Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 09.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Удари ми шамар!  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 02:40



Никой до сега не ми е посягал! Не че не съм предизвиквала и предишни гаджета,но никои не ми е посягал.Вярно че го предизвиках и дразних докато откачи,но все пак......

. Да ми удари шамар с такава ярост и всичка сила!!!??Женени сме от 7години и имаме дете.Напоследък нещата не вървят никак,ама поне до такива изцепки не сме стигали.Е,събрах му багажа и утре се изнася.Прекалявам ли с това че го карам да се изнесе?Вие бихте ли живели с човек,който си е позволил да ви удари??



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.12.07 06:26



Вярно че го предизвиках и дразних докато откачи,но все пак....

Е и????
Ти какво искаш?
Да ти се извини?Трябвало е да ти хвърли един солиден бой.Да ходиш насинена поне седмица.
Аман от курвенски номера.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 06:49



Aми търсила си си го и си го намерила,кво чудно има та си дошла да ревеш тука.
И предишните си била тормозела така.Представям си кво си мрънкало


На такива като тебе не един шамар-пребиването ви е малко.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 08:13



Не, не прекаляваш. Просто слагаш край на един провален брак. И най-малкото шамара е причина за това.
Ти го тормозиш психически, той теб физически, казвайте си адио овреме, преди да сте разбили психиката на детенцето със вашата семейна корида.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано30.12.07 10:10



edin шамар! признато провокиран ли е физически тормоз?!?!?
иначе явно че са свършени вече и шамарЪт си е само повод, но не и причина



ама нещо ме съмнява тука. тая мома си прай майтап с нас
ако имаше такова нещо като шамар, щеше да драматизира на макс и нямаше да признае, че го е дразнила

Редактирано от Pisunqk на 30.12.07 10:13.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Pisunqk]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 10:17



Е аз нали точно това казвам? Ако е истински случай, бракът им е улетел мноооого преди шамара.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано30.12.07 10:31



Прекаляваш!
Изобщо жените са способни един мъж така да го смачкат емоционално, че освен да прибегне до сила нищо не му остава.

Осмисли своите действия в случая и потърси своите грешки довели до ситуацията. А той сигурно вече се чувства виновен и се чуди как да ти се извини.

п.п. или пък не и нещата наистина са тръгнаи трайно надолу, но трябва да покажеш малко толерантност.

Ad astra per aspera


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Xoлдън]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 10:32



Интересно!Бихте ли ми обяснили какво имате предвид по курвенски номера???Че имам изисквания и не съм съгласна някои да спи по цял ден,да седи нонстоп пред лаптопа,да спи с мен веднъж месечно.А аз да покривам всички фронтове/включително и финансовия - и той работи,но доходите ни са равни/.А той да си гледа кефа!И като имам претенции съм мрънкащата жена!
Факт е че мъжете не търпите до себе си по-силна жена!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 10:35



Опитваме се вече повече от година нещо да правим с брака.Два пъти го гоня и той си събира багажа,но после уж в името на детето се сдобряваме и кретаме някак.Аз го тормозя психически с изискванията си-да!!Той физически не ме тормози,но не може да ми се противопостави с факти на обвиненията ми,чувства се слаб и го избива на крясъци и перчене.Но това снощи

- не знам!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано30.12.07 10:40



Тя твоята работа е - хем сърби, хем боли. Е като не става за нищо пича, зарежи го де. Кой те държи насила с него!? Само не скачай с постановката на драматичния театър "Ама аз заради детето..." Сестра ми навремето 2 пъти преби бившия си мъж и се разведе с пеленаче в ръцете...

Жено, къде те намерих такава, хем си знаех за лудата крава...


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Пивo]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 10:40



Не знам вече как да говоря с него.Той не влиза в разговор,не търси решение и все гледа да замаже не6тата,да отминат от само себе си.Може би се чувства виновен,но няма да се извини.Ако си замълча,нещата ще се разминат,ще остави времето да ги замаже!Но аз не мога!!!!Душата ми крещи!!И сега ще отида пак да го драча и той ще тръгне!Не знам!Объркана съм!!!Не искам да си тръгва- добър баща е,когато не е някъде в облаците/което е на 95% от времето/ е и добър съпруг.Но и не мога да разчитам на него,няма опора,няма отговорност,няма емоции!!!И такъв не го искам!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 10:40



Еми все си мисля, че именно за детето ще е по-добре да изживее един ужасен край, отколкото да живее в ужас безкрай. Те разбират всичко, няма как да скриете отношенията си от него.
И пак за детенцето ще е по-добре, ако се разделите навреме, а не след като сте се намразили до непоносимост.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 10:48



E, останалите 5 % задоволяват ли те?

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: KMETA HA HETA]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 11:18



Да,хем го искам,хем не го искам! Искам да карам ферари,а имам костенурка!И никак не мога да я направя по-бърза.А и не мога да приема разминаването!Не мога да го приема такъв какъвто е.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 11:23



И сега ще отида пак да го драча



Отиди,отиди.Наври му се пак в шамарите и ела пак тука да ревеш що са ти отупали гащите
Ей боже,на това му се вика тъпо и упорито

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 11:23



Определено не! За това всичко в мен се бунтува.Знам и за детето -предния път обаче като събра багажа и тръгна ,тя плака.За нея семеиството са мама,тати и аз и това и е основата,това и е защитната и стабилна среда.Такива неща ми наговори това малко същество,че аз се свих и отстъпих,върнах го. Не знам кое е по-добре - за нея тои е перфектния тати.За мен е най-ужасния съпруг и приятел който те предава в 99% от случайте заради другите!!!И чисто по мъжки не забелязва присъствието ми. Сигурно трябва да си намеря някой и така,хем аз ще си успокоя копнежите,хем за него мир вкъщи и детето ще е доволно.Ще сме щастливо семейство!/ това последноте е опит за шега!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 11:46



Що бе, има си мъже, дето си заслужават скандалите. Макар че, според мен в такъв случай е по-добре да му сложиш багажеца от външната страна на вратата, и да смениш патрона, без да хабиш нерви да се драчиш.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Perlata (007)
Публикувано30.12.07 11:49



Не ми се вярва за детето да се промени нещо.
Познавам една жена с точно същите очаквания към мъжете - да са Ферари.
Когато я срещнах беше омъжена за 3ти път, защото мъжете й все я биели. С третия издържа 2 год. и него го направи да й посегне, а мъжът беше много кротък човек. Чуди се защо не може да задържи мъж - ами нормално мъжете с годините помъдряват и виждат с кой са се захванали. Сега тя посяга редовно на детето,за реплика пляс, за лоша оценка пляс.
Има такива хора с високи очаквания към всички около тях /въпросната дама, освен мъже не може да задържи и приателка повече от няколко месеца, за работа, шефове и колеги да не говорим - всичките са криви/, не знам дават ли си сметка, че за да караш Ферари трябва да си добър шофьор.

"Не даваш на някого това което иска от теб, освободи го от себе си за да го намери при друг."


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 12:08



Да бе!
нейният май си го е заслужил с това че вади колкото нея докато си почива пред лаптопа.
Прочети и пак постовете

ми то изкрейзало от злоба бе Наде.Такова вечно недоволно от нещо мрънкало не го трайвам и минута.Даже и багаж не искам.Само два шамара на изпроводняк -яки.
То всички сте мрънкалки,независимо кви са мъжете,ама поне тва булче да си е научило колко му носят ангелите на мъжлето и и да се спира овреме.Ама то не-ела бой ,набий ме и после олеле майко-що така стана

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Perlata]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 12:09



Е да, някои тръгват с голямата кошница, без да си дават сметката, че колкото е по-голяма, толкова по-трудно се пълни. Не я познавам питащата, та да мога да кажа обективно къде е вината, ама пък боксови срещи пред детенце мисля, че също не е добра идея.
Иначе, за съжеление доста възрастни си изкарват неблагополучията върху децата, и после ревем защо "младото поколение" стават хулигани и насилници. Егати, за такива незначителни неща ти изискват да минеш през психотест, а за най-важното - да създадеш дете - не....Е, знам, че няма как да стане...ама...



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Мченови [re: keisijo]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.12.07 12:18



гледай си и ти кефа, какво толкова. Щом печелите еднакво, ще се кефите еднакво.
И не ми казвай, че не можеш да намериш време.
С крясъци не можеш да накараш някой да спре да се забавлява и да започне да работи в къщи.
А за да спи веднъж в месеца с тебе...мче то и на мен да ми вдигат гири всеки ден, и аз ще си стисна краката.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано30.12.07 12:40



Еееййй,ама т'ва по-младите жени не се научихте значи как да се справяте с мъж без дори драскотина да отнесете.Като се омъжвахте майките ви не ви ли казаха,че мъжо трябва да ви знае от врата надолу?Друго яче малко стои и въпроса как да "завъртим" мъжа край себе си.Още от първия ден на брака "юздичките" се хващат яко,за да няма "криволичене" по пътечката.Моичкия си мисли,че като си трая съм като кон с капаци-"Нищо не виждам и нищо не чувам"

.Оставила съм го да си мисли,че е тъй.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор Koпpивeнa_мeтлa (lutomsky)
Публикувано30.12.07 12:55



Ти си виновна. Заслужаваш да те посини от бой и да мълчиш завряна в ъгъла.

Nihil agengo, homines male agere discunt.


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Perlata (007)
Публикувано30.12.07 12:59



За предложението с психотеста медал да ти дадат.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 13:00



Вижа на мене що не ми мрънкят


Щото не стоя пред ами си зяпкам послушно в старата кочина

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 13:02



С вдигнати ръце и върху натрошени орехи



Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема искам да ти кажа,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.12.07 13:17



че пушенето убива





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: morska valna]  
Автор Perlata (007)
Публикувано30.12.07 13:18



Имаше много хубав виц по този повод, как мъж се хвалел на приател, че важните въпроси ги решава той, а жена му ежедневните.





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано30.12.07 13:21



някой мъдър човек беше казал "Насилието е последната опция на некомпетентните"

Това, че някой те дразни и предизвикване значи, че ти трябва да му посягаш и съвсем не си оправдан - "Ама тя/той ме предизвика затова".
Има 1001 други варянти да се реши проблема с дразненето мирно.
Очевидно другата страна е недоволна от теб а ти не можеш да я/го задоволиш и не можеш/не искаш да се промениш. И да и пляснеш един два шамара няма да станат по доволни от теб най-много да те намразят още повече.
Когато някой те предизвиква до такава степен, че загубваш контрол над себе си и започваш да показваш слабостите си тази връзка не е задравословна и за двамата ... просто си взимаш багажчето и си заминаваш.

