Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 09.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: тази информация предстои да бъде добавенанови [re: Гocт]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано09.11.03 10:26



тази забележка не за първи път я чувам и точно сега ще си сложа 300 лепещи се жълтички листчета на монитора които да ми казват да го оправя това най-накраяяя!



Тема Re: тази информация предстои да бъде добавенанови [re: vratzacity]  
Автор rrenn (непознат )
Публикувано09.11.03 20:59



mnenie: samoreklama s cel povishavane na poseshteniata, neprofesionalna izrabotka s profesionalni celi za izkarvane na pari, ako ima klienti te triabva da sa beznadegdno nevegi inace galeriata razbira se necomersialnata e dobra moge da se podobri kacestvoto na snimkite a i kolaga otnacaloto e smeshen s tezi blokove ot diasno ,zabiti kato kolove, po grozno e trudno da se napravi.
interesno mi e dali poblikuvate poveceto mnenia na stranicata vi ????



Тема до rrennнови [re: rrenn]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано10.11.03 10:26



във вашето мнение открих само злоба..сигурно има защо, а?



Тема Re: до rrennнови [re: vratzacity]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано10.11.03 12:48



От доста време следя развитието на диалога тук,по темата.
Сетих се за една тема в един от българските форуми,а именно"Най-лошата черта на българина" Първото,което ми дойде наум беше завистта За съжаление като гледам тук какви подмятания към този нелош сайт...права ще да съм била...
Сега за тези,които искат да ме нападнат ще избягам пред вятъра-не съм от авторите на сайта,нямам и идея как се прави сайт но това,което те са направили ми харесва.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: dve_sediнови [re: dve_sledi]  
Автор vratzacity (admin)
Публикувано10.11.03 14:56



тук ми се искаше да кажа нещо но ще си замълча, зашото когато потребителя говори, ние създателите мълчим, за нас обикновения потребител е БОГ, без тях за никъде не сме....



Тема Re: dve_sediнови [re: vratzacity]  
АвторГocт (Нерегистриран)
Публикувано20.11.03 18:22



Само така




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.