Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:45 23.04.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: nai dobriq otbor po kanu-kaqkнови [re: Лeвckи CФ]  
АвторDon_Pipo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 10:38



Awe 6op mrusen ti za kuv se misli6 we? Kvo kato si ot golemiq grad? Kade sa Levski v klasiraneto we vse pri poslednite. Ne sum vi vijdal da minavate ot 5 mqsto nagore ot 6 godini miki6ari ne6tasni. To4no puk ti nqma6 osnovanie da govori6. Nie moje da sme ot "MALKITE SELA" ama mi razbivame kofite vsqka godina. Onaq debelata Pepa reve vsqka godina i i kaji da otslabne malko 4e kato sedne na koleloto i ot nego samo pedalite se vijdat XA-XA-XA ne6tasnik kade si trugnal we s golemite da se zaqjda6 nqkuv si ot Levski XA-XA-XA ti lud li si we kuv si? Zemi si vij purvo na kvo polojenie vi e otbora i togava se namesvai v razgovorite na golemite v sporta



Тема Re: nai dobriq otbor po kanu-kaqkнови [re: Лeвckи CФ]  
АвторKAPATA (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 11:17



Awe ei kuv si ti we nqkuv si Levskar deto daje i na serii ne sum te vijdal puk kamoli na polufinal (to az polufinali mn ne karam de) Edinstveniq to4en 4ovek ot va6iq klub e Boqna vsi4ki drugi ste bokluci sme6ni deto cql jivot ni qdedete valnite



Тема Re: nai dobriq otbor po kanu-kaqkнови [re: Don_Pipo]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 12:54



awe don_Pipo ti da ne msli6 4e na levski otbora e ot sofiq we nali gi znam polovinata sa selqn4eta ot okolnosta ma si4ki se praqta na golemi patroni se edno ne gi znaem kvi sa i ot kade sa



Тема Re: nai dobriq otbor po kanu-kaqkнови [re: KAPATA]  
АвторЛeвckи CФ (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 14:03



Само апартамента ми е 230 000 евро, ти си сей картофи и зеле , селяндур безмозъчен .



Тема aaaa1 [re: KAPATA]  
Авторkoraviat_tip (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 14:05



S4itame 4e programa 2006 6te igrae polojitelna rolq v razvitieto na sportni ka4estva i rezultati prez 2006godina. Pravi vpe4etlenie 4e rezultatite po OFP-krosovo bqgane pri pove4eto sportisti v Parviq test sa mnogo niskirazvitieto na ka4estvoto izdrajlivost ne se zabelqzva i bsled provejdaneto na sledva6tiq test. Pri testa za sila / izdrajlivost / se zabelqzva absolutno sa6toto edinici sa sportistite koito mogat da zavar6at testa ot 2 min do krai , koeto pokazva 4e lipsva silova izdarjlivost
Oba4e tova voob6te ne e nai vajnoto v jivota na edin balgarin za6toto ne trqbva da vi puka ot vsi4ki tezi gluposti vie si znaete koe e nai dobroto za vas eto ne6to hubavo ot men
na6iq kvartal ne e koi znae kakvo
no kato sam tam si pravq 6outo
naduvam oredbata do nula
mar4o po4va pak da psuva
jore jore
6te se ka4a gore
nahranih go na barzo tozi ple6iv intrigant
koito se misli za gigant
po4ivka e spokoino i oiutno
oba4e si e dosta sku4no
i ot vreme na vreme otivam do kvartala
vzimam taksi i dim da me nqma
az sam ot po4ivka nai gotiniq kvartal
elate v na6iq kvartal
az sam ot po4ivka mnogo boi sam ql
az sam rapar i sam bql
az sam ot po4ivka nai gotiniq kvartal
az sam ot po4ivka mnogo boi sam ql
az sam Go6o.... 6te rapiram
koito me misli za nareden baluk
da prodaljavam li na tatuk
6te izqde edin golqm kamuk
po4ivka
kvo stava ve 4algari
mangali i lainari
4aka raka dve
men voob6te ne me ebe
spirai q taq gadna 4alga
6toto 6te te odarq s moita toqga
moje da sam lud
no ne sam kaput
kato robin hud
4u li temerut
v 6erlodskata gora
pu6im nai qkata treva
jorko e otvorko
razbra li muhomorko
6te te nabludavam zorko
4u liu muhomorko.......
vladeq boinoto izkustvo kaqk
razbra li smotanqk
ai stiga ve4e 4e nikoi nqma da iska da go 4ete



