Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 13.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: вpaчaнин]  
Авторmimka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 12:45



Prav si obache ne mojah da se sdarja,vse pak tazi govori za rodniq mi grad koito mnogo obicham i za horata v nego,a nali i az sam ot tam. Tq moje i da si misli che vizira opredeleni hora,no vse mi se struva che mnenieto i kloni kam vsichki. Abe ne me interesuva veche,az kakvoto trqbvashe da kaja si go kazah,a tq i razmislite i kakto i usmivkite i da varvqt...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: Mимka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано19.10.07 14:20



emi da ti kaja 4estno ne mi gree tvoeto mnenie



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: cиc]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано19.10.07 14:32



moga da ti kaja 4e na men su6to mi spirat surceto moqt priatel e ot vr moga da ti kaja 4e e ebati pi4a ima stra6no mom4eta za men nai hubavite mom4eta sa tam no...............ima i izklu4eniq



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: вpaчaнин]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано19.10.07 14:35



ne ne sum popadnala v va6teto ob6testvo nivoto mi e prekaleno visoko ot tvoeto naprimer za da popadna v tova ob6testvo i mislq 4e moqt potenciql ne otstupva po ni6to na teb ili nqkoi dr,ti mai si gubi6 vremeto da me zanimava6 s jiteiskite si misli i problemi.i mislq 4e utaikata na vraca q pravqt takiva kato teb



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: mimka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано19.10.07 14:37



oh mn ste zabludeni vsi4ki e tova 6te vi kaja.DA NADUTA SUM DA IMAM PARI DA BOGATA SUM BA6TA MI E EDIN NAI BOGATI HORA V SOFIQ I KIPUR I MOETO MNENIE ZA VRA4ANITE E REALNO I NQMA DA SE PROMENI VUPREKI 4E TAM SUM IZRASTNALA OK?



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
Авторвpaчaнин (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 15:09



Тази душица май не знае за какво се бори въобще. Първо всички врачани били едва ли не най-големите боклуци, после пък приятеля и се оказа от Враца и бил страшен пич. Даже първата тема с която влезе във форума е със заглавие "Горда съм че имам приятели от Враца" (или нещо от този род)
Без коментар...



Мисля, че темата яко се изчерпа и ако модератора си е на мястото, знае какво да направи с нея.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
Авторsis (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 15:14



nai strannite hora koito sum sre6tala sa v vraca.ima ne6to v toq grad,ne znam kvo e.
ne sum ot vraca,ne gi razbiram ponqkoga kakvo govorqt daje,misti4no privli4ane?





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 17:52



E men kakvo me topli che tatko ti e bogat? Tо Gospod kato go e nakazal s dashterq kato tebe za kakvo sa mu vsichkite pari? :)))) Napravo si jalka shto ne go osaznaesh nakraq....



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: вpaчaнин]  
АвторMимka (Нерегистриран)
Публикувано19.10.07 17:59



Napravo moje da go duha taq "bogata" kuchka,samo che bogata na kakvo samo tq si znae... Dа ti kaja mila che chovek ne se meri s tova kolko kinti ima v djoba,a s drugi neshta,no ti si prekaleno tapa za da ti obqsnqvam tezi neshta. Izkarai edno vishe obrazovanie (no shte ti e nujno i diploma za sredno) ama ne da si q kupish,ta dano stane chovek pone malko ot tebe kato spresh da tapchesh po danoto i kontaktuvash s normalni mladi hora,ot koito ima shans da izleze neshto dobro. Taka che spri da si izlivash neudovletvorenieto ot jivota vav foruma i se zaemi s neshto polezno



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: Mимka]  
Автор vipbebo (новак)
Публикувано20.10.07 11:10



mi ne mislq 4e go e nakazal s men.naprotiv ba6ta mi se radva 4e me ima a moga da ti kaja 4e ti si jalka 4e misli6 taka za6toto nito edin roditel ne sujalqva za decata i gospod ne gi nakazva 4e imat a ti ako misli6 4e tvoite roditeli sa nakazani s teb ne go misli i za drugite




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.