Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 03.06.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: CIGANINнови [re: Don_Pipo]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 14:37



awe Don_Pipo toi gospod ne pomaga we samo aptekata pomaga hahahah



Тема Re: CIGANINнови [re: Pe6o]  
АвторDon_Pipo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 19:06



Pe6o to i aptekata samo na dobrite pomaga, ako si nekadurnik i aptekata nemoje da ti pomogne Xa-Xa-Xa



Тема Re: CIGANINнови [re: Don_Pipo]  
АвторMupO (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 20:28



Абе вав главите ви само това ли има аптеки и зобови и др. неща
ам каде са тренировките а? колеги това че вии са зобате не значи че и ние
спрете малко да приказвате за тези простотий защо напримерно не ми говорите за тренировки . Ем май са досетих защо кой да ва тренира както ние тука са тренираме..



Тема Re: CIGANINнови [re: MupO]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:53



maitap nqma niq sme nai nazobanite az ne izlizam ot aptekata ne hoddq da treniram to nqma smisal kato se zoba da treniram



Тема Re: CIGANIN [re: MupO]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 21:55



maitap nqma v ASGR si4ki sme nazobani az ne izlizam ot aptekata ne sam hodil na trenirovki ot 1 mesec samo na zob raz4itam



Тема Re: CIGANIN [re: MupO]  
АвторDon_Pipo (Нерегистриран)
Публикувано10.03.06 23:06



Ti li si trugnal za trenirovki da mi govori6? Ne si mi nito na godinite nito na trenirovkite za da mi govori6 za tva koi kolko treniral, 6toto ako ne si pravil troini trenirovki nie sme pravili



Тема Re: CIGANIN [re: Don_Pipo]  
Авторkoraviat_tip (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 09:42



momi4enca mili4ki spokoino za6to ne se sre6nete na voda koi sas zob bez trenirovki koi s mnogo trenirovki koito pove4eto sa bezsmisleni ili pak ne gi izpalnqvate pravilno apak moje i bez zob i s malko trenirovki ama kakto si re6ite ama tova e ot men za ostanaloto po4vam da vzimam pari



Тема Re: CIGANIN [re: koraviat_tip]  
АвторMupO (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 10:10



Спок ве ще дойде и тоз момент ама има един проблем че някои не искат да казват кои са .. и от каде са. А са праят тука на баровци.



Тема Re: CIGANIN [re: MupO]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 11:49



az sam barovec we miro ot asgr sam. nali me znae6 ima li nqkav problem???



Тема Re: CIGANIN [re: Pe6o]  
Авторkoraviat_tip (Нерегистриран)
Публикувано11.03.06 14:18



za men nqma smisal da pitate 6toto ne trqbva da se zabarkvate v takiva golemi 6amari apak i az ne sam vi kazal ni6to navapreki samo na toq el diabloto 6toto ve4e toi ne znae kakvo prikazva i ne mi e minalo o6te aide da si hvali kluba da ama da ubijda drugite klubove moite uvajeniq aama nqma da se razberem taka Pe6o kaji mi koi e toq ve molq ta
ai az malko 6te te podsetq koi sam minalata godina 6tqh da te odavq bez daiskam na edin polufinal natataka ti se se6tai ai sega ti mi kaji koi e toq el diabloto




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.