Аз човек който ме удари няма да търпя. Трябва ми някой с по високи прагове на търпимост и повече мозък в главата.
Защото в един или друг момент ще се случи да се издразним и двамата а не ми се излиза на боксовия ринг по тоя повод.



Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: Smile]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 13:43



Да бе


Жена ми пък разпрява че холестирола щял да ме довърши,щото съм искал само пържоли да плющя
Аз пък и казвам че по ме е страх да не пукясам при трудова злополука и затова не ми се ходи на работа.
Ма пусто не ще да проумее тази ми фобия

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано30.12.07 13:47



ти си направи една сосна застраховка живот

и тя ще ти сервира пържолки и бекон всеки ден с усмивка на уста



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Perlata]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано30.12.07 13:49



Абе за вица не се сещам,ама добре съм си научила урока,че мъжа може да е главата на семейството,но пък жената е шията.Та накъдето се завърти шията,натам се завърта и главата





Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 14:03



бррррррр...чак ме накара за секунди да си представя усмивката и


Ай стига бе,моята жена не е такава-тя ме ОБИЧА
И ше плаче много като пукясам-така ми е казвала.Нямало да бъде само 40 дена-много повече щяла да плаче

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: morska valna]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 14:13



От едно списание правят анкета - кой командва вкъщи, мъжът или жената? Разпитват една жена:
- Кой взима важните решения у вас?
- Ами как, мъжът ми... Всичко важно той го решава, аз се занимавам само с дреболиите.
- Например?
- Ами той решава най-глобалните неща, а аз се занимавам така... с ежедневието, с бита - подробностите, един вид.
- По-конкретно?
- Ами по-конкретно... Аз например решавам какво ще има за обед, къде да излезем вечерта, каква рокля да си купя, какви тапети да сложим в спалнята, къде да си купим къща, мъжът ми каква работа да си търси...
- А какви са важните неща, които той решава?
- О, ами нали ви казах - глобалните неща... Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз, дали сме за ядрено разоръжаване...


НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано30.12.07 14:18





Ахъ.Ама нА, по-младичките знаят да тропат с крачета и да вървят с рогата напред,обаче не в правилната посока



Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 14:19



Права е жена ти. Не ти ли писват бее?? И аз много тача скарата и печеното пиле, че няма врътня, ама народа на 3-тия ден за маджичка роптае. Добре, че имат кулинарни заложби цялото домочадие.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 14:28



Морска вълна добре го е описала.Нека оня си мисли че командва

тя само си трайка и подскача в подходящия момент,и пак си става както тя е решила..Ама тва както съм казвал, е за умните жени.Простите правят като онея дето е описала писуняк и после идват да реват тука.

Заеби...после му се прияжда бобец на човек-голяма благинка е това

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: morska valna]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 14:28



Е да де, ама тоя модел не сработва навсякъде. Но не разбирам и другия парадокс - ревем по клубовете, как мъжете не побарвали нищо вкъщи, а като гледам част от ревящите съпруги как възпитават синовете си - страх ме хваща. Ми "турци" са, защото такъв модел са гледали при родителите си.
Миналата седмица големият ми разправя за негово приятелче - мърляво, само дет не смърди. И нашия го избъзикал нещо, и оня му отговорил, че майка му е в болница и им свършили чистите дрехи вкъщи.......нямам думи.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 14:36



Ама Пламене, ти си свестен, знаеш си задълженията вкъщи, и не ти трябват скандали за да си ги вършиш. Но има доста мъже, които си мислят, че актът за граждански брак им осигурява доживотна домашна прислужница. И там не помагат нито дипломация, нито тънки намеци. Особенно, ако жената в началото е била Флюбена патка и не е знаела кога да тропне лееекичко с краче - ето ти го резултата.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Да пием за мъжете - животът им никак не е лесен!!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано30.12.07 14:40



По морето плава лодка. На кърмата седи чукча. Скръстил ръце на гърдите си, той важно-важно пуши лулата си. Жената му е на веслата, гребе срещу вятъра и вече е капнала от умора. - Добре й е на нея - мисли си чукчата. - Гребе ли си, гребе... А аз трябва да мисля как да живеем по-нататък.
Да пием за мъжете - животът им никак не е лесен!!!



Тема Re: Да пием за мъжете - животът им никак не е лесен!!!нови [re: ariel$$]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 14:53



Нали?? Мъка си е.
Но като махнеш майтапа, мъжете най-много пострадаха в 18 годишния ни преход. Забравяш факта, че след промените повече мъже останаха зад борда, и по-трудно се нагодиха. Навремето в пътни строежи първо изгърмяха измислени техници и инженери, после избягаха дотациите и се свиха заплатите на работниците, отпадна надницата и почна на изработка да се плаща, затегна се дисциплината - 2 пъти пиян на работа и аут, и още подобни, дет мъжете удариха.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 15:08



Тва ти мнение ше го сложа на декстоп.Да го прочете и да види колко съм ХУБАВ.

Мани бе Наде,и аз не се отличавам от сурията.Във всяко семейство си има кавга,важно е да се знаят границите.
В къщи е същата лудница,да не мислиш че сме цъфнали и вързали.
Вчера почнах да редя ламиниран паркет в коридора че ми беше изяла главата.Стигнах средата и фърлих чукалата


сложи ми ракийка и салатка и се разбрахме че тая вечер ще го завърша(как ше стане тая работа-не ми е ясно)
Ся като се върне и ше се почне пак:)))
Та така......и ние сме средно статистическо сем. с всичките му сътресения и възходи.Това исках да кажа на булката пуснала темата-да не му се катери по хуя на човека-трябват си компромиси и търсене на познания в материята.
С рогата напред-лесно...ами после?
После в клуба на разведените където ще и казват че съпругът е изрод,тя света вода ненапита и да се развежда незабавно.
Компромиси му е майката и търпение,на тебе ли да ти ги разправям.
Сложно нещо е социалното битуване в наши дни.Стреса е голям и се иска воля за да се преодолеят кризите.А те ни съпътстват постоянно,било в една или друга сфера.
А жената е тази която трябва да се жертва на моменти и да влиза в ролята на акомулатор на някаква енергия,било и отрицателна.Колкото и да бълват феминистки простотии участничките тук.Мъжете сме си мъже,жените сте си жени-имаме различни мирогледи но едни без други не можем.Компромиси му е майката и здрав разум.

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Абенови [re: keisijo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано30.12.07 16:48



я плавай ....





Тема Re: Да пием за мъжете - животът им никак не е лесенови [re: ariel$$]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.12.07 16:52




Чукчи умен човек!!



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема в такъв случайнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.12.07 17:06



като твоя аз пък казвам да живее





Тема Как не ни е срам!!нови [re: keisijo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.12.07 17:08



Горкото дете дойде да потърси помощ и съчувствие,а ние го оплюхме!
Вместо да се гордее,че е еврУпейка тя ще посрещне Новата година със сълзи в очите,защото има до нея един изверг,който не иска да и купи Ферари.


На всичкото отгоре изверга и ударил шамар.За това деяние в цивилизованите страни те вкарват в затвора.
Не можах да спя от вълнение следобед.Дори бирата ми се стопли.Манджата изстина.Загубих апетит от възмущение колко сте безсърдечни.





Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Да ти кажанови [re: Xoлдън]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.12.07 17:13



и аз така.
Докато пека пържолите идва моя и ми вика "дръпни се малко, я виж как пушека ти е насълзил очите" пък аз хлипайки "не е от пържолите, знаеш ли прочетох, че на някои жени им бият шамари".
"Шамари ли? - изуми се той - Горкия човек. Явно го болят кокалчетата на юмрука..."






Тема мъжътнови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано30.12.07 17:21



се хвали пред риятелите си:
- У нас моята дума е последна.
- Айде бее - не му вярват те - И коя е последната ти дума?
- Как коя? - отвръща той - "Купувай"!





Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: Xoлдън]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 17:29



Не бе.
Още не е поискала да и купи ферари.
Засега иска просто съпругът и да се движи като ферари.Той бил като костенурка според нейните виждания.
Иска вероятно той като се задвижи с тая скорост,тя да почне да го конкурира като ламборджини в магазините.
Или с други мъже,щото ферарито тогава хептен няма да има време да и "обръща внимание".

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 17:44



Е нали точно това е ключът от палатката - компромисите да са взаимни и взаимнопоносими. А на девойката явно вече и е писнало да са само едностранни. Иначе, ако някой ми каже, че в семейството му всичко върви по мед и масло и не е имало търкания - ще го питам кой му е доставчика. То и аз не съм била през цялото време от най-компромисните, пращала съм го преди 14 години благоверния мааалко в командировка при техните, ама поразмисли на спокойствие и си направи правилните изводи. Та понякога, в съчетание със со кротцето и со благото, и малко "кютек" върши чудеса. Номерът е да уцелиш правилния момент и правилната дозировка. Иначе миналия месец навъртяхме 20 години брачен стаж.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: мъжътнови [re: Smile]  
Автор SoulMate (фанта геройче)
Публикувано30.12.07 18:00




"Няма да изляза изпод леглото!! Аз мъж ли съм или какво!!!"



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.12.07 18:43



Естествено и разбрах тъпите мисли.Те са нещо обикновено за повечето пикли.Но те милите не осъзнават една ситна подробност.
Той ще набира скорост в кариерата и парите,а тя ще си остане като костенурка.И един ден дори няма да може да му диша праха,защото той вече ще е отпътувал.
А ако иска да е край него и тя трябва да се старае доста.А ако е тъпа и не може да върви с тая скорост ще гледа да пречи.
Тоя филм съм го гледал много пъти.Особено е характерен за рускините.Но и нашенките не падат по долу.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: Xoлдън]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 19:00



Естествено МУ разбрах тъпите мисли.Те са нещо обикновено за повечето ПУХЛЬОВЦИ.Но те милите не осъзнават една ситна подробност.
ТЯ ще набира скорост в кариерата и парите,а ТОЙ ще си остане като костенурка.И един ден дори няма да може да И диша праха,защото ТЯ вече ще е отпътувалА.
А ако иска да е край НЕЯ и ТОЙ трябва да се старае доста.А ако е ТЪП и не може да върви с тая скорост ще гледа да пречи.
Тоя филм съм го ГЛЕДАЛА много пъти.

