Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 13.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
Авторvra4anin (Нерегистриран)
Публикувано12.02.07 13:56



neznam kakva si i nai malko me interesuva...ama vijdam 4e za nekfa vajna se barash....zna4i az moga da ti kaja 4e jiveq ot 7 godini v sf i kogato imam vreme otska4am do vratza ne znam i ne sam videl takiva koito ti gi opisvash osven nekoi koito sa kato teb hvalqt s parite na tatko si zna4i vijdash li kolko si tapa....cqlata tema koqto si napisala se otnasq za teb...no teb te qd 4e ima takiva kato teb koito sa nishto bez bogatite si tatkovci....pisesh 4e zad garbati ima nekoq...emi ne vijdash li sama kakva si...ako tezi hora gi nqma ti si edno nishto!!!!V sofiq palno s takiva kato teb pikli koito ne mogat da izkarat 5 leva!!!I kato ti e tolkova smehsno zashto ne go kajesh napravo v o4ite na horata!!Sega ne vseki moje da se pohvali s bogat tatko...ama tova ne zna4i 4e ne moje da si kupi skapa kola ili drehi...moje da qde hlqb i sol no se 4ustva taka dobre za tova ti ne mojesh da go sadish kakav e.....
Ne iskam da te obidq s tova....no tvoq post mnogo me iznervi tq nqmash pravo da kazavash koi kakav e...i ne si misli 4e i na tebe ne ti se umshivat taka...kakto ti se usmihvash!!!pozdravi ot edin Vrachanski Selqnin!!!!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vra4anin]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано17.02.07 16:03



emi az sum go kazala na tezi hora v o4ite i da prav si hvalq se s moq bogat tatko ne ne kazvam 4e bez nego sum ni6to taka 4e ne budi ubeden 4e sled kato imam bogat tatko nemoga da se opravqm sama.mersi vse pak 4e si si kazal menieto:) a az vpro4em jiveq ot 12-13 godini ve4e v sf i prez den sum vraca na men vraca vse pak mi e lubimiq grad i tova koeto sum go napisala sum go napisala za opredelnei hora i te znaqt koi sa i znaqt kakvo mi e mnenieto



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
АвторVra4an4eto (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 21:02



Pazi boje i slepia progledna!



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: vipbebo]  
АвторVratzaRulez (Нерегистриран)
Публикувано27.02.07 21:15



Lele male. Ou pariasnicou. 6a ma fane6 da ma porazvede6 po desnia trotoar. Ne misli6 4e si malko nagla. Are kaji mi go tva na mene v o4ite za vra4ani 4e sa takiva i 6e vidi6 kav ogin 6e svetne. Az neam kola. Karam koolo. Dohodite sa mi prili4ni. Dre6kite mi moe da ne sa mi markovi ama ne sa i parcali. Ama nikoga ne delia horata na bedni i bogati. Roden sam u Vratza, jiveia u Vratza i ne znam kvi sa tia fafli det prikaa6. Malko me samniava 4e vaob6te ima6 niakakvi priateli tuk. Moje bi prosto te e qd na tova 4e na takiva kato teb vav Vratza nikoi ne obra6ta vnimanie: pikli na tati da6teri4kata s mnooto pari. U Sofia moe da ima6 megdan da si fracka6 bogatoto dupe i selianite ot Liulin10 ili Mladost4 da ti se kefat i da ti4at po gaza ti. Tuk vav Vratza ne staa taia rabota,ne staa! Aide so zdrave.
Ot edin vra4anski shashkanin!





Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: VratzaRulez]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано05.03.07 11:24



vij sega kakvo 6te ti kaja v vraca sa mi vsi4kite priateli i ako ne si pro4el dobrte temata vij 4e ne stava vupros za teb ili nqkoi drug a za to4no opredeleni hora koito znaqt kakvo mi e mnenieto za tqh.i ako ti kato doide6 tuk v sf ti4a6 po selqnkite ot lulin ili maldost po men selqni ne ti4at moito mom4e.i ako tolkova iskash da ti kaja moewto mnenie za teb kaji ne mi e problem ne mi pre4i 6te doida i 6te ti go kaja taka ili ina4e prez den sum v vraca.az su6to sum jivqla v vraca i moga da ti kaja 4e mnogo hora me poznavat i mi obru6tat vnimnie.men ne me int 4e ti kara6 kolelo ili nqmash markovi drehi vse mi e taq za teb,kompleksari kato teb gi ser6tam vseki den no sa samo na prikazki ne i na deistviq taka 4e nqma kakvo da mi razpravq6 tvoite filmi.aide priaten den ot edna bogata sofianka



