Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:56 14.05.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Za tezi koito nqma da glasuvatнови [re: Cool]  
Автор dve_sledi (Frau)
Публикувано02.09.03 08:49



Да,знам я тази теория-че докато ние се ослушваме червените гласуват...а досега няма избори на които да не съм дала гласа си/и то не за червените,уверявам те/Просто вече не виждам какъв е смисъла от моя глас-който и да дойде,все тая...Алеко го е казал много добре чрез героя си,небезизвестния бай Ганьо"И едните и другите са маскари".Настръхвам като си помисля колко отдавна е написано това,а колко адски актуално звучи и днес!!!Впрочем мисля си,че единствено ние,техния така наречен електорат/как я мразя тая думичка само-звучи ми като стадо/та,само ние можем да им покажем,че не става така номера-както те си мислят,че могат да ни лъжат и мамят,а ние да търпим безкрайно,но кой знае защо не го правим...

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: rлacyвaщ]  
Авторoтerчeн (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 09:30



Какво му е на кмета бе? Къде ще намерите по-противен и корумпиран кмет от него? Лошото е младите хора не гласуват и разни бабки и фанатици-комунисти пак ще си го изберат. ТЪЖНО Е!
ГЛАСУВАЙТЕ ЗА ЦАР КИРО ЗА ДА Е ПЪЛНА ЦИГАНИЯТА!!!



Тема Re: Za tezi koito nqma da glasuvatнови [re: dve_sledi]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 16:59



Няма какво да добавя повече - ти пишеш моите мисли. Досега също винаги съм гласувал, но вече няма...



Тема Re: Za tezi koito nqma da glasuvatнови [re: mitakata]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано03.09.03 22:39



Поне да ми е чиста съвестта...Очаквах след тоя постинг да ме нападнат-че нямам гражданска позиция и др.подобни глупости....Ама хич не ми пука-просто ми писна да ме лъжат,а си мисля,че и това е някаква позиция-да не гласуваш.Впрочем,мисля си какво ли аджеба ще стане ако вземем всички да не гласуваме???

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: Za tezi koito nqma da glasuvatнови [re: dve_sledi]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 10:20



Спомням си еуфорията в началото на 90те години - поне в София. Тук във Враца хората никога не са били така ентусиазирани. На избори ходех като на празник и се надявах, че ще има промяна - уви, с всеки нов управник се разочаровах все повече... Дотук бях като избирател.
Не може всички да не гласуват - винаги ще има организация на белокоси баби и плешиви старци



Тема Ako ne glasuame 6te stane po-zleнови [re: dve_sledi]  
АвторDimopop (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 10:28



Има хора които с нетърпение чакат изборите да пуснат своята червена бюлетинка и те не са малко, припомненете си колко пенсии виждате всеки ден по улиците. На тях ли ще оставите бъдещето си? Те и без това са си тръгнали, но защо трябва и нас да взенат със себе си? Кмета го знаете, знаете и какво е направил - нищо - на чудо ли се надявате? Много добре знаете че така няма да стане. Това че всички лъжат е така, но това е политиката, това не е само при нас, има го в целия свят. Вместо да не гласуваме, не е ли по-добре да се ослушаме и огледаме за да видим все пак кои са кандидатите и партиите и какви позиции имат. Поне да изберем този който ще ни лъже по-малко или поне някой, който и да е, но да не са същите защото тях си ги знаем. Имате ли представа какво мислят хората които знаят че това е последният им мандат, няма да мислят за доброто, а за това как да откраднат всичко което им падне. Оставам ви да поразсъждавате и умната !!!



Тема Прав си мой човек!!!!!!!!!!!!!нови [re: oтerчeн]  
Авторrin-tin-tin (Нерегистриран)
Публикувано10.09.03 19:04



Според мен отегчен е прав, ама мисля че е крайно време да спрем това безумие, не мога да си представя че Стоманата ще спечели за пореден път благодарение на тия тъпи пенсии. Иде ми да ги изтрепя всичките, защото едните виновници са пенсиите, а другите виновници са тези, които викат "Че защо пък да гласувам, предния път гласувах и избраха друг, и сега няма да е по-различно." Нееееееееееееееееее драги, избрали са друг, защото явно пенсиите ако не друго то поне отстояват вижданията си, борят се. А ние искаме ако може некой друг да се бори и заради нас, е няма да стане! Или както има една дума : "Ако ти не си помогнеш и господ нема да ти помогне". За това казвам на всички вас: ЖИВОТЪТ Е БОРБА И АКО НЕ СЕ БОРИТЕ ЩЕ СИ ОСТАНЕТЕ ТАМ ДОЛУ В КАЛТА!!!!!!!!!!!!!!
За това помислете си, преди да сте взели твърдото решение да стоите и да чакате некой друг да ви оправи.
Хайде на добър час и умната!!!!!!!!!!!!!!!
Отваряйте си о4ите за кой ще гласувате, нека по-сносният да спечели!!!!!!!!!



Тема Re: Прав си мой човек!!!!!!!!!!!!!нови [re: rin-tin-tin]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано10.09.03 19:58



Обясни плийз,кой е по-сносния?Ако го направиш,може и да ме убедиш да гласувам...

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: Cool]  
АвторBotev21 (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 21:54



Ami i duma ne mozed a stava tazi svinia da upravliava Vratza o6te edin mandat,osobeno sled kato ubi footballa v grada ni!!!Fenovete na Botev opredeleno niama da glasuvat za nego!!!



Тема Re: За или против Стоманярски? [re: Cool]  
Автор brum4alka (bullka)
Публикувано19.09.03 13:11



zaa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.