: jamie]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано24.01.09 15:25



Забрави ли златното правило - всички жени тук са с перфектен брак, бизнесдами, независими и т.н. Не тя стои при мъжа си - а му позволява той да остане с нея....

Джейми, що пишеш глупости? Иронията ти е неуместна. Мненияна на жените, както и самите жени, са разнообразни.



Тема Не си прав...нови [re: koм]  
Автор Melany99 ()
Публикувано24.01.09 16:28



Не може да се показваш като съквартирант в собственото си семейство. Още повече, че децата не само на майката.

И ... на теб ще ти се иска ли да правиш секс, ако някой те е ядосал ужасно? (Като ядосването може да е по повод неприбрани дрехи, документи, ...

неправилно изтискана паста за зъби.)
Живееш с един мъж, защото той се грижи за семейството. Ако го няма това условие то просто не виждам смисъл да си с него.

Какво да направя, че съм расла при социализма и са ме научили, че мога да правя всичко което прави едни мъж.




Ааа, при семеен скандал се полага мъжа да се чувства виновен, да поиска прошка, да направи подарък....

Този съвет го даде едно време дядо ми на братовчеда: - "Приемаш по дифолт, че ти си виновен за всичко, искаш прошка и живота ти винаги е по-лесен, отколкото да се опитваш да влизаш в спор със жена и да доказваш, че си прав. А, отделно и жените обичат подаръци в знак на сдобряване ..... и го доказват по подходящ начин."

БраТчеда, каза че работело....



Тема Дааа...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Melany99 ()
Публикувано24.01.09 16:34



Мен са ме учили, че жената е пазителка на дома.

Тя решава какво ще харчи, какво ще се купува, къде да учат децата и т.н.

Мъжът е длъжен само да носи пари.



Очудва ме също, че тя не знае как върви бизнеса на съпруга!

КАК ТАКА БЕЕЕЕ?



И както се казваше в едни виц - мъжът е по решаване на глобаните проблеми по озоновата дупка, глада в Африка, кризата в Близкия Изток, а жената решава локарните - той къде да работи, каква кола да купят, какво ще се вечеря...подробности само...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.