Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:43 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Удари ми шамар!нови  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 02:40



Никой до сега не ми е посягал! Не че не съм предизвиквала и предишни гаджета,но никои не ми е посягал.Вярно че го предизвиках и дразних докато откачи,но все пак......

. Да ми удари шамар с такава ярост и всичка сила!!!??Женени сме от 7години и имаме дете.Напоследък нещата не вървят никак,ама поне до такива изцепки не сме стигали.Е,събрах му багажа и утре се изнася.Прекалявам ли с това че го карам да се изнесе?Вие бихте ли живели с човек,който си е позволил да ви удари??



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.12.07 06:26



Вярно че го предизвиках и дразних докато откачи,но все пак....

Е и????
Ти какво искаш?
Да ти се извини?Трябвало е да ти хвърли един солиден бой.Да ходиш насинена поне седмица.
Аман от курвенски номера.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 06:49



Aми търсила си си го и си го намерила,кво чудно има та си дошла да ревеш тука.
И предишните си била тормозела така.Представям си кво си мрънкало


На такива като тебе не един шамар-пребиването ви е малко.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 08:13



Не, не прекаляваш. Просто слагаш край на един провален брак. И най-малкото шамара е причина за това.
Ти го тормозиш психически, той теб физически, казвайте си адио овреме, преди да сте разбили психиката на детенцето със вашата семейна корида.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано30.12.07 10:10



edin шамар! признато провокиран ли е физически тормоз?!?!?
иначе явно че са свършени вече и шамарЪт си е само повод, но не и причина



ама нещо ме съмнява тука. тая мома си прай майтап с нас
ако имаше такова нещо като шамар, щеше да драматизира на макс и нямаше да признае, че го е дразнила

Редактирано от Pisunqk на 30.12.07 10:13.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Pisunqk]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 10:17



Е аз нали точно това казвам? Ако е истински случай, бракът им е улетел мноооого преди шамара.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано30.12.07 10:31



Прекаляваш!
Изобщо жените са способни един мъж така да го смачкат емоционално, че освен да прибегне до сила нищо не му остава.

Осмисли своите действия в случая и потърси своите грешки довели до ситуацията. А той сигурно вече се чувства виновен и се чуди как да ти се извини.

п.п. или пък не и нещата наистина са тръгнаи трайно надолу, но трябва да покажеш малко толерантност.

Ad astra per aspera


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Xoлдън]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 10:32



Интересно!Бихте ли ми обяснили какво имате предвид по курвенски номера???Че имам изисквания и не съм съгласна някои да спи по цял ден,да седи нонстоп пред лаптопа,да спи с мен веднъж месечно.А аз да покривам всички фронтове/включително и финансовия - и той работи,но доходите ни са равни/.А той да си гледа кефа!И като имам претенции съм мрънкащата жена!
Факт е че мъжете не търпите до себе си по-силна жена!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 10:35



Опитваме се вече повече от година нещо да правим с брака.Два пъти го гоня и той си събира багажа,но после уж в името на детето се сдобряваме и кретаме някак.Аз го тормозя психически с изискванията си-да!!Той физически не ме тормози,но не може да ми се противопостави с факти на обвиненията ми,чувства се слаб и го избива на крясъци и перчене.Но това снощи

- не знам!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано30.12.07 10:40



Тя твоята работа е - хем сърби, хем боли. Е като не става за нищо пича, зарежи го де. Кой те държи насила с него!? Само не скачай с постановката на драматичния театър "Ама аз заради детето..." Сестра ми навремето 2 пъти преби бившия си мъж и се разведе с пеленаче в ръцете...

Жено, къде те намерих такава, хем си знаех за лудата крава...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.