Сори Холдъне, ама днес тоя вариант е по-актуален.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 30.12.07 19:01.



Тема Сорка Н.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано30.12.07 19:02



ама е актуален само с мокрите сънища на тая и оная.
Ще ви се. Ама още малцина го могат от женичките.
Ташака е че като започнете да се справяте - ще ви се иска да не сте се захващали.



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.12.07 19:03



Естествено го има и тоя.Нищо ново под слънцето.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Сорка Н.нови [re: jamie]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 19:10



Но хубавото е, че си вярвате поне.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Редактирано от HAДEЖДA™ на 30.12.07 19:15.



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 19:23



още не са настъпили тея времена,споко.На пръсти се броят жените които докарват повече от мъжете си.
Ще ми се да ти разправя един виц по темата ама не под твоя пост.Че той за тебе не важи.
Важи за повечето клубарки тук дето пишат само от работа(по обясними причини) и когато им е възможно.А иначе на букви тук-еша им няма:)

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор вeчнo_лятo ((Женя))
Публикувано30.12.07 20:04



Няма никакво оправдание за шамари, тоя номер за предизвикването и насилието е същият като изнасилването и предизвикването от страна на жената. Защо не е излязъл навън вместо да те слуша, ами е стоял и е събирал кураж да те удари? Защото явно е незрял страхливец, който трудно се справя със всичко и вместо да си признае изпада в ярост. За съжаление истеричните женски изблици, независимо от повода, показват същата незрялост и безсилие. Когато някой не иска да те чуе и да крещиш, ефект няма. Диалог е нужен, ако го няма човек трябва да се усети навреме и да спре, за да изчака по-добро време за разговор.
А децата винаги страдат за единият родител, те не могат да разберат сложните взаимоотношения на възрастните, а и как да ги разбират, като самите възрастни не знаят какво правят и не мислят за последствията. Няма дете, което да е щастливо от раздялата на родителите, но родителите могат да се опитат да направят така, че детето да страда по-малко.

Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим с удоволствие.
Франсис Дьо Кроасе


Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор no_bs (Best-of-Breed)
Публикувано30.12.07 20:33



Хехе, обаче как подскочиха де що имаше мъже в темата след този ти постинг, а? Душици....





Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: no_bs]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.12.07 20:38



ама как си затрайкаха момиченцата


А.....душички

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор no_bs (Best-of-Breed)
Публикувано30.12.07 20:40



Всеки гледа на нещата от собствения си ъгъл. Някои се опитват да надникнат и от този, в който им се ще да бъдат.





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:15



Да, не ме познавате.Не съм тръгнала с голяма кошница.Просто ми свършва търпението.Седях и чаках години да направи кариера.Мейдувременно аз изградих своята,отгледах детето,издържах сама къща,дете,че и на него пращах.Върна се и очаквах някой да ме облекчи със задълженията.Ама не!! Жената се справя с всичко-що да се напрягам.Да ама жената има мнение и си отстоява положението - да ама егото мъжко не трае.
Пред детето имаше няколко пъти скандали.Видях резултата и сега комуникираме само на саме.Така че относно психотеста за детето ми - минавам

.С нея се разбираме само с думи.Тя ми е душичката на мама.Виж ,за таткото ми трябва психотест



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:18



Именно!Не рева,просто снощи му струпах багажеца на купчинка,дадох му чантата и да се обира.Беше късно и казах че може да пресп,но сутринта се изнася.Но днес не си тръгна - имаме гости,детето,празника- след Нова година ще си замине.Да ама ще стане ли?



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:22



Да ама не:)))))Вади ама мързела си вади.Като бачка вади.Ама я,нали жената купува - и за ядене,и детето облича,и къщата ремонтира,и колата оправя.Що да се напряга.Пред лаптопа е къде по-добре.:)))))



Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:31



Като си такъв отворко я сподели.Може би жена ти кара колата,тя я ремонтира,занимава се с майстори и всички простотии,а ти се возиш само като багаж?Може би бойлера тече- казваш един път/че не бил забелязал,ама ако на лаптопа нещо му стане търчи на пожар/,казваш втори път,трети път и накрая викаш.После се справяш сама.Да не говорим за ремонти на къща и от сорта- у вас може би жена ти ги прави.Работи двожно повече от теб,съответно носи повече от теб,но ти си мъжът и си чакаш ракииката и салатката.
Или ще си мъж на място и ще носиш отговорности или вдигаш байряка,приемаш 4е си слабия у дома и си трайкаш.А не да си ....... в кущата,ама щото си имал пишка да тропаш и да се правиш на мъж.Не ставааааа!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:35



И аз не разбирам мъжките майки- оплакват се от свекървите,оплакват се,че мъжете им не похващат нищо,а синчетата си ги учат на същото.



Тема Re: Да пием за мъжете - животът им никак не е лесенови [re: ariel$$]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:37



Наздраве!Да са живи и здрави!Не им е лесно



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:38



Виновна съм,вярно е!Виновна съм че не мога да реша да му бия шута и да се миряса!



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: Xoлдън]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:42



Ферарито ще си го купя сама:))))За сега се задоволявам и с по-малко,но пак мое си:)))
Между ангажиментите ми,моля заповядай!Ще ти стопля махджичката,ще изстудя бирата,ще те погладя по главичката и ще те сложа да си легнеш:)))Няма грижа:)))
Голямото дете у нас го дундуркам редовно.Замени майка си с мен:)))))Така че съм свикнала:))))



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: no_bs]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 21:43



Може би и аз я правя тая грешка - гледам на нещата от моята, и тая на на моя кръг познати и приятели камбанария. И забравям, че София не е България.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 21:45



Именно! Точно за това си виновна!

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано30.12.07 21:45



Ми адедеееее! Чак на мен бъктън ми стана! Ако ти трябва помощ само свирни!

пп Виновна си, ако не си му отгърмяла и ти един


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: Xoлдън]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:47



Да ама обърни нещата обратно и ще получиш картинката.Дали съм тъпа и колко - оценена съм:))))Освен че набира скорост в падането на самочувствието си и мъжкото си его,в друго не набира.И колкото може да ме спира-по-добре за него.Мога да кажа само - благодаря че не съм от тъпите дето си седят у дома и чакат мъжът да просперира,а вървя напред и не завися от него.Има нещо което ни свързва- нещо ценно за мен и от там ми тръгват кошмарите- детето ми.На което години набивам в главата - тати го нямаше,но семейството сме тримата.Е,сега за това си плащам.



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:50



Защо мъжъте се комплексират толкова от силни жени?Защо жената трябва да е с престилка у дома,с ракииката и салатката да го чака,да се прави на тъпичка,за да е добре той милият?????Това само за българските мъже ли е характерно????



Тема Re: Сорка Н.нови [re: jamie]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:51



Ами ела и погледни в моя живот - съпруга освен като присъствие за детето не ми е необходим.Дори от мокрите ми сънища излезе:))))))



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: вeчнo_лятo]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано30.12.07 21:59



Е,чакам да ме разпънат мъжете!
Да,аз съм самостоятелна и до сега в живота си съм се справяла сама.Колкото пъти съм разчитала на него - издънка,голяма:))))Добра майка съм - не бия детето си,давам максимум от себе4 си/ това е за психотеста/.
Не крещя вече -аз говоря и давам доводи,но той не може да опонира.Не може да казваш на черното бяло,нали?И резултата- изпадаш в ярост.Когато си слаб морално , не можеш да се противопоставиш другояче освен със сила и обиди.
Просто ми писна да търпя безразличието,слабостта,липсата на отговорност,измъкването.И никога не съм се правила на глупава само за да изпъкне той- мисля че е достатъчно умен.Така че да се пребори.Ако иска.Защото скоро ще отпрашим с дребчо в друга посока и ще остане с поредния си провал да си живурка.А ние двете ще се справим - в това съмнения няма.Но ще и разбия стереотипа за семейство.И от това ме боли.Защото те имат връзка - силна.И аз харесвам доста неща у него.Но не мога да приема и много от слабостите му.А той няма желание за такава.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано30.12.07 22:10



А според мен не всичко опира само до възпитанието.Ако на един/една мъж или жена им понася да ходят мърляви и в къщи да им е на "вили и могили",то значи тъй си им харесва.Познавам колега,който е расъл буквално на улицата.Родителите му се развели и всеки си взел шапката накъдето му видят очите.Сам се е справял,докато си стъпи на краката.А имам и съученичка единствено дете в семейството.Майка и се поболя накрая от глупостите и щуротиите и.

Никой не се е родил научен в този живот.Ама ако нещо силно го желаеш намираш начини.Питаш,правиш........



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор Бapбapeлa (петата стихия)
Публикувано30.12.07 22:11



С какво го дразни и защо го дразни - причина, мотив.

Е,събрах му багажа и утре се изнася. - точно, правилно.

Прекалявам ли с това че го карам да се изнесе? - не не прекаляваш .

Вие бихте ли живели с човек,който си е позволил да ви удари?? - не не бих живяла с такъв мъж.

I'm a mirror , looking at me you see yourself


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано30.12.07 22:20



Чакай, че не те разбрах-стереотипа за какъв вид семейни отношения ще развалиш?!
Остави си им тяхната връзка, запази си и човешкото отношение към него, но ако не можеш да овардиш зрънцето на истинското семейство ....

пп Искаш ли да се опиташ, поне за секунда, да пресъздадеш случващото се мужду вас от неговата гледна точка. Все пак ти си човека тук, който го познава най-добре.


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: morska valna]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.12.07 22:22



Не, те с баща му са тръгнали мърляви, защото никой не ги е научил на упражнението пране. Просто жената за пръв път отсъства от къщи. Сигурно предишното и "отсъствие' е било, когато го е раждала юнака преди 20 години. Тя е въртяла всичко.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Кво стана бе Миме?нови [re: keisijo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.12.07 23:37



Изгони ли тая мръсна твар,та да можем да спим?




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Женатанови [re: keisijo]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано31.12.07 00:15



дори и с цвете не трябва да се удря!



Тема не съм съгласнанови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано31.12.07 00:18



Някой път просто си го заслужаваме за съжаление.





