Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:15 24.04.24 
Градове
   >> Враца
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: За ПЛАМЕН ПЕТКОВ?нови [re: KATИ]  
АвторMepи (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 20:13



И аз ще гласувам за съдията.
Следващият кмет се хващам на бас, че ще е Пламен Петков!



Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: Cъcъд]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано27.09.03 20:29



Виж отново постинга ми и кажи къде точно пише,че съм доволна/пък даже и най-доволния човек в този град...това вече е прекалено.../Досега гласувах,защото все от нещо не бях доволна,а се оказваше след гласуването,че пак съм дала гласа си напразно.Ето затова няма да гласувам.

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: ceлянин]  
Авторnani (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 23:42



Много си тъп. Егати глупавото изказване. Никой не взима насила на бабите парите от пенсиите за телевизия. Кабелната не е задължителна. Има и антени!!!
Ако Михайлов беше направил телевизия в София кой щеше да направи това във Враца? Нали местните червенковци се опитват да го конкурират? Защо нещо не им се получава? Добре, че дойде софиянец да ни направи телевизия във Враца, че нищо като хората не можем да си направим ние врачаните.
Леле....дано не си врачанин, "селянино", защото ме е срам за теб.



Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: pepi]  
АвторИзи (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 23:49



Ах, каква злоба напира в тези изречения. Мразиш ли Владо Михайлов? Завиждаш ли му за много неща? Това, което казваш изобщо не е вярно.



Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: dve_sledi]  
Авторбaбичka (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 00:01



ама не червена!
Абе млади хора, напишете какво и вие сте направили за този град. Много лесно е да висите по кафенетата и да критикувате. Но защо ли се чудя? Един ако направи нещо, поне триста го критикуват. И излиза, че е по-лесно нищо да не се прави и да чакате някой да ви сервира "светлото бъдеще" наготово.
Хайде, у вас е топката.......



Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: бaбичka]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано28.09.03 00:17



К'ва топка,к'ви пет лева???
Това,че кафетата по центръра са пълни с безделници е истина.
Аз за моя град съм направила това,което се иска от мен-върша си съвестно работата.По-важното е какво вършат тези,които на избори ни обещават "светлото бъдеще" Де го???

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Re: За или против Стоманярски?нови [re: Изи]  
Авторpepi (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 10:06



Вярное и още как!
Така може да говори само една жена която няма достатъчно ум да просперира и лиже постоянно краката на работодателя си!
Владо е едон от най-умните и пресметливи бизнесмени в Враца, но това не го прави по-малко алчен и самовлюбен ИЗИ!



Тема Абе, от къде се взеха толкова подкрепящи съдията?!нови [re: dve_sledi]  
АвторCool (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 17:25



А бе, какви сте вие , от къде се появихте тук. До сега ви нямаше никакви сега изведнъж наближи време за избори и се накачихте 10 маймуни на един клон. Много бил добър, най-добрия избор за кмет? Дрън-дрън! До сега къде бяхте бе фусти? Казвам фусти, тъй като тези дето подкрепят тоя съдия Петков ли беше (не помня) са се писали Катя, Мими, Лили и не знам коя още.
Вие, драги ми понамирисвате да подкрепяте тоя съдия, само че не е сигурно коя част от него точно подкрепяте. Sorry, че съм толкова вулгарен, ама тия женски дето изведнъж се появиха в колонка по един да гласуват за него. Аз знам за кой да гласувам. Ако някой го интересува кой ми е направил впечатление, ще ви кажа. Това е една коалиция в която има доста млади хора и ги познавам всичките, много надеждни хора. И дори смея да кажа, че са истински родолюбци!!! Един от тях е Петър Петров, направил не малко неща за нашия град и то без да прави сметка за това дали ще изкара пари от това и колко пари ще изкара.
Това е моето мнение, а ако някой се интересува към кои е той : социалдемократи.
Айде до после! И умната!!!
P.S. Ако някой си мисли че правя реклама то тогава, нека кажа на всички ви че това е моят глас. Ако щете глесувайте, ако щете гледайте от страни и изобщо каквото ви хрумне. Аз ще гласувам за тях, защото съм сигурен, че тези хора ще нащравят много за Враца!



Тема Re: Абе, от къде се взеха толкова подкрепящи съдията?!нови [re: Cool]  
Автор dve_sledi (dabbler)
Публикувано28.09.03 23:58



Чакай сега...Cool,не разбрах що въпроса ти е отправен към мен???
Аз съм си dve_sledi от доста време-ако кликнеш на ник-а ми ще разбереш откога.Нито съм Лили,нито съм Мими ,нито кака_Пена от Згориград...Нито съм агитирала,дори напротив,тук май съм най-аполитичнаста личност

Дори да си на верен път,ако просто седнеш на пътя ще те прегазят.


Тема Съдията [re: Cool]  
АвторDimopop (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 00:37



Абе, мен ако питате, аз нямам нищо против съдията, защото нито съм го виждал, нито съм чувал за него. Все пак си имам едно наум като знам колко ни е мутрясал градеца. Както и да е, все пак прочетох дискусията и ми се стори, че някои се погрижил да пусне малко реклама под различни имена. Е това си е мое мнение. Аз няма да гласувам или поне няма да гласувам за него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.