Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:28 21.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тази злоба не ми харесва.нови [re: ti-ri-ri-ram]  
Авторrusa (Нерегистриран)
Публикувано26.10.03 16:34



всички кореняци врачани са гадове. по-кофти хора от тях едва ли има.



Тема СА ЩИ КАЖАнови [re: az]  
Автор trebleX (къв си ти бе?)
Публикувано27.10.03 15:32



идва от дупката на геврека :))

КУР(А) ЗА ЛЕВСКИ Е РЕЛИГИЯ


Тема На мен също ...нови [re: ti-ri-ri-ram]  
Автор sizif (принцеса)
Публикувано28.10.03 10:41



... но е някак безпочвено и безполезно да се опитваш да обясниш на някого, който претендира да е живял в нашия град, че лафа е "Във Враца гарга не каца" ... защото е гнездо на орли, както и че Враца не е просто град, а е град като Балкана ... древен и млад и той има своя пулс, своя ритъм, своя дух и ако не си усетил всичко това няма как да го дишаш с пълни гърди, да обичаш всичко в него - и мъглата, и калните улици, и сутрешното лошо врачанско настроение, и амоняка на "Химко", и бабките по Пробива, и лелката от топлите гевреци, и Скакля, и Вестителя, и прохода, и типичния врачански ... както аз го наричам "книжовен език", и уличката с кестени към "Иван Вазов", и недоволната съседка която вика "Да ти изсъънат устенцата дано пустиняк такъв" към поредния ученик от МГ-то изпикал се под балкона й, и най-милия поздрав на приятелите ... "Айде бе, ти не умре ли?" и всичко, което носи полъха на Враца :))) Това вкл. и хората - убедена съм вече, че няма по-проклети хора от врачани, но аз и с това се гордея и бих се радвала, ако имам деца, а те също бъдат толкова проклети и истински "мюзевири" :)
Няма как да обясниш на някого, защо си толкова горд, чак до безпочвеност, толкова твърд, чак до мекота и толков проклет, чак до непоносимост - просто си врачанин/ка, а това за мен звучи гордо!

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Явно ...нови [re: koro]  
Автор sizif (принцеса)
Публикувано28.10.03 10:52



... бегло или почти никак познаваш историята на България като цяло и в частност тази, свързана с гибелта на Хр. Ботев - която й версия да е вярната, то за негов предател и убиец се счита Никола Обретенов, а от тази гл.т. повод за предателство ще търсиш в Русе, щом свеждаме нещата до териториално деление. Освен, ако ти не си измислил 4-та версия, според която врачани да са предали Хр.Ботев ?

Хубаво е, че си бивш врачанин - това ме успокои, защото виждам как е намалял процента на ламерите в моя град :)

Дерзай и много здраве на Зимбабве - сигурна съм, че е пленителна страна, но внимавай като сменяш $ USD на черно там, че те чака затвор и много секс със зимбабвийските али ;-о)

Там, където е бръкнала природата и медицината е безсилна!


Тема Re: Явно ...нови [re: sizif]  
Авторkoro (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 14:10



Brawo tipiu4no po wra4anski. Mnogo wi se radwam na was muzowirite. Sposobni ste da se gordeete i s nai lo6ite si ka4estwa eto za towa wi kazwam rezerwat. Slawa bogu 4e tozi mil zatynten gradec e zabrawen ot wsi4ki. Mizerstwaite si tam i se gordeite s glupostite si. Kolkoto za uroka po Istoria blagodaria kato kazwam 4e Wra4ani sa predali Botew imam predwid fakta 4e nikoi ne e izlazyl da se prisyedini kym 4etata 6toto o6te togawa Wratza si e bila zaspal gradec sys strahliwi horica. Kolkoto do Lamerite te sa si wyw Wratza a kato sledia nowinite i foromite ima opastnost pak da si izberete Lamer za kmet ama taka wi se pada.



Тема Ti kakvo si?нови [re: trebleX]  
Авторti-ri-ri-ram (Нерегистриран)
Публикувано30.10.03 17:57



Ami, 4ove4e kavo pove4e ima da sporim prosto ne znam. Ama ako se poogleda6 6te vidi6, 4e mejdu teb i edin tipi4en muzovir nqma razlika.Ili moje bi edinstvenata razlika e, 4e toj pone si haresva grada i jivee tuk. A ti qvno ne haresva6 nito grada, nito Bulgariq.
Ne si Bulgarin, nito Zimbabvec. Ami togava ti kakvo si?
I o6te ne6to kato tolkova mrazi6 gradut i jitelite "6to 4ini6 tuk" mi kaji?
Da si jiv i zdrav, ama ne pi6i pove4e tuk, 6tom ne haresva6 ni6to svurzano s Vratza.



Тема Re: Тази злоба не ми харесва.нови [re: rusa]  
Авторkopeн (Нерегистриран)
Публикувано02.11.03 19:40



Верно е!





Тема мохохохо баба тонка се обади :))нови [re: ti-ri-ri-ram]  
Автор trebleX (къв си ти бе?)
Публикувано03.11.03 21:04



Абе капут....АЗ ОБИЧАМ БЪЛГАРИЯ!!! АЗ ОБИЧАМ ВРАЦА!!!
Толкова ли си неграмотен да не ми разбереш ирнонията! Толкова ли си малоумен бе?Вземи се "ремонтирай" баце щото си много зле а лично аз посещавам ВРАЦА колкото може по-често макар и не заради града ама това е отделен въпрос! Не ме карай сега да почвам да ти пиша романи а се стегни малко и ми разбери бъзиците ;)

КУР(А) ЗА ЛЕВСКИ Е РЕЛИГИЯ


Тема Re: мохохохо баба тонка се обади :))нови [re: trebleX]  
Авторkoro (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 07:17



Aide mnogo wi zdrawe na Wra4ani jiwurkaite si w skapania gradec i si mislete 4e ste weliki.



Тема Re: мохохохо баба тонка се обади :))нови [re: koro]  
Авторkopeн (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 11:02



Аз пък се връщам да живея в родния си град.
Как се радвам, не е истина!
Не знаете ли какво казват кореняци?
Я ако се сАбуда и го нЕ`видъ камико съм като умрел, бе!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.