Тема Re: Женатанови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано31.12.07 00:22



Абе кви женички-козички има....то си крещи за термообработка. То и аз да съм и на мен ще ми е трудно да се въздържа!
Летоска как не опухах перушината на една такваз....питай ме!


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: не съм съгласнанови [re: Smile]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано31.12.07 00:23



За мен това не е човешки начин на общуване, а животински - с първосигнални реакции. Но хората могат и да говорят, за разлика от животните.



Тема Re: Женатанови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор Бeзkoмпpoмиcнa ()
Публикувано31.12.07 00:25



Ми да взема да се изнеса - за да не го отнеса



Тема Re: не съм съгласнанови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано31.12.07 00:28



Дори и в медицината понякога се налага да плеснеш някой за да го извадиш от транса му. А ние, жените, имаме редкия талант да бъдем кучи понякога изпадаме в неконтролируем транс. В такъв момент никакви думи не помагат освен един здрав "ресет".



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано31.12.07 00:46



И бащата и сина

.Е,т'ва е повече от прекалено.И моя съпруг когато се оженихме не беше научен,но няколкото ми наложителни отсъствия от дома са го принудили да попита кое как става,щото и той като мен свинщина в къщи не може да търпи,камо ли мръсен да тръгне.Излиза,че ако на въпросната жена не да й си боже и се случи нещо по-сериозно...........ми ,че по тях въшки ще плъзнат.То бива мързел,ама от мързел да ходиш като просяк мърляв



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано31.12.07 12:06



ееее Пламене
в нашето семейство майка ми още преди 10г изкарваше 2 пъти повече от баща ми.
Преди това той изкарваше повече ... и сега пак той


Но нямам спомен някога това да е пречело и на двамата пък баща ми точно в тоя момент беше много горд и се хвалеше навсякъде
В края на краищата нещата никога не остават статични и идеята е семейството да върви ... кой ще балансира или носи товара в даден момент не е от значение.
Просто на повечето мъже така им е по удобно жена им да е зависима от тях финансово иначе не се чувстват мъже и не могат да го преживеят



Тема Re: Кво стана бе Миме?нови [re: Xoлдън]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано31.12.07 12:21



Тая мръсна твар като сгафи е по-тих от водата.Багажа е събран.Довечера сме ангажирали много хора около нас - правим парти и ще си го изкараме/да не правим сканали пред хората/.После е обещал да се изнесе.Но това е за трети път и ще видим ще тръгне ли.Или пак ще маже и ще ползва детето за замазка.



Тема Re: Кво стана бе Миме?нови [re: keisijo]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано31.12.07 12:24



Пффф леле,леле...и новогодишните лицемерности и парти-сутни с какво допринасят? Аз в такъв фарс няма да участвам,па ако ще не за пред децата,а за пред сатаната да е!

Герап У! Герап У!


Тема Re: не съм съгласнанови [re: Smile]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано31.12.07 12:24



За съжаление добре са те обработили по домашно му.Явно ти се случва да отнасяш шамари и го смяташ за нормално.Това е ужасно.Никой няма право да посяга на друго човешко същество.



Тема Re: Да ти кажанови [re: Smile]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано31.12.07 12:29



Разведи се и се ожени за мен!



Герап У! Герап У!

Тема Как ще те удря...нови [re: keisijo]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.12.07 12:36



ако съм на тебе, просто ще го отнесе с пет пъти по-голяма сила, след което ще се изнеса с детето. Следваща стъпка: развод.
Никоя връзка няма бъдеще, след като веднъж ти посегнат.



Тема Ти пък! Много силни думи!!нови [re: Xoлдън]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.12.07 12:39



Прав си, иначе, че който предизвиква, да си носи последиците, но започне ли се с физическо насилие, просто продължение няма, поне за мен.



Тема А ти, за тези думи,нови [re: Koпpивeнa_мeтлa]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.12.07 12:41



заслужаваш да ти нажуля и задника, и лицето, с една ЯКА КОПРИВЕНА МЕТЛА!!


Но понеже е празник, ще ти кажа само: ПОНЕ ПРАВИ ОПИТИ ЗА МОЗЪЧНИ НАПЪНИ, ПРЕДИ ДА ПИШЕШ ПРОСТОТИИ!



Тема МАЦЕ, ТИ ОТКОГА ИМАШ ПРИСТЪПИ НА ЛУДОСТ?нови [re: keisijo]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.12.07 12:44



Ферари ли? Ако бях мъжът ти, не бих те ударила, но бих те изхвърлила навън!



Тема Бях тръгнала да взимам твоята позиция, а ти се оканови [re: keisijo]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.12.07 12:48



за егати циникът.


Оттеглям се покорно .



Тема След като прочета всичките ти умнотии,нови [re: keisijo]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.12.07 12:50



ще ти дам заключителното си, "експертно" мнение

. Дотогава, трай си.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано31.12.07 13:38



Всички можем да се подведем по фасадата и да направим грешен избор. Аз до ден днешен се ядосвам на розовите си очила и първия си брак! Когато реших да се женя, не слушах. Майка ми го намираше за скучен и се чудеше какво толкова съм намерила в него. Приятелите искаха да ме виждат насаме, щото в комбинация не ни издържаха. Той успя да ме скара с всички. Не знам колко му е била заплатата и какво е печелил, защото негови пари вкъщи не влизаха. На мене постоянно ми се натякваше, че печеля малко и не мога да издържам 4-членно семейство! Редовно намирах портфейла си празен. Скандалите се вдигаха за какво ли не! Прибирах се на тръни каква ще е поредната изненада. Накрая така ми писна от стойки и чалъми, така свирепо му посочих вратата, че бях готова да издействам ограничителна заповед за влизане в страната ако не схванеше сериозността на положението. Виж, ако ме беше ударил, сигурно такъв щях да го светна, че да го приемат в болница. Нищо, че съм 50 кг с дрехите! Когато реших да се развеждам, нито съм търсила подкрепа от клуба на разведените, нито от нашите, нито от когото и да било! Започнах развода от чужбина само и само да си нямам нищо общо с този човек! Вече близо 3 години ни сме се чували, ни сме се виждали! Ако реши да си навира гагата в новия ми живот, сигурно ще го трупясам. И без това не съм преживяла опита му да ми съсипе новата работа! В момента живея с нов мъж. Какво да ти кажа, съвместният живот може да е приятен. За година и нещо нямаме една дума на въпреки. Всичко решаваме заедно, касата е обща, грижата е обща! Не знам дали е любов или удобство, но така се чувствам в кондиция. Този път май си взех бележка.
При тебе още не е стигнало предела, но като гледам си близо!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: ariel$$]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано31.12.07 14:40



Май не си прочела темата.
Оная му е лазела по нервите(и възнамерява да го прави и занапред)и оня и е заметнал сопола около врата.
Кво чудно видя в случката?
И на кой му дреме за твоето житие и битие в случая-нищо общо с темата!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: След като прочета всичките ти умнотии,нови [re: Bambi*]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано31.12.07 14:46



Ти вярно си експерт по всичко


Ама ай първо се зажени,поживей със съпруга си някоя годинка, роди си дете и тогава ела да ръсиш мозък.....доня експерто

П.П. къде се затри
Чак по едно време ми беше домъчняло за тебе! Няма нет около теб или.......
Или не ти се позволява достъп:)

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Редактирано от *Плaмeн* на 31.12.07 14:48.



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано31.12.07 15:05



хахахахахаха това защо към мен бе мила


Аз съм най-мързеливия човек в дир. и ако има жена край мене която да припечелва повече,най малкия ми дерт ще е дали се чувствам мъж или как изглеждам в хорските очи
Дай ми ядене и пиене и ми гледай сеира.Не само че ще го преживея това че носи повече от мен,ами по примера на татко ти ще го провъзнасям до де ми стигнат словата

ама пусто-няма

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Бе аз затова го писах в кавици...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.12.07 15:41



кавички, т.е., щото нямам никакъв опит, но да, леко съм - хехе! - спец по човешки взаимоотношения.
Нет има винаги и по МНОГО

, ма и с гаджетата така, тъй че сме бизи, хехех... ето ме пак.
Много мило, че ти било домъчняло за мене, от теб не го очаквах, какъвто си арогантен, на моменти.



Тема Re: Бе аз затова го писах в кавици...нови [re: Bambi*]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.12.07 15:46



Бе нещо изчезна след като си идва до БГ това лято.
Стига оправдания!!



А човека не е арогантен.Казва нещата такива каквито са без да се лигави.

И аз съм същия,та затова ме недолюбват мацките.



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Ти да си чел в историята тук, тогава да знаеш,нови [re: Xoлдън]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано31.12.07 16:17



ей!


Изчезнах, ъф корс. Не е лесно с гадже зодия Лъв и асцендент Скорпион... питаш ли ме...



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано31.12.07 19:26



Ти що си мислиш, че ние нямаме нерви и праг на поносимост? Що си мислиш, че не ми е идвало не да го цапардосам, ами направо да го пратя на оня свят! Ай по-полека с изказванията, че ми е писнало от велики мъже дето все са прави!



Тема А, с туй требеше да почнеш !нови [re: keisijo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано01.01.08 19:44



Синдрома на мама-хероиня не се лекува. Ни с шамари, ни с нищо. Дано е късметлия скоро да се отърве





Тема Една устата като тебенови [re: keisijo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано01.01.08 19:54



онзи ден псуваше - щото се оказало че "оня" е необходим и за повечко неща.
Само да ти споделя че "оня" е щастлив сега че не е с нея





Тема 2 грешки.нови [re: keisijo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано01.01.08 19:59



1. Не се комплексираме.
2. Не от силни. А от нагли и слепи за реалното положение на нещата. То си става очевидно след раздялата - кой какво може и за какво става.



Тема А ужнови [re: Bambi*]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано01.01.08 20:11



оправна, че и акъл за семейство и раздяла щеше да дава....





Тема Абе гледамнови [re: ariel$$]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано01.01.08 20:14



че сте едно джезве кокали - ама всичките някакви побойнички, щели да издействат невъзможни съдебни разпоредби и т.н.
Някоя кокошка тук с акъла си а ?





Тема Re: Абе гледамнови [re: jamie]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано01.01.08 20:22



Прав си, така е. Бесът и адреналинът ми дават възможности дето после се чудя сама на себе си! Добре че всичко свърши.
Тази година съм си обещала да я посветя на семейството. Надявам се да е спокойна и хармонична като изминалата.

