Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 30.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема otkude idwa lafa:VAV VRACA I GARGA NE KACA?нови  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 20:13



seriozno wi pitam, horata li sa kofti ili kwo stawa duma



Тема Re: otkude idwa lafa:VAV VRACA I GARGA NE KACA?нови [re: az]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано05.10.03 01:19



Просто има рима.
Не се шашкай!


Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: otkude idwa lafa:VAV VRACA I GARGA NE KACA?нови [re: dve_sledi]  
Авторkoro (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 13:48



Ne prosto ima rima a si e to4no taka mili4ka. Towa e edin tolkowa propadnal i zadrysten grad w koito jiweiat tolkowa ne6tasni horica 4e e dwali ima drugo podobno miasto. Edno grad4e w koeto wsi4ki si wikat zdrasti po glawnata ulica, wseki se prawi na po hityr ot drugia abe prosto gaden grad s gadni i nedorazwiti hora koito jiweiat wyw wremeto na feodalizma. Tuk ne se priema ni6to nowo. Tuk za gradona4alnici se izbirat nai golemite typanari, tuk niama miasto za inteligentnite i misle6ti hora. Ako slu4aino w towa zatynteno grad4e se poiawi niakoi po buden umen i napredni4aw 6te go iziadyt s parcalite kakto se izraziawa mestnoto plemenno naselenie i toi prosto zamoinawa na drugo miasto 6toto s prostotiata ne moje6 da se bori6. E tolkowa za Wrtza i wra4ani. Ot edin biw6 wra4anin koito za radost se izmykna ot tiniata i myrsotiata na tozi grad. p.s. Wraca e i gradyt predal Hristo Botew. Ne grad na Botewata slawa a na wra4anskia pozor. Haide pluwaite me sega Wra4ani.



Тема Re: Не съм съгласен с теб!!!нови [re: koro]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 09:30



Значи виж сега, това че ти си разочарован от това място не значи, че е боклук. Просто времената са такива: няма работа; няма пари; сметките постоянно нарастват и хората започват да се озлобяват. А дори и врачани да не са цвете за мирисане, то това със сигурност не може да се каже и за града. Враца драги ми "Смехулко" е много красив град и има хора, които вече правят доста за неговото развитие и ако продължават така, за което аз ще се моля, то този град ще излезне на предна позиция, ама тогава да не гледаш опулено и да викаш: :Абе аз какви ги говорех, пък то какво стана!" Този град е много красив и е срамота за теб да хулиш така мястото където си роден.
И още нещо да ти кажа: Никога няма да бъдеш бивш врачанин, защото тук си роден и кръвта ти е такава. Ако ще да идеш в Зимбабве и гражданство да получиш винаги ще бъдеш ВРАЧАНИН! И това не толкова лошо, колкото ти го изкарваш.
Дерзай приятельо!!!



Тема Re: Не съм съгласен с теб!!!нови [re: ti-ri-ri-ram]  
Авторkoro (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 12:49



Eiiiiiiiiiiiiii ama kakwa tirada w za6tita na Wratza ama ne za towa 4e niama myr6a a za6rtoto myr6ata e tolkowa mnogo i taka woni 4e i gargite ne ia 6tat. Mnogo amam mnogo 6te se gordria s wraca w sledwa6tite 4 godinki kato pak si izberete za kmet g-n Stomanata ili pyk o6te po goliamoto zlo drugaria Bubew s gordost 6te kazwam 4e sym roden w grad s tradicii. Aide jiwurkaite si tam i ne se prawete na goliamata rabota 6toto ste sme6ni.



Тема Re: Не съм съгласен с теб!!!нови [re: koro]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 14:15



Не мога само да разбера защо си така озлобен?
Аз не си спомням в предното ми писмо да е имало и нотка на враждебност. А ти който така жестоко охули всички врачани и Враца, се показваш в лоша светлина. Не мислиш ли?
И не мисля, че трябва да слагаш всчки врачани до един в кюпа. Че има гадове има и винаги ще си има, но че има и много хора които се борят за нещо красиво има. Има един сайт, който е писан в доста от темите, влез и го разгледай и ще се убедиш в думите ми.
И още веднъж ти напомням, че ти винаги ще бъдеш врачанин, колкото и да бягаш!

А градът в който живеем е наистина красив и не виждам той самият като град с какво ти е навредил, че да говориш с такава омраза.
Омразата е най-лошото нещо, което може да притежава един човек!!!!!!!!
Поздрави от Врачанските скали!



Тема Re: Не съм съгласен с теб!!!нови [re: ti-ri-ri-ram]  
Авторkoro (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 07:41



Grada kato geografsko poniatie si e mnogo hubaw za towa ni6to ne sym kazal.Horata oba4e sa mrysni kalni i dolni niama drugi takiwa w ciala Bylgaria da ne goworim za miastoto w koeto jiweia. Radwam se 4e uspiah da izbiagam ot wsi4kata wra4anska kal a kato gledam wuw Wra4anskite forumi kak se pluwat za gluposti naprawo mi stawa jal. Iskam edin den da se wyrna wyw Wrtza s moite nowi priateli da im pokaja skalite i wsi4kite prirodni krasoti, no me e strah da gi zapoznawam s horata ili me e strah da gi zaweda w edno zawedenie za6toto wra4anskite prostaci mogat da im naprawiat ne6to eto za towa goworia. Pozdrawi ot ZIMBABWE



Тема Re: Не съм съгласен с теб!!!нови [re: koro]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано22.10.03 10:24



Що,в кой друг форум не се плюят,пък и не забравяй-изборно време е,тоест време разделно Като не ти харесва тук,чий го търсиш,питам аз???
Аре и мноо здраве на Зимбабве.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Не съм съгласен с теб!!!нови [re: dve_sledi]  
Авторkoro (Нерегистриран)
Публикувано23.10.03 07:45



Slawa bogu ne sym wyw skpanata Wratza ot niakolko godini i izob6to niamam namerenie da se wry6tam w tozi zaguben grad koito e na pyt da stane selo wsy6tnost toi odawna si e edno goliamo selo. Iazyk za hubawite skali i pe6teri i izob6to priroda.Ne e sprawedliw gospod w takowa raisko kyt4e da se naseliat takiwa diwaci. Are pluwaite si.



Тема Тази злоба не ми харесва.нови [re: koro]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано24.10.03 18:50



Още веднъж искам да ти кажа, че въпреки всичко не е правилно да слагаш всички врачани в един кюп и да говориш с такова озлобление.
Явно си се разочаровал доста от врачани, но все пак злобата не е добро качество.
Поздрави от Резервата!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.