Тема Re: aaaa1 [re: koraviat_tip]  
АвторPe6o (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 14:36



hahhaha toz Jezlezov e lud brat evala kefi6 ma :))ai 4e zakasnqh za trenirovka Ico me 4aka



Тема ev4e svirki prai6 li!niakoi federos moje6 da vratn [re: koraviat_tip]  
Авторkanoi64e (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 14:52



Ev4e svirki prai6 li!niakoi federos moje6 da vratne6.Tarifi marifi ima6 li?Ako ima6 priatel i nego mojem da opanim.Sigurno e po krasiv ot tebe.e!sigurno e po krasiv ot tebe.taka kato ti gledam taq golqmata usta dali ne miri6e na kenef taka kato si otvarq6 dupkata na mucunata ne ti li miri6e na ne6to razvaleno primerno laino dano ostata ne ti e tolkova golqma kolkoto anusa aniu sigurno kato ti se prisere si slaga6 4etirite prasta v anqgata za da ne ti padne lainoto ot ostata.Vsa6tnost ti da ne si kenef s dve dupki 4e kato si otvarq6 ostata miri6e v dale4en diametar.Iskam da te pitam ostata da ne ti e po golqma ot glavata i farlq6 luspi navsqkade i zamerva6 horata s laina qko farlq6 sigurno kup4ini koito se prevra6tat v lavini ot teb.



Тема 230000 evro [re: Лeвckи CФ]  
Авторkanoi64e (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 15:12



Moje6 li da si obar6e6 gaza s anemi4nata raka.Ti da ne si gadje na ev4ito.kav si ti ve ti mai golqmo bogata64e stana ama vsa6tnost si nqkav plujek s toioq anus kolko li 6te ti e golqma toaletnata ili kolk,o pari struva klekaloto mai sigurno e po pora4ka apak moje i apartamenta ti vsa6tnost da e samo toaletna kato ti e tolkova golqma toaleti6teto sigurno si golqma protivna qma palna s fekalii sigurno mmalko namirisva oba4e ti si si slojil ventilacionna sistema zna4i akaneto ti struva mnogo skapo.Chove4e idi se izseri na polqnata zabite ti si gi izbar6i s malko treva za za6tita ot ostanalite hora 6toto 4ak tuka navonqva 6te vzeme6 da gi otrepe6 horicata okolio teb az ne znam kak jivee6 v teq laina vav vas deto sa za othodna traba ti trqbva nqkoi ot tonelite na magistralata aide lainqr da si mi jiv i zdrav



Тема Korupciqta v kanu-kaqka!!! [re: kanoi64e]  
АвторNEUTRALEN (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 15:22



Eto vi edna dobra tema za razmisul. Ima li korupciq v kanu-kaqka i na kakvi sastezaniq se proqvqva nai-mnogo? Edva li ima nqkoi mejdu vas koito pone vednuj da ne e bil precakvan taka 4e daite mnenieto si po vaprosa!!!



Тема Re: nai dobriq otbor po kanu-kaqk [re: Лeвckи CФ]  
АвторDon_Pipo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.06 15:37



230 000 evro mi e onaq rabota, ne6tasnik. Ti 230 leva na kup ne si vijdal trugnal si za 230 000 evro da mi govori6. O6te s mama i tati spi v edna staq 6toto go e strah ot tumnoto trugnal na gazar da mi se prai Xa-Xa-Xa pi4 sme6en si we ne se izlagai pone Xa-Xa-Xa. Nemoje da sabira6 po 3 sedmici ot paritte za zakuska za da ide6 v subota na decka diskoteka i da se prai6 tam na golemiq barovec, a v 10 4asa da si v legloto pri mama s biberon v usta. Kato zapo4ne6 sam da si vadi6 parite togava se pravi na barovec razbra li we pi6leme ne6tasno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.