Редактирано от ariel$$ на 01.01.08 20:24.



Тема Сигурнонови [re: ariel$$]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано01.01.08 20:59



неуравновесения ти характер прилича на ПМС нон-стоп.
Пожелавам ти едно бебе - като каза "семейство". А не някой който само да спи в същото жилище с теб.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано01.01.08 21:03



Извинявай за въпроса, но ти искаш ли го тоя мъж? Защото като те чета май не става въпрос за шамара а за неразбирателството помежду ви. Никой мъж няма да обича детето ти повече от родния му баща. Знаеш го, нали? Щом задаваш такъв въпрос в нет - пространството, значи таткото все пак не ти е безразличен.

Потърси начин да си комуникирате по - искрено. Не е лесно, но си струва - предполага се, че той трябва да е най-близкия ти човек.



Тема Re: МАЦЕ, ТИ ОТКОГА ИМАШ ПРИСТЪПИ НА ЛУДОСТ?нови [re: Bambi*]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано01.01.08 21:24



Малко трудно ще стане да ме изхвърли от къща която е моя:))))



Тема Re: А, с туй требеше да почнеш !нови [re: jamie]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано01.01.08 21:26



Ами и аз се моля да се отърве,4е и аз покрай него.Ама му харесва да си го гледкат явно и си трае мърморенето.

Със слабашки прояви на мъжество,криворзбрано и просташко



Тема Re: Бях тръгнала да взимам твоята позиция, а ти сенови [re: Bambi*]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано01.01.08 21:29



Ако не бях в някаква степен циник, до сега или детето щеше да е без баща или аз щях да се мразя и да съм женичка без мнение.Не казвам,е е добре,но така оцелявам



Тема Re: Една устата като тебенови [re: jamie]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано01.01.08 21:36



За сега не е доказал да е необходим.Иначе не отричам необходимостта от съпруга по принцип.Вярвам във вечната любов,идеалното семейство,мъжът който е подкрепа на жената и нежното,слабо същество - жена. Но това е само мечта.Поне при мен действителността е друга и това ме възмущава яко.Защото хем искат аз да нося отговорности,хем да ми се правят на мъже.Е,все пак трябва а си избере едното и да си го носи.



Тема Re: 2 грешки.нови [re: jamie]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано01.01.08 21:42



Ами моят е комплексиран - жена му се справя сама,има кариера,уважаван специалист е, пътува сравнително често,че и отгоре на всичко привличам внимание.Същото се отнася и за него,но той иска да си стоя вкъщи,да съм без мнение и да си сложа фередже ако може.Защото иначе самочувствието му страда????Не го разбирам,но ...... си е той.
Второ - не съм нагла ,не казвам че съм и силна.Но е факт че от 7години брак - 6години съм се справяла с всичко сама- от него не съм видяла и стотинка.Последната година се включва,но не е определящя страна.Така че споко.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: palatka]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано01.01.08 21:53



Предполага се че трябва,но като се окаже че не е....... И че няма комуникация

Причините за двуоменето ми са две и едната е именно дете.Но нещата преливат,а тази проява на слабост ми преля.Защото това беше реакция на слаб човек,който не може да се пребори със собствените си чувства, не може да води разговор и знае,че всичко което казвам е вярно,но мързела му е прекалено много,за да се насили да промени нещо.И сега маже само да отмине ситуацията, да е тишина и да си живурка.До следващият път когато ще изкарам слабостите му наяве.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано01.01.08 22:12



Личи си, че си много нарамена мацка. Но няма да се разберете ако не се уважавате. Всяка връзка има своите трудни моменти. Тоя пич не ти е посягал за тези 7 години... Защо сега? Ами може и в теб да е причината. Той е мъж все пак, не го унижавай. Не мислиш ли, че може да е доста объркан от поведението ти? Казваш, че и друг път си го гонила. Те мъжовете са сладури, но не говорят като нас. Може още да си те обича, ма ти като си такава войнствена - какво да ти каже? Не ми се сърди, аз съм само страничен наблюдател.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано01.01.08 22:49



Без да се обиждаш

Задай си честно въпроса защо те ебе по задължение един път месечно?! Като си толкова велика, що не можеш да му го вдигнеш.

Няма как да живее по твой образ и подобие, нищо, че си му родила дете. Проявата на властност в случая е израз на безсилие от твоя страна.

Може би е най-добре да го оставиш намира. Насила хубост не става.

Редактирано от goga на 01.01.08 22:51.



Тема Хахахаааанови [re: keisijo]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано02.01.08 00:49



Мда бе, свеждай всяко едно семейство тук до твоя собствен аршин, заповядай, be my guest дет'съ вика.


Това, че не са ме удряли съвсем не означава, че понякога не съм си го търсела. А и едва ли има някоя жена, която като се е погледнела отстрани в даден момент, да не си е казвала "баси, в тая ситуация съм заслужавала един як пердах".
Този ти коментар е достоен за категория "нарцизъм". Непогрешимата тя!
Я погледни малко по-далеч от носа си, м?

Редактирано от Smile на 02.01.08 00:55.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: palatka]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано02.01.08 03:15



Защо сега ли?Може би съм много воинствена,но съм решила,че или ще променим нещо или ще се разделим.Той е добричък,домошар е,но..... никакво чувство за отговорност.Не може да разчиташ на него .Не мога да живея с факта,че у дома имам някой,които ще ни предаде,защото така му е изгодно - винаги сме по течението,за да не се напъваме или пък хората какво ще кажат.Иначе обещанията ги сипе без проблем. Това е третия път,в който му спрятам багажа.
Не искам нищо да ми казва.Искам действия.Искам да усетя ,че имам мъж в къщата.Писнало ми е до лудост да си имам второ дете:))))



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: goga]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано02.01.08 03:18



Не ме ебе по задължение:)))) А когато го съблазня:))))Не е проблем вдигането.Силите и енергията му е проблема:))) И отношенията ни!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано02.01.08 09:49



Казваш, че не сте били непрекъснато заедно. Може би просто му е трудно да влезе в ритъм. Да бъде съпруг и баща. Дай му шанс. Поощрявай го. Малко по-добронамерено. Предложи му ти да направи каквото искаш, щом той не се сеща. Без да сте приятели няма да стане. Ще си играете по нервите и двамата, а това наистина е тъпо.



Тема Re: А, с туй требеше да почнеш !нови [re: keisijo]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 10:23



отгледала си си мамино синче - честито.


само не разбрах, ти каза, че си направила твоята кариера, пък още чакаш, той да си направи неговата, същевременно изкарвате еднакви пари, а и видиш ли ти сама на всички фронтове, вкл. финансовия. той неговите пари за какво ги ползва?

и още нещо - като мачкаш мъж психически, стъпкваш му самочуствието, не очаквай да успее, където и да е. най-много да си ядеш шамарчета и да не зацепваш защо. пък то е ясно що.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 10:45



има и жени, дето си заслужават боя.





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: yetti]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано02.01.08 10:54



Свят широк - хора разни. Сигурно има мазохисти, дето и обичат да го ядат.
Иначе - да, има почти еднакво количество от двата пола, които си заслужават боя.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 11:01



така е... мен най ме е страх да не се превърна в някой, който си заслужава боя.
този пич, споменатият в темата, може и да има проблем някакъв, от тази гледна точка май жената не се е сетила да погледне.

после верно що децата превъртали, психясвали и пр.





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 11:09







Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 11:55



още една разочарована от живота, обвиняваща всеки мъж за това.


приличаш доста на една друга модераторка.



Тема Re: Сигурнонови [re: jamie]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано02.01.08 12:04



Кой на кого го казва!
Пожелавам ти през новата година да уцелваш с кой крак ставаш от леглото.



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: yetti]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано02.01.08 12:05



Не викай духовете.
Тя оная само в таз тема дето още не се е усрала



Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Тоталнонови [re: keisijo]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано02.01.08 12:10



си загубила уважение към този човек и май политиката ти ми е ясна.
Разбирам - живееш в твое жилище. Ясно - падаш си по амазонските изпълнения - лошо няма, стига да има пред кого да вървят.
Та остави човекът на мира и не го вкарвай в беля, щото най-лесно ще се отървеш, ако поставиш търпението му на изпитание и ти поотупа праха. И ти го знаеш. Жалко!
Ама си го търсиш.
И айде поприбери шпагата, Мариан Първата е хубаво детско филмче, ама някои неща повече отиват на един мъж.
Нищо лично.

Да се променял - да бе, скъпа, то така става...
И в заключение да те попитам - защо го търпиш толкова време, като е такъв. Не вярвам първоначалната заслепения да е траяла при тебе 6 години. Баси щастливката си, ако е така :)



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: yetti]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано02.01.08 12:18



Нещо ме бъркаш много яко. Аз съм си доволна от живота. И доволна е меко казано. И точно аз нямам намерение никого да обвинявам. Не за друго - няма за какво. Аз съм доволна от това, което прави съпругът ми. А за останалите мъже, които познавам - само констатирам. Имат си съпруги-те да му мислят.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Хахахаааанови [re: Smile]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано02.01.08 12:21



Смайл, когато съм искала да го убия, значи ли че си го е търсел и още повече, значи ли, че имам право на физическа саморазправа?
Или само мъжете имат, а жените нямат?
Добре че разводът е законова форма да се отървеш от нечие присъствие, че иначе отдавна да трия наровете на сливенския затвор.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор esti ()
Публикувано02.01.08 12:26



Като те чета май си младичка още.


Хвърляш много енергия за нещо, което мисля, че вече си изяснила за себе си т.е. че отношенията ви са непоправими по една или друга причина.
Искаш от него да действа, а май този, който трябва да действа си ти.
Дали си права или не - няма значение.
Важното е да можеш да си поемеш отговорността от действията или бездействията.
Май това те мъчи - не той и разбутаните ви отношения, а това, че май още не си готова за тази отговорност и ти се ще да има някакви гаранции.
Да, ама гаранции няма.
Успех!



Тема Re: Хахахаааанови [re: ariel$$]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано02.01.08 13:06



Ариел, когато си искала да го убиеш, най-вероятно значи, че той си го е търсел, но не значи, че си го ударила. Просто си го е заслужавал, но дали го е получил вече е зависело от твоето ниво на безпомощност в момента.
Забележи, че никъде не оправдавам шамарите. Казвам, че има ситуации, в които или единия, или другия просто си търсят боя и слава богу, че в повечето случаи не го намират (но то не е тяхна заслуга, а на Човека насреща им).



