Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 21.05.24 
Спорт
   >> Водни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема vodna topka  
Автор whiteflint (непознат )
Публикувано17.02.03 22:26



IMA LI NIAKOI KOITO JELAE DA SE ZANIMAVA SERIOZNO S VODNA TOPKA NA BASEIN SPARTAK. V MOMENTASE GRADIATOTBORI V RAZLICHNITE VAZRASTOVI GRUPI. POVECHE PODROBNOSTI SAVSEM SKORO.



Тема Re: vodna topkaнови [re: whiteflint]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано19.03.03 20:19



az iskam da znam kade trenira otborat po vodna topka na Slaviq, i koga ima sastezaniq po vodna topka, koga i kade. tova silno me interesuva



Тема Re: vodna topkaнови [re: niki]  
Автор whiteflint (непознат )
Публикувано19.03.03 22:22



Предполагам, че тренират на Спартак. Сега от четвъртък до неделя на Спартак има мачове.



Тема Re: vodna topkaнови [re: whiteflint]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано22.03.03 15:05



ще мозеш ли да постнеш резултатите?
моля те



Тема Re: vodna topkaнови [re: vivanov]  
Автор whiteflint (непознат )
Публикувано22.03.03 21:59



sorry, niamam ideia



Тема Re: vodna topkaнови [re: whiteflint]  
Автор divacheto (shpunggg)
Публикувано26.03.03 08:55



Аз се интересувам от водна топка, става въпрос за лятото.. има ли зна4ение възраста, аз я практикавам ве4е 2 год. в отбора на гимназията си, проблема е 4е не съм в БГ, но лятото ще си идвам и искам да продължа да тренирам, има ли зна4ение ако не мога да се запиша пернаментно?
Мерси предварително



Тема Re: vodna topkaнови [re: divacheto]  
Автор whiteflint (непознат )
Публикувано26.03.03 21:38



Ако е само за лятато едва ли има смисъл. Но все пак.



Тема Re: vodna topkaнови [re: divacheto]  
Автор vivanov (veni)
Публикувано26.03.03 22:49



V Germania li si?
az sashto treniram ot skoro vodna topka, da poseshtavash trenirovkite njama da e problem, no zavisi koga prez ljatoto shte si v Bulgaria, vse pak ima i ljatna pochivka i estestveno zavisi v koi grad, predpolagam che si ot Sofia?!



Тема Re: vodna topkaнови [re: vivanov]  
Автор divacheto (shpunggg)
Публикувано27.03.03 11:54



v US sum, i poneje shte se pribiram za purvi put ot godini, mi se iska da si namerq predvaritelno s neshto da se zanimavam dokuto sum vakanciqata tam..vse pak 3 meseca..a ne e sushtoto, priqtelite i tn..predpolagam che shte e razlichno za tova iskam da se podgotvq s neshto, koeto mi e interesno da se zanimavam s..a i poneje stana vupros za Spartak, a az jiveq v tozi raion i za tova se zainteresuvah. Imam edin vupros kum vsichki...poneje predi 1 godina izkarah kursove ot Cherveniqt Krust za spasitel, shte moga li da rabotq v Bulgaria s dokument ot tuk, ili i tam trqbva da gi izkaram, a i tova che sum nepulnoletna prichinali e da ne me vzemat; tuk na 16 zapochnah kato spasitelka v edin kvartalen basein, prosto ne mi e qsno, za BG dali e vuzmojno tova. Nqkoi znae li neshto po vuprosa?
Mersi mnogo



Тема Re: vodna topkaнови [re: divacheto]  
Автор whiteflint (непознат )
Публикувано27.03.03 14:05



Трябва да изкараш курс за спасители и тук, въпреки че и тук се организират отБЧК. Ти в кой щат си и на какъв точно басейн си работила? Това, че нямаш 18 г не е проблем, можеш да работиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.