Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:27 24.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Windows
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Mopфиyc]  
Авторpak az (Нерегистриран)
Публикувано19.10.05 12:54



Zdravei,
merci za otgovora. Probvam da pusna programata na ingenera, no mi iska diska na Windowsa XP. razgledoh celia sait, no ne vidiah dali niakude moje da stane i bez tozi disk.

Ako moje6 pls help

P.S. vupros - za6to pod FT 2k vsi4ko deto e napisano na Arial - regular kirilica - mi izliza na kvadrat4eta?, ako e arial bold niama problemi :) mnogo stranno



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: pak az]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано19.10.05 15:37



Намери диска.
щото е ФТ.


Welcome to the real world

Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Mopфиyc]  
АвторPak az (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 11:51



Zdraveite, pak sum az

kak to4no stava opravianeto na Windows XP - ima mnogo ne6ta v saita na ingenera, no za XP ne pi6e mai ni6to



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Pak az]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.10.05 11:54



С СД то, както ти писах по горе.
Има деинсталатор и описание, търси по внимателно.


Welcome to the real world

Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Mopфиyc]  
АвторPak az (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 12:06



Merci za burzia otgovor - deinstalatora go namerih i svalih - varija2k.rar - no tam ima deinstalator samo za BulLet, pri "datecs 2k remove" papkata ima samo edin .inf fail - varija2k.inf - koito neznam dali se pozlva niakude, ili e samo tekstov informacionen fail (taka predpolagam) ne e obqsneno i v saita kak eventualno da se pozlva tozi fail .

ta zatova tursia pomo6t, ina4e ima dos-ovski komandi, no ne za XP
Predi pisah, 4e mi iskalo CD-to, gre6kata e moia, az sum se mu4il da startiram deinstalatora ot toia .rar fail, no za BULLET, sorry



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Pak az]  
АвторPak az (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 12:08



P.S. .rar faila go teglia ot http://free.hit.bg/injinera/deinst/rmv2k_1.htm - to4ene na deinstalatorite, versia fevruari 2002 - v sredata na stranicata



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Pak az]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано20.10.05 12:47



inf си е команди, десен бутон - инстал.
В ч то мнение ти написах цяло хау ту, как да си оправиш бозите, като те мързи да четеш, форматирай и преинсталирай.


Welcome to the real world

Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: Mopфиyc]  
АвторPak az (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 13:04



Ee sorry de,
naistina 4etoh, no kato tepurva se u4a, pove4eto mi e kato mugla. Pitam podrobno, za da ne sburkam.
Sorry



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: the_dude_78]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.10.05 15:30



Dobre, napravih vsi4ko kakto be6e ukazano v saita na injinera - a su6to i v mneniata sled tova. Sega niamam FT2k - imam programkata na inginera - no vsi4ko, koeto e napisano na kirilica (otpredi) - mi e na kvadrat4eta. Su6to i mozillata - ili boldnato, ili itallic (pone se 4ete ;) Novata programa raboti - samo deto pak e na kvadrati pod arial.

V saita na ingenera niama ukazania za tova - moje li da se opravi vuob6te? Ako ne preinstall ili repair na windowsa - koe 6te preporu4ate?

Blagodaria predvaritelno



Тема Re: FAQ - кирилизатори, аdware, registry и т.н.нови [re: amateur]  
АвторAндpo (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 20:23



Аз също ползвам Флехтайп и никога не съм имал никакави проблеми с него,нито с приложения и каквото там дае по компютъра.А относно за какъф х....й съм го инсталирал сега ще ти обясня но дано ме разберешзначи в къщи компа се използва от 4-ма човека един иска да ползва кирилска т.еBDS клавиатура и си пише на нея ,друг желае да пише с Phonetic и си го ползва, и отделно може да си ползваме и латиница за английския-сега стана ли ви ясно за кво е тая програма АРЕ ЧАО!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.