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 14:03



добре де - аз просто допускам, предвид какво пишеш.
ма тя жлъчта си личи и изпод коприната, пък като няма коприна - съвсем, та затуй съм се 'заблудил' сигурно.



и все пак, не е ли нискоинтелигентно, да се генерализира? щото ако трябва да генерализирам жените сред познатите ми - ами доста малко са успелите, да не говорим за преуспелите.

Редактирано от yetti на 02.01.08 14:28.



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: yetti]  
Автор HAДEЖДA® (Jedem das Seine)
Публикувано02.01.08 14:14



За какви генерализации иде реч? Къде видя "всички мъже" или "всички жени"? това е патент на едни други 2-ма юзъри. Аз винаги уточнявам сферата на наблюденията ми.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор dhsa ()
Публикувано02.01.08 14:19



и аз го имам този проблем с мъжете, но си мисля, че от теб зависи- бъди слаба и толкова. каот спреш да даваш пари и започнеш да искаш от него, като се държиш като крехка, и той ще започне да става по - силен. искай неща от него и не прави нищо ти. иначе така мъжете като не са нужни стават инертни. Аз даже баща си не оставям намира вече да искам неща от него - да идва в нас и да оправя човека. и сега сме много по близки. Те мъжете обичат да помагат /поне нормалните , де/ и да се чувстват нужни, ама трябва непременно да им благодариш и да се правиш, че всяко тяхно действие е подвиг:)))
Сега, ако твоят е някакъв тотален мързел и търтей, няма да има никаква оправия.
А за секса - нищо чудно да го депресираш ако само му мрънкаш и го критикуваш, и той като не се чувства мъж с теб, да спре да те иска. абе с две думи - от теб си зависи, стига мъжа ти да е вред. За домашните нужди защо не си наемете човек?
Всеки има нуда половинката му да се гордее с него. А това, че те ревнува- лошо няма, даже е чудесно. Че ти е ударил шамар е кофти, ама на всеки може да се случи особено ако си му пискала супер истерично. и на мен ми е идвало да халосам близки за мен хора каот ми пискат. Хем съм жена и по принцип не съм агресивна. ама не мога да издържам някои да ми крещи нонстоп.
Между другото един железен подход- каот не ми аресва нещо - не го правя. преди все се връзвах на разни задължения, защото каот най съвестната вс е на мен ги натрисаха. вдигах скандали увещавах уверявах молих, че не е честно все аз. и нищо. после просто спрях- на който му е мръсно да си чисти, който иска куче да си го разхожда, който е ял- да си измива чиниите , ако иска да има чисти. и толкова. За парите- кажи му че нямаш за детето и толкова.
АА и последно - много от наистина умните хора са мързеливи - така, че той щом се справя и с малко работене - това би трябвало да те радва. по добре умен мързел, от тъп бачкатор:)



Тема дрън дръннови [re: morska valna]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано02.01.08 14:25



То едно време жените като са нямали реална власт извън семейството все им е трябвало нещо да се утешават с него.

Всичко опира до сила на характера. Я се опитай да въртиш шията на някой по-упорит мъж по важен за него въпрос.

Ad astra per aspera


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано02.01.08 14:28



Що бе, шамара е един безобиден винтил на напрежението.
Обидите и думите нараняват много по-тежко от кратката болка на един шамар.

Ad astra per aspera


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор dhsa ()
Публикувано02.01.08 14:31



ох, бе я тегли чертата на плюсовете и минусите , че твоят ми звучи супер готин а и явно те обича, щом ти търпи чудесата. щото няма съвършени хора - или ще са добри леко инертни домошари, или ще са party animals и кариеристи ама кръшкачи донемай къде..не знам прецени си какви са ти приоритетите. мъжът не е пудел, че да го дресираш на "хоп" да скача. като цяло мъжът е егоист и последната му грижа е да става твоето. де да знам, може би каот се разделите ще го оцениш, или пък ще намериш по-готин - при всички положения, ще си изясниш нещата поне в ретроспекция.



Тема Бъди рахат,нови [re: ariel$$]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано02.01.08 15:09



винаги ставам с двата едновременно



ПП: Има един готин лаф - "Да я бях убил - вече да съм я излежал"



Тема Re: не съм съгласнанови [re: keisijo]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 16:07



психически също, което междуддругото е много по-коварно от безобидно и преувеличено шамарче.





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано02.01.08 16:40



Не те познавам, може и да си свястна жена. Но ми е любопитно дали си вярваш на тези нелепи твърдения : "нямал енергия"

Ако е пенсионер, бих повярвал, но предполагам е под 40-те, затова приказките ти са пълни глупости.

Ще ти кажа защо - ако се чувства съблазнен от теб, ще си иска всяка вечер, няма да кисне пред лаптопа си, а ти няма да си толкова нервна и озлобена и не бихте се карали за тъпотии. Не казвам, че в теб е "вината", просто вече му е писнало от теб и затова го е ударил през просото. Няма как с кеф да ебеш някоя, когато тя те обижда и се държи като лелка. Даването на любов не е задължение, не можеш да изискваш, жалко, че досега не си го разбрала.
И ако продължаваш да мислиш по този начин, нищо няма да получиш /освен ако вагината ти е диамантена, в което се съмнявам/



Тема Ясно:нови [re: keisijo]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.01.08 16:53



ти си била - най-вероятно - на "татко хубавицата", нали?





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор Jolee (Заимова)
Публикувано02.01.08 17:08



....ей това изречение ме издразни от всичко най-много

До следващият път когато ще изкарам слабостите му наяве

хм....що не пробваш да му изкараш "силностите" ....ей така веднъж ...за разнообразие



...може не само да му хареса ...ами и да се амбицира ...

....жена ...шамара си си го изпросила
.....отношението също ....

....изхвърли го ...услуга ще му направиш....но твоите проблеми не ще решиш...

Как искаш да те приеме и уважава като жена ...като ти се държиш като мъж..



Тема Е те т`ва е,нови [re: jamie]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.01.08 17:10



който не може или не ще да чете между редовете.





Тема Фантазиинови [re: Bambi*]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано03.01.08 14:16



а-ла дърти моми не четем !





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Пивo]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано03.01.08 15:50



е извини ме много за погрешната представа

..... но съм израстнала в семейство в което никой на никой не е бил шамари защото е бил под напрежение или някой е изразил недоволство.
Явно моето е изключение



Тема Re: не съм съгласнанови [re: keisijo]  
Автор KMETA HA HETA (Henopo4eH)
Публикувано03.01.08 15:59



За съжаление добре са те обработили по домашно му.

Ок, де. Теб нали не са успели да те обработят, защо тогава само цивриш и не предприемеш мерки!? Или просто си пускаш тука темички, колкото да не си капо... Не ми отговаряй, не е нужно а и аз знам, че нямаш отговор. И ако изобщо това твоето е истина, то се нарича дебилен мазохизъм.



Жено, къде те намерих такава, хем си знаех за лудата крава...

Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Пивo (nutter)
Публикувано03.01.08 17:47



Мдам, затуй си такава чувствителна.
Дано и думите да си мериш, като шамарите.

Ad astra per aspera


Тема Мамин златеннови [re: jamie]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.01.08 17:54



темерутчо

!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Xoлдън]  
Автор snowdrop (дете на студа)
Публикувано04.01.08 00:48



Аман от дебили, Холдъне!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор mila3579 (непознат )
Публикувано05.01.08 19:09



Миличка,никoй няма право да те удря,ако ти не си го ударила първа.Багажчето и навън,да удря някой друг,които се грижи за него и детето му,ако намери такъв.Не си затваряй очите,гордостта ти е правилна.Ако е толкова добър баща и съпруг ще си стъпи на краката и ще дойде да ти се извини.Остави го сам да узнае какво е загубил.Изчакай го да поумнее,ако не го направи...той губи.Никoй няма право да те удря,това е насилие.Аз не бих се примирила.Стигала съм до подобни моменти и каня полицията на гости да си приберат насилника.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор зacмянa (от сърце)
Публикувано05.01.08 22:20



Имам въпрос.Прочетох всичко дотук по темата,но прочетох и още нещо по друга тема в друг клуб,пак свързано с теб.Няма да цитирам,ти си знаеш.Питането ми е,като си знаеш проблема,защо продължаваш да мъчиш и себе си и него и детето.Криворазбрана е тази идея -да живеем заедно заради детето.Защото децата не разбират,а усещат.И детенцето ти усеща всички неказани думи между вас и чува всички крясъци,та дори и в друга стая.И единстваното ,което си мисли е ,че вината е негова.Децата така разсъждават.Така че,моето мнение и съвет,които не налагам,просто споделям, е ,че трябва да поемеш пътя си без него.Не го защитавам,не е трябвало да те удря,това не е решение,но понякога човек в яда си посяга без да помисли.А ти се замисли след като това не е нормалното му поведение,защо все пак те е ударил?Може би много му се е насъбрало?Може би усеща твоето безразличие,твоето презрение....ти как очакваш да го презираш,да го подтискаш постоянно и той да те желае и обича?И това не е мъжко и женско.Това е човешко.Всеки човек е значим сам за себе си,независимо как го преценяват околните и има нужда от добра оценка понякога.Самата ти подчертаваш своето умение да изкарваш пари,да се справяш сама.Значи и ти се чувстваш недооценена.Помисли тогава-може би и при него е така.Не ме разбирай неправилно и не започвай да ми се ядосваш.Аз не те познавам и не те съдя.Никого не съдя.Знаеш какво е казал Толстой- Аз съм човек и нищо човешко не ми е чуждо.Така че,пожелавам ти спокоен живот и реалицазия,може би нова любов,но мисля че проблема ти е във властността.Опитай да си слаба и беззащитна поне веднъж.Все пак си жена.Ние сме родени да красим света и да радваме мъжете.А не да го носим на плещите си.И голямото ни предимство е,че когато се наложи го правим,но това е мъжка работа.Така че го остави да се оправя без теб и не го гони,просто му кажи човешки че искаш развод.Приключи тази страница от живота си и давай напред.Бъди жена,флиртувай,искай закрила и нежност.Не съблазнявай,остави се да те съблазнят.И ще откриеш един нов свят.В който мъжете не бият,а обичат и са джентълмени.Ако един мъж посяга на жена или е психопат или просто я приема за равна,тоест за мъж.Във твоя случай май е същото.Разбира се ,правилно си постъпила, оцелявайки.Все някой трябва да го прави.Като не е той,ще си ти.Но е грешка,че продължаваш пътя си с него.Погледни се в огледалото,ама хубаво се вгледай.Ти си една хубава жена,заставена да се оправя сама със зъби и нокти и поради тази причина забравила женското в себе си.Усмихни се и започни да обичаш повече и себе си и другите около теб.На него му прости.Не всички са силни,има хора ,които цял живот се учат да ходят.Ти си го крепила в първите му стъпки.А сега давай напред сама.И не изливай този гняв тук,защото не си помагаш.Напротив,зареждаш се още повече с яд и негативизъм.Всеки дава неговото си мнение ,включително и аз и си мисли че е прав.Ти се ядосваш,но ние не сме твоя реален живот.Събери си ума и си поеми живота в ръцете.Умна си.Успех!!

