Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 09.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: Kиpo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.07.11 22:33



Абе нали точно това казвам - не става дума само за мода и гъзареене.
Да ти кажа, и аз бих махал гащи из нивите с едно такова под мишница при по-сериозна необходимост. Там пред гаргите ли ще гъзарея?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: Stefan Pan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.07.11 23:42



Не знам - липсата на капак за таблета малко е стряскаща. Все пак знам как подмятам един HTC - а той е само 3.7 инча.
Мисля си за нещо което има лек капак, който да се превърне в гръб например, или пък за отваряем ала книга таблет - та като го затвориш хем по малък, хем да си пази повръхностите.
Има някви такива, ама още са далеч от това което бих харесал.
А и трансформърите - носиш го затворен като лаптоп, вадиш само таблета и джиткаш, или го вдяваш за по сложни дейности.

Bеer? Mоre?




Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: Stefan Pan]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано21.07.11 11:28



Добре бе, човек! Това си е твой избор. Аз само предпочитам таблетът да е с някаква минимална(над нея) големина и с капак. Че на нивата много прах.



Когато ставаме от сън, за да отидем на Църква, демоните ни подбуждат да заспим отново

Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: Kиpo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.07.11 21:41



Аааа, то си има разни кожени калъфчета, ала бала.
Впрочем, работата ми доскоро беше свързана с интензивно използване на ръчен мини комютър, ако може да се нарече компютър, с тъч скрийн, по 8 часа на ден и само на крак, крачейки. Та затова интуицията ми сочи, че такава една табла, удобна за гушкане с ена ръка и писане по нея с другата, би била идеална при определени ситуации. Като посочената от мен.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: bira_more]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано21.07.11 21:45



Това да - в интерес на истината и аз си го представям с калъф като един голям тефтер без страници, само кориците. Пък ако ти кефне - вадиш го от калъфа и къпеш на голо.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема za protokolaнови [re: Kиpo]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано26.07.11 15:57



3Г няма реално никъде извън градовете, но ЕДГЕ си има навсякъде, вкл. на мястото, отгдето пиша това в момента. Демек - преценката бе вярна, няма бърз, но има вършещ криво-ляво работа нет.



Когато ставаме от сън, за да отидем на Църква, демоните ни подбуждат да заспим отново


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.