Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: "Не ме разхождайте тук" [re: DUST]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 10:52



Дебо кои рози се подържат нещо немога да схвана?Кой ги подържа я ме светни.



Тема Re: "Не ме разхождайте тук"нови [re: M]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 14:45



Важното е, че се поддържат, пък кой и защо, едва ли е от толкова голямо значение.



Тема Re: "Не ме разхождайте тук" [re: DUST]  
Авторfingolfin (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 15:31



Иди до парка зад Кауфланд да видиш на какво се казва мизерия и колко се подържа парка между стадиона и Младост. Абе на показност иначе сме я докарали и болницата светна отвън а вътре си е същата мизерия изобщо цъфнахме и вързахме.



Тема Re: "Не ме разхождайте тук" [re: fingolfin]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано18.09.07 15:48



Нещата стават постепенно. Във Враца не живеят магьосници. Мизерията трупана с години, не може да се заличи за месец-два.



Тема Re: "Не ме разхождайте тук"нови [re: ...]  
Авторfigolfin (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 13:06



Доколкото знам един мандат не е месец два а 4 години. За 4 те години на другаря Бубев нещата се решаваха на парче. Чудя се от къде ще вземе пари за следващите 4 години като общинските имоти се попривършват а от 2009 правителството спира кранчето на общините и те ще трябва да връзват бюджета със собствени средства. А всички знаем че голяма част от средствата отидоха в асфалта който до две години пак ще заприлича на швейцарско сирене.



Тема Re: "Не ме разхождайте тук"нови [re: figolfin]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 13:45



Ти ако беше кмет в какво щеше да инвестираш тези пари?



Тема Re: "Не ме разхождайте тук"нови [re: ...]  
Авторfingofin (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 14:35



В много други неща, но нямаше да ги хвърля на улицата или да правя ремонти на детски градини иучилища в които учат 10 деца,а както е тръгнало след няколко години и толкова няма да има защото младите хора напускат иначе красивия ни град.



Тема Re: "Не ме разхождайте тук"нови [re: fingofin]  
АвторMиporлeд (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 15:23



Финго, тук да спориш с кметски лижегъзци си е чиста проба идиотизъм.Тези явно ги е подбрала отдавна тая вълна и като ли убеждават, как ни е преобразил Асфалта града камо ли е и вързал зарзалий.Няма ли здрава мисъл млад човек и поглед върху нещата той защитава интерес ,но тук е въпросът своят ли или нечий .Много бих искал тези да ми кажат как е матерялно семейният им бюджет,как живеят родителите им пък камо ли бабите и дядовците им.Само един идиот хвали нещо предварително с мисълта, че някой ще му подаде троха хляб от големия комат.Ма Аланко бе,кой те взема на сериозно Новинарю,Дусе...?Просто е като деня и ноща ,ще ви уптребят предизборно пък после няма и да ви познават най много да ви вземат в общината на работа и то без конкурс-хахаха.Идиотизми като обещания не се приемат в 21век.Поне за мен е така стъпвам здраво по земята и асфалтиране не може да ме заблуди,че иде мизерията и то съвсем скоро.Айде со здраве па дано се облажите с нещо сигурно с асфалт или с някоя паважна пло4ка





Тема Re: "Не ме разхождайте тук"нови [re: fingofin]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 15:28



И какво трябва да се разбира под "много други неща"?


А по въпроса за "10-те" деца, ето ти веднага контра-отговор:





Тема Re: "Не ме разхождайте тук"нови [re: ...]  
Авторfingolfin (Нерегистриран)
Публикувано19.09.07 15:37



Съгласен съм само че това са данни за областа. Може да са се увеличили в Мездра, Криводол и други общини окло Враца, защото от кадърното управление на другаря Бубев врачани тръгнаха там да си търсят работа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.