това,в което вярваме е това,което ни се случва



Тема Re: не съм съгласнанови [re: KMETA HA HETA]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано07.01.08 00:05



Не цивря! Търся и другата гледна точка!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: mila3579]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано07.01.08 00:08



Да поканя полиция за един шамар няма как!

Е,извини ми се.Отказа да си тръгне.Аз простих,но..... процедурата я знам.Ще бъде хрисим,мил и добър за две седмици максимум и после мързела пак ще надвие.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: зacмянa]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано07.01.08 00:30



Благодаря ти за думите.Не се сърдя и не упреквам никого за мнението му.Пуснах въпрос и всеки има право на мнение.Моите заключения си ги извадих .Аз знам,че позицията ми е права,знам защо го изкарвам извън релси,знам и какво ще постигна..Учудва ме само,че тази картина у нас явно е норма в много семейства.А аз познавам и други ,в които жената е професионалист,майка,домакиня,но мъжът не е без самочувствие и приема позициите на жена си,подкрепя я и в същото време той е мъжът.
Да,аз съм другата- тогава се сдобрихме,аз мирясах,той вложи усилия.Но той полага усилия само като стигнем до там,4е му казвам че искам да си тръгне и да си събира багажа.И старанието е максимум 2 седмици и после безхаберието и мързела надделяват.И понеже ситуацията е на ръба аз избухвам и се започва.Знам че и той е уморен от мен,от изискванията ми да бъде мъж,а той просто не се справя.Неговите желания какви са?:))))) - да си стоя вкъщи,да гледам само детето и него,да не ходя по конференции,да не пътувам и както се шегувам да сложс фереджето:))))Като кажа,че не може сам да ни издържа - колкото можел толкова,ще ядем хляб и сол ако трябва:))) Нещата са абсурдни,смешни и толкова принизени.Да се смея ли,да плача ли??:)))Така искам поне за малък период да ме остави да се чувствам жената,а не мъжа в семейството .
И как да се дръпна и да чакам да му хрумне ,че може да свърши нещо.Пробвала съм - оставаме без ток,телефон/ забравил да плати,въпреки че всеки ден му напомням/ и пак си поех сметките като мое задължение, бойлера щеше да гръмне и такива едни битовизми , в които сме потънали и не се понасям за тях,но ми е писнало.
Детето - този път ни нарисува рисунка на семейство,но каза че ще ни я даде само ако не се караме.Тя ме разбива,защото ми говори едни тежки думи за семейството,за нея и т.н.Опитвам се да не я карам да се чувства виновна,но едва ли успявам.Говорим си много,обяснявам,но.... има неща които не са обясними. Убедена съм,че най-доброто е раздяла и всеки по пътя си.Но още не събирам смелост и съм се хванала за две причини и правя компроми след компромис.Надявам се този да беше последния.И или да намерим правилния път / защото има някакви чувства все още/ или следващия конфликт- всеки по пътя си.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано07.01.08 00:32



Е,благодаря на всички за мненията.Аз си извадих това което ми трябваше.Решението ми?- поредния ми компромис след извинение и много,много разговори.И искрено се надявам това да ми е последния компромис!Успехи на всички!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано07.01.08 01:00



Ай,дано се оправите.:)
Ама и ти си голям инат мамка му.Едно фередже иска само човека да надянеш,голяма работа.Слагай го и мирувай:))

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Да бе !нови [re: keisijo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано07.01.08 09:57



"да не ходя по конференции,да не пътувам "

И аз бих бил против - семейните е редно да не се впускат в шматкане а да са повече в семейството. Помисли като жена какво би било ако твоя е в командировки постоянно ?



Тема Кои "сички фронтове" бе джанъм?нови [re: keisijo]  
Автор KДC (непознат!!!)
Публикувано07.01.08 11:59



Сменяваш маслото на колата ли?

Да му имам на човека ти кефа - едина лаптоп, че и на него си завидяла.

Таман ще си отдъхне сега човека, не го връщай и за него и за тебе по-добре.





Тема Разминаването, ха-ха-хааа...нови [re: keisijo]  
Автор KДC (непознат!!!)
Публикувано07.01.08 12:05



Между кое между ферарито и костенурката ли?



Ми тъй да му го беше казала, защо ти беше да го нервиш дотам шамар да ти ковне? Ами ако беше по серт и напро те беше понаплескал?



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: *Плaмeн*]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано07.01.08 12:21



Сбъркал е жената бе джанъм

Обяснявам аз че друга му трябва,ама и той инат,ей! Трябва обаче да му призная - яки нерви имаЧе съм драка и винаги права



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор KДC (непознат!!!)
Публикувано07.01.08 12:45



и много,много разговори Посакрати т`ва с "много-многото разговори". Инак няма да ти е последния компромис.



Тема Чедо, такива жени търсиме бе.нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор KДC (непознат!!!)
Публикувано07.01.08 13:05



Ма не само да ги бърбрите ми и да ги решавате нящата, пък то...





Тема садо мазо?нови [re: KДC]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано07.01.08 14:05



Маце да не си падаш по Садо мазо?

...,,Само в Смърта има живот.Само в мрака-светлина.Само в мълчанието-слово,,...


Тема Аз бих...нови [re: keisijo]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано07.01.08 14:11



Аз бих те изкарал да ринеш сняг и да правиш пътеки..не си струва ад те удрям..поне на разсъмване можеше да има 2 резултата...щеше да има изчистени пътеки а твоите уста може би нямаше да могат да ,,тормозят,,:)

...,,Само в Смърта има живот.Само в мрака-светлина.Само в мълчанието-слово,,...


Тема Re: искам да ти кажа,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор ¤MИHAЛO¤ (Изчезващо)
Публикувано07.01.08 14:19



А някога казвала ли ти е/жената де/че сладкото което е правила просто има вкус на бадеми защото по рецепта трябва да са там и заради тях малко нагорчава:)

...,,Само в Смърта има живот.Само в мрака-светлина.Само в мълчанието-слово,,...


Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: Xoлдън]  
Автор CлaдkaMaцka (sensual)
Публикувано08.01.08 17:59



Ха! и защо трябва да е с бой!? Би ли обяснил моля? Нека и той по-нейния начин..



Тема Много крива история.нови [re: keisijo]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано08.01.08 18:17



Не знам какво още правиш с този човек. Не знам кой от вас е по` стока, но във всеки случай най-вероятно се разминавате на километри и се мъчите взаимно. Най-лошото е, че нямате идея какво дете възпитавате и какво ще излезе от него, някой ден. Да ви е живо и здраво, впрочем.



Тема Ох боже милинови [re: Bambi*]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.01.08 22:58



Ти пък от къде имаш идея кво е положението бе бамбинце:)

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: Да бе !нови [re: jamie]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано08.01.08 23:24



Тези командировки са свързани с повишаване на квалификацията ми.А и да не са ,няма значение.Неговата командировка беше 4години като може би се събират годишно по 2,5 - 3 месеца домашно присъствие,в което той си почиваше:))))))Така че може като го стигна по липси да мирясам,знаеш ли?!:))))))))))



Тема Re: Много крива история.нови [re: Bambi*]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано08.01.08 23:27



Слава на бога за сега детенце е злато!Тя е на мама и гордост и живот!Ама знаеш ли?Гаранции няма никога!Но полагам много усилия и искренно се надявам да се справям!Но това времето ще покаже!



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: KДC]  
Автор keisijo (непознат )
Публикувано08.01.08 23:31



Да си помълчавам повечко ,нали? Пък ако успея да се направя и на тъпичка и грозничка,че да е уверен - ех,колко щастлив ще е

Пък ако си сложа и фереджето,запаша една престилчица и с черпака цял ден в кухнята се мотам,а вечер тичам да му дам пантофите и един масаж да му спретнаех,живот!!! Ще е в рая,нали?Де такъв късмет!Е,ама е на Земята



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.01.08 00:51



Мноу плямпаш.
Ше ядеш пак шамарите ми се струва



Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Женски простотии!!! Един дол дренки сте всички!нови [re: keisijo]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано09.01.08 08:56



"Вярно че го предизвиках и дразних докато откачи,но все пак..." Като се сетя, че бившата ми съпруга беше същата дразнеща гъска, като теб - направо ми идва да ти тегля майната.

Правилно те е цапнал. Изпросила си си шамара. На "Москвич" вратата и на жена устата се затварят само с удар!

"Вие бихте ли живели с човек,който си е позволил да ви удари??" Не, не бих живял с жена, която ме удря с думи, обижда, дразни...

Много правилно си решила да го накараш да се изнесе. Щом той досега сам не се е сетил да ти бие дузпата, ти постъпваш много благородно. Браво на теб! Освобождаваш човека от просташкото си поведение.

Айде, да те видим сега на кого ще крещиш, кого ще дразниш, на чия глава ще си изливаш нагнетените си нерви.

Поредната тъпоъгълна жена.



Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".

Тема Правилно. Не трябва да се удря с цвете, защотонови [re: Бeзkoмпpoмиcнa]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано09.01.08 09:29



няма да има никакъв ефект.

В клуба на разведените многократно сме обсъждали домашните скандали и насилие. На мен ми писна там, вече четвърта година, да задавам един и същи въпрос и отговор да не получавам.