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vrac [re: DUST]  
Автор dve_sledi (много важно)
Публикувано13.03.07 10:54



Благородно завидях на търпението ти да изчетеш тоя дълъг пост на маймуница, че даже си му отговорил


Мисля, крайно време е модераторът да бодне отгоре една тема, в която да разясни на пишещите тук, че не се котират мнения на маймуница, клинопис, възлопис и всяк'ви подобни тайнствени шрифтове



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: vipbebo]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано14.03.07 01:44



Защото във Враца сме изостанали бих казал.95% от мъжете са някакви надути балони защото ходят ден за ден на фитнес и се боцкат с какво ли не,подстригани '0 номер' и гледащи мръсно.95% пък от жените търсят точно такива типове с надеждата че ще се возят в С класа и ще пазаруват всеки ден.Те хората неслучайно са казали 'иди в Пловдив да видиш пички,ела във Враца да ти вържат бой'

смея да твърдя че 70% в този град са умствено изостанали отрепки правещи се на гъзари а всъшност са тихи като мушички.Влез в Го Плей и виж там за какво става дума ... сега на мода е да се пушат пури,цяла нощ диджея да праща поздрави на твое име и да закачаш мадамите.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vraca [re: ...]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано14.03.07 09:54



em znam kakvo e e v go play vijdala sum go ne6tata i moga da ti kara 4e pred tova koeto vijdam tuk v sofiq te ne sa ni6to.vsi4ki stanaha gyzari ama koi e nai nikoi ne se znae.eto zatova me e qd na vra4anskite pikliovci za6toto se mislqt za ne6to a sa vsu6tnost krugli 0.te si jivetq v edin tehen svqt i neiskat da izlqzat na vun za da vidqt 4e ot tqh nikoi ne e na nai viskoto stupalo a sa na nai niskoto daje v kalta.em tova emoeto mnenie.nadqvam se da ne obidq nikoi.



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: vipbebo]  
АвторSaMsArA (Нерегистриран)
Публикувано27.03.07 21:33



Za moe sujalenie si napulno prav,az sum ot Vraca i chesno kazano mnoo mi e pisnalo ot teq hora,ako moga da gi nareka takiva.Tuka mai ostanaha samo dva tipa: "Gazarcheta misleshti se za bezsmurtni",a drugiq tip "Maloletni devoicheta trugnali po putq na platenata lubov".Obicham si grada,no sudurjanieto mu e pod sqkva kritika...Ne sum si i mislela che she go kaja nqkoga,no s neturpenie chakam da se mahna ottuk.
Vraca se prevrushta v kochina...



Тема Re: napravo se usmihvam naistina kato otida v vracaнови [re: SaMsArA]  
Автор vipbebo (непознат )
Публикувано02.04.07 15:07



mislq 4e i ti si na moeto mnenie(az su6to sum f) naistna vraca se razpada ot vsqkude no ostani si v grada za6toto e prekrasen.ne si zaslujava zaradi nqkolko hora da si izostavqme rodniq si grad nali?a drug e vuprosa ako ti misli6 4e tam nqma6 bude6te-togava ve4e naistina trqbva da tursi6 razvitie v drug grad.az ako bqh na tvoe mqsto i imah tam bude6te 6tah da ostana v vraca-za 4ovek koito 10 godini jivee v sofia i koito vsqka svobodna minuta e v vraca mi e mnogo kofti kato kaje nqkoi 4e iska da se maha ot vraca.pri polojenie 4e az imam vsi4ko tuk v sofia a taka iskam da si jiveq v vraca no za sujalenie nemoga.6te se razdvam i drug put da obmenim nqkoe mnenie:)))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.