Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 17.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема в. Конкурент яде конкурентите :)  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано25.02.04 09:40



Вижте тази статия :)

и кажете какво мислите. Моето мнение е, че един уважаващ себе си вестник няма да тръгне да пише статии за другите вестници и ще си намери по сериозно занимание от това да информира кой вестник в какъв тираж излиза :)




Тема Re: в. Конкурент яде конкурентите :)нови [re: vratzacity]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано25.02.04 23:28



Абсолютно съгласна!А впрочем иска ми се да използвам мястото тук и за пореден път да заявя,че "Конкурент" никакъв встник не е .Гола вода дет' се вика.В случай че някой го интересува моето мение,де

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: в. Конкурент яде конкурентите :)нови [re: dve_sledi]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано26.02.04 08:48



Незнам кой вестник каква вода е, или по-скоро боза... знам само, че обичам да чета врачански новини, и затова купувам врачански вестник. Шанс е 100-пъти по интересен от тази гледна точка.





Тема Re: в. Конкурент яде конкурентите :)нови [re: vratzacity]  
Автор dve_sledi (шемет)
Публикувано29.02.04 23:34



Виж,тук сме на едно мнение.Но откакто ползвам Интернет и откакто има такива хубави сайтове,даващи инфо за Враца-хич не си купувам вестници.Съжалявам ако изказването ми за "Конкурент"е прозвучало остро,но наистина така мисля.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: в. Конкурент яде конкурентите :)нови [re: dve_sledi]  
Автор DUST (новак)
Публикувано05.03.04 20:21



Наистина много непрофесионално от страна на Конкурент е да обсъждат тиража на останалите врачански вестници!
А освен това, както някои потребители вече споменаха този вестник упорито води кампания срещу кмета Бубев. Обърнах внимание на заглавията и текстовете под някой снимки и се убедих, че имат за цел опетняване името на Бубев. Обвиняван е за щяло и нещяло. Както е тръгнало, няма да се учудя в някой брой да го обвинят и за глада в Африка или за световния тероризъм
Разочарован съм от Конкурент! Надявам се да се поправят!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.