Защо стават скандали вкъщи?

Само веднъж една дама си призна, че не може да се понася вече. По цял ден е принудена да се държи мило и любезно с клиенти, а вечер като се прибере - превръща се в звяр, започва да крещи, обижда...

Да ви се не видят Многострадалните Геновеви!

Много мога да пиша по въпроса, ама вече ми е писнало.

Само заявявам публично, пък вие ме разпънете на кръст. И не ми обяснявайте, че сте преуморени от работа, пране, готвене, чистене, миене... Никой не ви кара да се претоварвате. Мъжа седял бил пред лаптопа, нищо не вършел вкъщи! И това било престъплението му!!!

Ха! Ми, престанете да правите каквото и да било вкъщи и туй-то. Вземайте готова храна за себе си и детето, давайте си дрехите в обществена пералня и си гледайте кефа. Хм, защо, да му се не види, при мен се получи така, че когато започнах да готвя, пера, чистя - станах по-грозен и от Дявола? Правел съм се бил на интересен, искал съм бил да я унижа, че нямам нужда от нея...

Както и да е. Минало, заминало. Само съжалявам, че си загубих 10 години с нея.

Такааа, сега вече имам нова философия: Бий противника, за да те уважава.

Ако сега жената, с която живея ме нарече: "педераст", "лайно", "смотаняк", "курвар"... няма да я чакам 10 години! Даже 10 секунди няма да я чакам. Даже и една секунда ще е много! Моментално ще получи такъв удар в муцуната, че ще хвръкне и ще кацне право в "Анимус".

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".

Редактирано от ASSASSlN на 09.01.08 09:34.



Тема Ти що не пробваш да живееш като разведена?нови [re: keisijo]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано09.01.08 11:43



Представи си, че го няма, представи си, че си разведена и ми кажи на кого ще крещиш, на кого ще вдигаш скандали, кого ще превъзпитаваш, кого ще гледаш под лупа?

Детето ли? Мдааа, много често детето отнася активите на майчините истерии. Виждам ги и ги чувам как такива майки крещят злобно подир децата си.

Ти виждала ли си бясна майка?

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Тованови [re: keisijo]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано09.01.08 12:27



как компенсира липсата ти от къщи ?



Тема Може ли една корекция сър:)нови [re: ASSASSlN]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.01.08 14:46



Правилно те е цапнал. Изпросила си си шамара. На "Москвич" вратата и на жена устата се затварят само с!крак



Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Хехе,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано09.01.08 16:46



леля Бамби Бамбина е псиолоШШШШка

.



Тема Аве, Пламски,нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано09.01.08 16:49



то твоят подход такъв ли е? "много плямпаш - пак ще ядеш шамарите"
Майкааааа!





Тема Re: Аве, Пламски,нови [re: Bambi*]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.01.08 16:58



И все пак,тя се върти!

Бамби



Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема За Москвичите и москвичестото мислене...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано09.01.08 17:53



Тъй ли?! Защо толкова половинчато-с пестник, с крак...направо с КРИК може да пробвате някои от глаголстващите тук, в ЖЕНСКИЯ КЛУБ "кавалери" !!! Ама почва да става безпощадно ясно защо през две месеца в подобни клубове има анкети-преброяване тип "Момичета, с какъв чужденец сте били, женили ли сте се за чужденец, на кой чужденец РОДИХТЕ СИН, който, като порастне, и през ум не би му минало да си купува Москвич и/или да разбива устата на жена си, за да се "похвали" нейде си в кръчмата или виртуала и да си "реши" проблемите.

п.п. Ей това му е лошо на дългите теми.Все си мислиш, че по-голяма дивотия не може да се напише, ама може....Събрали сме се група дамички, на бяло сладко и квото там, повечето стараещи се всячески да поддържат прилична беседа, макар и леко скучновата и еднообразна, ама не-веднага идват некви, люпят семки, плюят и се секнат на пода и си катерят краката върху покривката.





Тема Ааа, дърт съм, каратистките номера вече не минови [re: *Плaмeн*]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано09.01.08 18:28



се нравят. Едно дясно кроше стига.

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Re: За Москвичите и москвичестото мислене...нови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.01.08 18:57



а ти кво предлагаш?
Как да стне иначе ми обясни!
За чужденци не ми приказвай щото надали си имала и бегла кореспонденция с хора извън територията на страната.
Ако пък си имала и смееш да твърдиш че всички останали освен българите са хипер свестни...........боже опази от подобни на теб помияри......

и на теб ще ти кажа в случай че си пропуснала предния ми пост:

И ВСЕ ПАК,ТЯ СЕ ВЪРТИ!!!!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема много знаеш за помиярите, не за чужденците....нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано09.01.08 20:13



Пропуснала съм предния ти пост.Както и ще стане с всеки след ето този. Индивид, който подкрепя "тезата" си с крясъци като: "помияр такъв! джаф-джаф-джаф", само заради едното несъгласие с подобна разпасано-веселяшка агресия, най-вероятно не само плещи, че си блъска вратата на московеца и бие жени, а и сигурно го прави с удоволствие, поради липса на каквито и да е други представи за поведение.(Че не си и единствен, уви.)



п.п. Не твърдя нищо за "всички останали, освен българите", нито пък за всички българи, а за конкретни изяви тук. Не си вади от носа неща, които не съм казала.



Тема Re: много знаеш за помиярите, не за чужденците....нови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.01.08 21:09



Така и ще си пропуснеш живота-пред печката или в клуба да плещиш небивалици:)
Нищо ново не се е случвало под слънцето,момиче.Най-малко ти ще го предизвикаш

с плямпане по форуми.
Историята неведнъж е показвала че размърдат ли се жените и педерастията-това е пагубно,това значи край на цивилизацията.И всичко сначале.
я си надявай престилката и не ми се отваряй точно на мене плс.
Батко ти квото е имало да види в тоя живот го е видял,и разни сополанки само могат да му се катерят по*** във форумите.
Ай лапай си бялото сладко с дружките и мирясвай .

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема хех,...нови [re: *Плaмeн*]  
Автор Heли. (Lady with doggy)
Публикувано09.01.08 22:38



Да не повярваш, ама наистина ме разсмя."Сополанка, момиче, какво си видяла ти,печката, престилката,на батко ти нещоситам...и аах, да, педерастията",.......дрън-дрън-дрън и то на на жена с две много големи деца, едното от които от четири години живее в таз пуста чужбина(но,иначе, аз с чужденци дори не ....кореспондирам, даже и като ида там-те ми кореспондират, аз-ниц), която много рядко е спирала да работи, освен заради майчинство и болнични.

...ако обичаш, съветите за лапане, мирясване, пък и всякакви други безинтересности, ги раздавай на другиго, който не "ти се отваря".Плс.Думата "плещя" добре си я копнал от моя постинг-има надежда нещо да научиш.

Наистина ли си мислиш, че хващайки се на тъпунгерските подстрекателски тъпни за жените и Москвича, нейде там нагоре, в женски клуб точно , ще получаваш само трепетни телешки възторзи и примирено мълчание с пърхане на клепки?!Хубаво, видяхме, крещиш, обиждаш, биеш жени...и кво? Как е? Животът става ли по-хубав тъй?



Тема Re: хех,...нови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано09.01.08 23:31



Връща се в нормалния ритъм-нищо повече.



Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Правилно. Не трябва да се удря с цвете, защотонови [re: ASSASSlN]  
Автор keisijo (новак)
Публикувано10.01.08 00:57



Не знам защо стават скандалите в другите семейства,но мога да отговоря за своето.И то няма нищо общо с това дали съм уморена,какво върша и на никого нищо не вра в очите какво съм направила.Защо при теб са се стекли така събитията-ти си знаеш.Защо си траял 10 години -пак ти си знае6.Както и аз си знам ,защо трая. Смятам обаче,че щом двама човека са равноправни,те носят равни отговорности.След като не си поемаш отговорността и клинчиш,то тогава поне си казваш - аз не мога, ти прави нещата.А не хем да ти се иска да се правиш на мъж, хем сам да разбираш че не ставаш за това ,но и да нямаш доблестта да си го признаеш.
За това правя скандали - искам да си признае,че не му е по-силите да носи отговорности, но повече искам да порасне и най-после да си заеме мъжкото място!



Тема Re: Женски простотии!!! Един дол дренки сте всичкинови [re: ASSASSlN]  
Автор keisijo (новак)
Публикувано10.01.08 01:05



Може да съм тъпоъгълна,може и многоъгълна:))))Приоритет на слабите е да обиждат, да посягат да ударят.Защото не им достига другото,това което би трябвало да ги отличава от животните.И първичната реакция е тази - показ на физическа сила
И аз питам- що не се изнесе и да ме освободи?Не го задържам с нищо,дори се бяхме разбрали кога и как ще се виждат с детето и него уж го устроиваше.Но дори да се изнесеш ,пак се иска отговорност и усилие:)))))
С удоволствие ще спра да крещя,ще се връщам с удоволствие у дома и ще получавам спокойствие.Защото включително и детето е по-отговорно и можещо да общува от баща си:)))))Защото ще си планирам нещата без да разчитам на някой,който винаги ме е предавал.



Тема Re: Ти що не пробваш да живееш като разведена?нови [re: ASSASSlN]  
Автор keisijo (новак)
Публикувано10.01.08 01:17



Защо да крещя????? Какво има да изливам у дома?????
Четири години живях като разведена,защото него го нямаше.Ами справих се.Дома е място за почивка,за създаване на спокойна среда за възпитание на детето.Научих се ,че може да съм смъртно уморена,но детето ме чака да получи необходимото му внимание и няма вина за десетките гадни случки през деня и за опънатите ти нерви .Намерих формулата и детето ми няма майка истеричка,която се чуди на кого да сипе.Скоро съпруга го нямаше за седмица - все едно влезе свеж въздух в къщата.
Не съм истеричка търсеща под вола теле.Но не виждам смисъла да имам второ дете с претенции за мъж.Може пък да е от гъшия ми мозък,знаеш ли:))))
Истеричните майки ги виждам за съжаление и се сблъсквам често с тях.Всеки е малко или повече луд,въпроса е да не мориш съседа по легло с лудостта си и да мсачкаш детската психика.
Така че и да сипете обиди тук за мен е вятър повял.Но на черното не може да кажеш бяло,колкото и да ти се иска!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.