Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 28.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Ще успее ли кмета да ни научи на чистота?нови [re: rocт]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано18.06.07 13:32



Прав си, няма такъв район, но много често се случва следващото кошче да е поне на километър.





Тема Re: Ще успее ли кмета да ни научи на чистота?нови [re: Шaнc]  
АвторMirogled (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 13:45



п.с Бе кат насадиха тоя райграс кой го поддържа ,къде видя някой някъде по кварталите да се коси таз тревица или да се полива ?Или ще си косим само по центъра и около митницата -чат пат , ма само да идем на митницата зад блока до нея, ще видим змиярника и кофите смърдели.Кръстил квартал Младост добре ,ма аз знам кръсник щом си, се грижиш не само за квартала ,а и за хората, който живеят там.Питам аз, тоя кръсник как се грижи за циганите там с какво им помогна да се интегрират?Проблема му на този дето не се кара с никой и не е злопаметен,че в общината държи да му викат другарю или инженер,а господине -никога ! Е така, другарят помага за квартала като всичко което не му изнася не го забелязва или го бута.Ма нестава така бе, Асфалтчо ,трябва малко да се позамислиш ,защо няма да те изберат отново и тези събранийца дето ги правиш не решават проблема ти,а именно че помагаш само на другари, не и на нас!Ако ще да асфалтираш всите паркинзи около Химиците на часните заведения хората все пак рано или късно, ще разберат за какво го правиш.Разхождай се рано призаран и мечтай,ходи си по лозе и си почивай -повече няма да си кмет преодолей характера си и се примири!Не те искаме -па макар и ДУСА да се нарече ГОСТ!Издъни се и то много кофти на един 17 октомври и хората помнят това.И каквото и да правиш на челото ти се изписа ПРЕДАТЕЛ-и това е!Просто си се главозамаял деденце и неискаш да го проумееш.Лошото е, че много хора в момента зависят от теб и немогат да ти го кажат ,но момента наближава. Издъни се с твоят характер,а най- лошото е, че си доста стар за да се промениш. Вярно не отричам, пооправи града,ала до тук .Хората са зле ,общината не вдигна стандарта ни ,икономически застой и друго- Нищо! И който и тук да се самозаблуждава ,че може да ти измие греховете жестоко се е излъгал.Помним смешната ти реч пред читалището, както и сконфузената ти физиономия.Та който предава приятелите си може ли да обича съгражданите си? Просто сред нас вирее един самовлюен егоист, който имаше късмета да ни стане кмет.



Тема Re: Ще успее ли кмета да ни научи на чистота?нови [re: Mirogled]  
АвторБyбeв (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 16:54



Помня този 17 октомври. Досетих се и ти кой си. Е вярно, че малко те пр..бах тогава, ама мислех, че ти е минало и си ми простил.



Тема Re: Ще успее ли кмета да ни научи на чистота?нови [re: dve_sledi]  
Авторrocт (Нерегистриран)
Публикувано18.06.07 16:55



Прав си, няма такъв район, но много често се случва следващото кошче да е поне на километър


Пример?



Тема Re: Ще успее ли кмета да ни научи на чистота?нови [re: Шaнc]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 11:29



Пр.
Района от болноцата до ОМВ ,от пл.Левски до зъболечението, от ЕГ до пл. Левски,покрай тези у-ща в района колко кошчета трябва да има ?-според мен през 5 м. та да се изграждат навици на децата,по улицата от дома на туриста до болницата колко има, да не говорим покрай у- ще Кънчев, Петропавловска и т.н.Е да спомена и от автогарата до Риц.
Смисълът не е в изброяването а в това ако се сложат кой ще ги събира тези отпадъци-кучетата през ноща или достатъчно брой хора от БКС.
И хайде да приключим тая тема, защото е безсмислена.
Нищо което е държавно не върви тук,само частния предприемач,ще има интерес да работи както трябва стига да е стимулиран.
А се знае кои се стимулират в тоя град.



Тема Re: Ще успее ли кмета да ни научи на чистота?нови [re: Шaнc]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано19.06.07 11:38



А на Бубко да кажа следното:- едва ли помниш нещо, след като реши да си крадеш сам и еднолично ДРУГАРЮ ИНЖЕНЕР и заплю сянката си .Е знаем вълк единак с глутница не ходи.Но до ден днешен се питам как стана така от зам. кмет -кмет и преди, когато се крадеше в общината ти какво прави?Може би не си присъствал а?
Оф да ви имам номерата.





Тема Re: Ще успее ли кмета да ни научи на чистота?нови [re: Шaнc]  
АвторM (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 19:58



Днес разбрах една истина идат ли избори всичko сe подава на тепсия .И понеже тази тема е стара,но и нова искам да ви споделя ,че кошчетата се появиха !

Благодаря на кмета Бубев ,че се интересува от нашето мнение и малкото ни клубче.Минавайки с колата по"" Екзарх Йосиф'' днес видях поставянето им и мн. се зарадвах.Сега оставям съвеста на съгражданите ни да работи във вярната насока.
А дано кмета поизчисти и общината от боклука там и тогава ще го призная и ще гласувам с две ръце за него!



Тема Re: Ще успее ли кмета да ни научи на чистота?нови [re: M]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано24.08.07 14:40



Не мога да повярвам! Ти да изкажеш положително мнение за нещо случващо се във Враца???





Тема "Не ме разхождайте тук" [re: DUST]  
Авторнoвинa (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 16:34



“Не ме разхождайте тук!”

200 табели с този текст са изготвени от общината. Те ще бъдат монтирани на входовете на детските заведения, училищата, площадките и всички места във Враца, където играят децата. Табели ще има и в парка на Военния клуб, където е любимото място за разходка на собствениците на домашни кучета. “Там претенциите на гражданите за чистота са големи - каза на традиционния си брифинг кметът Войслав Бубев, - но за каква чистота говорим, когато децата играят между фекалиите на кучетата?”
Инж. Бубев не отрича глобите и санкциите, но разчита най-вече на развиващото се чувство за чистота и красота на съгражданите си. Оказва се обаче, че по-скоро кучетата ще разберат идеята му, отколкото хората. С тези табели той се надява чрез кучетата да възпитава хората.

Шанс Експрес
Майя Пеева



Тема Re: "Не ме разхождайте тук"нови [re: нoвинa]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано10.09.07 16:16



Прави впечатление добрата поддръжка на булевард Демокрация и най-вече градинките с рози. Отдавна не съм ги виждал в толкова добро състояние. Тревните площи в парковете също са добре окосени и чисти. Май наистина имаме напредък по отношение на чистотата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.