Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 09.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 11:01



така е... мен най ме е страх да не се превърна в някой, който си заслужава боя.
този пич, споменатият в темата, може и да има проблем някакъв, от тази гледна точка май жената не се е сетила да погледне.

после верно що децата превъртали, психясвали и пр.





Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 11:09







Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор yetti (bigfoot)
Публикувано02.01.08 11:55



още една разочарована от живота, обвиняваща всеки мъж за това.


приличаш доста на една друга модераторка.



Тема Re: Сигурнонови [re: jamie]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано02.01.08 12:04



Кой на кого го казва!
Пожелавам ти през новата година да уцелваш с кой крак ставаш от леглото.



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: yetti]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано02.01.08 12:05



Не викай духовете.
Тя оная само в таз тема дето още не се е усрала



Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Тоталнонови [re: keisijo]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано02.01.08 12:10



си загубила уважение към този човек и май политиката ти ми е ясна.
Разбирам - живееш в твое жилище. Ясно - падаш си по амазонските изпълнения - лошо няма, стига да има пред кого да вървят.
Та остави човекът на мира и не го вкарвай в беля, щото най-лесно ще се отървеш, ако поставиш търпението му на изпитание и ти поотупа праха. И ти го знаеш. Жалко!
Ама си го търсиш.
И айде поприбери шпагата, Мариан Първата е хубаво детско филмче, ама някои неща повече отиват на един мъж.
Нищо лично.

Да се променял - да бе, скъпа, то така става...
И в заключение да те попитам - защо го търпиш толкова време, като е такъв. Не вярвам първоначалната заслепения да е траяла при тебе 6 години. Баси щастливката си, ако е така :)



Тема Re: Как не ни е срам!!нови [re: yetti]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано02.01.08 12:18



Нещо ме бъркаш много яко. Аз съм си доволна от живота. И доволна е меко казано. И точно аз нямам намерение никого да обвинявам. Не за друго - няма за какво. Аз съм доволна от това, което прави съпругът ми. А за останалите мъже, които познавам - само констатирам. Имат си съпруги-те да му мислят.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Хахахаааанови [re: Smile]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано02.01.08 12:21



Смайл, когато съм искала да го убия, значи ли че си го е търсел и още повече, значи ли, че имам право на физическа саморазправа?
Или само мъжете имат, а жените нямат?
Добре че разводът е законова форма да се отървеш от нечие присъствие, че иначе отдавна да трия наровете на сливенския затвор.



Тема Re: Удари ми шамар!нови [re: keisijo]  
Автор esti ()
Публикувано02.01.08 12:26



Като те чета май си младичка още.


Хвърляш много енергия за нещо, което мисля, че вече си изяснила за себе си т.е. че отношенията ви са непоправими по една или друга причина.
Искаш от него да действа, а май този, който трябва да действа си ти.
Дали си права или не - няма значение.
Важното е да можеш да си поемеш отговорността от действията или бездействията.
Май това те мъчи - не той и разбутаните ви отношения, а това, че май още не си готова за тази отговорност и ти се ще да има някакви гаранции.
Да, ама гаранции няма.
Успех!



Тема Re: Хахахаааанови [re: ariel$$]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано02.01.08 13:06



Ариел, когато си искала да го убиеш, най-вероятно значи, че той си го е търсел, но не значи, че си го ударила. Просто си го е заслужавал, но дали го е получил вече е зависело от твоето ниво на безпомощност в момента.
Забележи, че никъде не оправдавам шамарите. Казвам, че има ситуации, в които или единия, или другия просто си търсят боя и слава богу, че в повечето случаи не го намират (но то не е тяхна заслуга, а на Човека насреща им).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.