Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 01.05.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kupuvam dvumestna sportna lodka  
Авторkristof (Нерегистриран)
Публикувано24.08.02 00:26



Na vremeto pravehme pohodi po DUNAV /TID/ s podobni. Edin ot modelite mai bqha
na GDR-"PUH"



Тема Re: Kupuvam dvumestna sportna lodkaнови [re: kristof]  
Авторimmortal (Нерегистриран)
Публикувано04.09.02 23:43



kakvo da ti kaja moje i a ima puh4e sportno ama ne mi e izvestno,ako ti triabva ot onezi deto se razglabat 6te porazpitam tuk tam,ina4e za sporten kaiak,mi mai az sam 4ovekat koito prez poslednit eniakolko god se puska na tid sas takav,moje i da si me vijdal sas bial plastik edeni4ka.e taia niamah vazmojnost.douto4ni se i 6t evidia dali mog ada ti pomogna.



Тема Re: Kupuvam dvumestna sportna lodkaнови [re: immortal]  
Автор KRlSTOF (Vechno tyrsesht)
Публикувано08.09.02 00:49



Blagodarq za mnenieto kolega.Po dobriq variant e razglobqemata lodka
/ po mobilna e v syvremenniqt jivot/. Dano se nameri neshto i da ne e skypo.



Тема Re: Kupuvam dvumestna sportna lodkaнови [re: KRlSTOF]  
Автор immortal (fen mai?)
Публикувано08.09.02 19:09



zna4i kraga se dtesniava na sglobiaemite:) ot tuk natatak imash 3-5 modela.
nai dobar e vaprosniat "puh" predlaga ti otli4na ustoi4ivost,tovaropodemnost i e nai barz .sled nego idva ?aide de ne se se6tam imeto:)(kato se setia 6te ti go napisha) na razmeri e kolkoto puha ,no e po tromava vav vodata.ima naduvaemi baloni mejdu darvenata konstruktzia i brezenta,ako pitash men tova e tvoita lodka .dori i da se obarnesh potavane niama.sld neia idva iantarkata ,kato spomenatata no bez mehurite.i nai malkiat izvesten mi klas ot dvumestnite :kolibri .
dosta ot vodnit eturisti go huliat ,moje bi imat pravo ,no vse pak i to moje da ti svarshi rabota.po kasa e ot gorespomenatite modeli sas okolo 1 metar ,pri sa6tata shiro4ina. vodiat ia kato nai neustoi4ivata i bavnodvije6ta se gemia,no se dviji :) i posledniat model:baidarka -ruska lodka po4ti ve4na,sglobiaemata konstruktzia e ot aluminii,a brezenta si e brezent:) malo po dalga e ot drugite,no im otstapva po skorost.vsi4ki izbroeni modeli moje da se izpolzvat za vetrohodstvo ,a izpitanoto udovolstvie e neopisuemo. spri se na niakoi model i 6te razpitam za nego,prdpolagam 4e 6te izleze ne6to :)



Тема Re: Kupuvam dvumestna sportna lodkaнови [re: immortal]  
Автор KRlSTOF (Vechno tyrsesht)
Публикувано08.09.02 22:55



O'k. Blagodarq ti za infoto.Znachi Podhodqshti sa 1 i posledniq variant. Imam predvid che sym golqm bylgarin, i lodkata trqbva da e po stabilna. Nai vajnoto v tezi vremena pazbira se e cenata.Ako ima neshto dai mi telefon da ti se obadq.
Ot koi grad si.



Тема Re: Kupuvam dvumestna sportna lodkaнови [re: KRlSTOF]  
Автор immortal (fen mai?)
Публикувано14.09.02 22:09



zna4i imeto za koeto ne se seih e neptun -modela sas naduvaemite poiasi .ako pitash men tova e tvoita lodka idealno ustoi4iva ,sas visoka tovaropodemnost i otstapva po skorost samo na puha.ako ti popadne tazi marka vzimai go:) savet ot men.ina4e a sam ot vidin ,izkaral sam dosta tidove i sam imal vazmojnostta da greba sas vsi4ki izbroeni modeli.mnenieto mi e ima samo dve lodki za turizam:puh i neptun drugite sa za neprosvetenite:)a vav momenta sam vav ispania,taka 4e da ti ostavia nomer niama da ti e ot polza.po dobre e ako ti si ostavish tvoia i kato si doida za nova god vav bg 6t eti zvanna.a za lodka ne se pritesniavai 6te izrovia ne6o ,poznavam dosta sobstvenitzi ,koito biha prodali gemia.a kakto ti kazahtzenite varirat ot sastoianieto na lodkata.moje da si namerish ot 100 do 300 leva
kato znai ot men vsi4ko moje da se opravi kakvato i da e povredata,ima si hora koito shiat brizentite po lodkite ,drugi praviat darveniata ,taka 4e vsi4ko se opravia.
ostavi si nomera ,a az 6t eporazpitam iz poznatite za lodki i kato se pribera 6te ti se obadia da ti kaja rezultata.6te se radvam ako moga da ti pomogna:)



Тема Re: Kupuvam dvumestna sportna lodkaнови [re: immortal]  
Авторkristof (Нерегистриран)
Публикувано15.09.02 01:45



Blagodarq ti !
Predi godini bqh na lager-shkola v kymping do Vidin.Nagore po techenieto na Dunav. Za ketap do 20 B.R.T., i sled tova pravihme prehod Vidin-Ruse.
Jivot i zdrave kato se vyrnesh shte se chuem. 088 605380. Hristo



Тема Re: Kupuvam dvumestna sportna lodkaнови [re: kristof]  
Авторimmortal (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 15:25



ok kato se pribera 6te zvanna



Тема Re: http://borsa.bg/obiavi/avto/view.php?id=8853нови [re: kristof]  
АвторRUMEN (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 10:11



Eto тук !

http://borsa.bg/obiavi/avto/view.php?id=8853




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.