Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 27.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема дайте мнениенови  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано31.10.03 10:46



Кажете моля Ви харесва и какво не в този сайт -

. Приемам всякакви забележки коментари и предложения... 10нкс предварително!



Тема Re: дайте мнениенови [re: vratzacity]  
Авторccbs (Нерегистриран)
Публикувано31.10.03 17:51



otvaria se za 2 minuti na T1 vryzka :)



Тема Re: дайте мнениенови [re: ccbs]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано31.10.03 19:18



Ами... хоста е на сървър в дейта центъра на Sprint Telecom (БТК-ато на Щатите) в Атланта, USA. Ние сме (в офиса във Враца) с наета линия с гарантирана скорост 16 kbps и го зареждаме напълно за 44 секунди, на модем по телефона се отваря за 3 минути и половина... Имаме намерение скоро да направим огледало и на сървър намиращ се физически в България (София) Тогава ще е поне 2 пъти по-бързо зареждането от БГ (поне 2-пъти по-бавно от чужбина..) Струва ми се, че на T1 трябва да се зареди за 4-5 секунди макс., но е възможно и да е имало временен проблем...



Тема Re: дайте мнениенови [re: vratzacity]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано31.10.03 19:51



Всичките технически подробности дето даваш ги подминавам като влак малка гара,звучат ми като на китайски
А скромното ми мнение за сайта е да,бива си го.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: дайте мнениенови [re: dve_sledi]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано01.11.03 19:43



Ako iska6 amatiorsko mnenie - niamam. profesionalno moga da ti dam - slab dizain, slabo ka4estvo na snimkite, slabo razvitie. Suvet - nameri si druga rabota. Iska6e mnenie - tova be6e moeto.



Тема Re: дайте мнениенови [re: Toni]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано02.11.03 11:44



Имам чуството, че говореше за Виртуална Враца, а не за портала като цяло. Явно си колега щом даваш "професионално" мнение, но съвета да си намеря друга работа е все едно да кажеш на целия ни екип да си намерим друга работа..малко е безмислено. Ако можеш дай съвет как да направим нещата да не са толкова "слаби".



Тема Re: дайте мнениенови [re: vratzacity]  
АвторVarnata (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 11:48



Abe ne sam ne razbiram ot komputri i ot dizain ama kato gledam saita e hubav.Imam samo edna zabelezka daite malko snimki i ot planinata i ako mozete vmaknete nqkakvi adresi za Vra4anskata planina.Mersi



Тема 10x dve_slediнови [re: dve_sledi]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано02.11.03 11:48



Благодаря ти за доброто мнение. Тези думи оказват невероятен ефект и дават още по невероятен стимул за работа



Тема 10x Varnataнови [re: Varnata]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано02.11.03 12:02



Благодаря ти за доброто мнение. Странно е че поиска неща, които точно в момента разработвахме. В галерия Враца (

)до ден, два ще има снимки от Врачанския балкан (вчера /събота/ целия ни екип кръстосваше планините и сега всички имаме мускулна треска ) Имайте малко търпение... ден, два!



Тема вече има снимки [re: Varnata]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано02.11.03 17:52



Вече има снимки от Врачанския Блакан, 23 на брой, съвсем пресни (от 1.11.2003) на адрес:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.