Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 18.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Врачани - данъкоплатци № 1нови [re: DUST]  
АвторDUST (Нерегистриран)
Публикувано15.05.07 15:55



Освен втори по заплати, се оказва, че врачани са и първенци по подаване на данъчни декларации



НАП - Враца - първенец в страната

Мая Ценова
15 май 2007 14:51




Рекорд по прием на декларации за облагане на доходите на физически лица е поставила Териториалната дирекция на НАП във Враца, съобщиха от Дирекцията.

Експертите са обработили с 258 % повече данъчни декларации в сравнение с 2005 г.и с 59% повече спрямо 2006 Така дирекцията се нарежда на първо място в страната по ръст на приема на данъчни декларации по чл 41.


Утре – 16 май – изтича крайният срок за плащане на данъка върху доходите от 2006 г.






Тема Re: Врачани - данъкоплатци № 1нови [re: DUST]  
АвторДУCT (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 11:45



Тия от данъчното като разбраха,че ще ги закриват и взеха да бълват недомислици!

Хептен се ошашавиха - и да са първенци и да не са - са ПЪТНИЦИ!



Тема Re: Враца - на 2-ро място по заплати!нови [re: DUST]  
Авторлъжa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 22:06



Човек не знам ти къде работиш и кви пари зимаш ама това дето си го написал са пълни глупости.Първо искам да ти кажа
че познавам доста хора които се оплакват че се късат от работа във Враца за жълти стотинки и на всичкото от горе
така наречените работодатели не плащат редовно.А тва че се взимат по голями пари от морето е пълна глупост не знам дали ще има такива
глупаци да се хванат на това нещо , аз лично съм работил доста често там и плащат честно и много (поне много повече от Враца).



Тема Re: Враца - на 2-ро място по заплати!нови [re: лъжa]  
Авторлъжa (Нерегистриран)
Публикувано17.05.07 22:10



А забравих да кажа че утре у някой вестник кажат че у Враца се взимат по 1000 лева ще му повярвате.
Излете по улиците и поприказваите с повечто хора и сами може да си прецените дали сме на първо или второ място по заплати.



Тема Re: Враца - на 2-ро място по заплати!нови [re: лъжa]  
Автор DUST (ентусиаст)
Публикувано17.05.07 22:46



Не съм аз автора на статиите, че да ме упрекваш в нещо. Просто статистиката е интересна, свързана е с нашия град и я пуснах тук, за да я коментират и останалите участници във този форум. Нормално е и да има различни мнения по въпроса, нали затова е форум.
Поздрави!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.