Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 26.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ако съм доволеннови [re: bira_more]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.07.11 20:47



ЗабрВИХ ГО ВЕЧЕ. След като през април ъпгрейднах и ме поздрави с напълно чист екран, без никакви ленти и икони. Теглих му една и си останах на 10.10, просто нямам нито време, нито ищах за глупости. Явно е обща болест това - да се правят на все по-интересни всички, не само чичко билиевите неща.
Явно като отпадне поддръжката ще мина като теб.

Когато ставаме от сън, за да отидем на Църква, демоните ни подбуждат да заспим отново


Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: bira_more]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано19.07.11 20:48



Е моя лаптоп няма само телефон. Или по-точно има, ама е твърде тромав(скъпето с некой леф у акаунта

)

Когато ставаме от сън, за да отидем на Църква, демоните ни подбуждат да заспим отново

Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: Kиpo]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано19.07.11 21:04



Има СИП телефони. И провайдери (много). Та - месечната такса при тях е между 0 и 3 кинта. А тарифите им са доста изгодни. Недостатък е че си трябва читав нет. В смисъл на теория с истински EDGE 128 kbits - би трябвало да няма проблеми, ама то стигне ли до EDGE - начи скоростта ще е по ниска.
Скайпа е по лаком за ресурси

Bеer? Mоre?




Тема Re: майната им на 5те лева отгоренови [re: Kиpo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.07.11 00:28



А, че безплатна пишка дават не разбрах, никъде не го пише.
Браво. Доутрепаха рибата тотално.
Да обърна внимание на ползвателите на допълнителни пакети към основен план - сега вече и неограничен нет за 5 лв. Вярно, че на практика на 128 кб, ама пък 5 лева.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: Kиpo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.07.11 00:32



А, таблети, които могат да се носят във вътрешния джоб на сакото, вършат идеална работа, мисля си. Но явно и това мнение е от стотните промил не-таргет.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Скайп са крадци на трафикнови [re: Kиpo]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.07.11 00:34



Никога не бих им пуснал аванта на мобилен нет. То де го няма като скорост (там, дето наистина ше ми е нужен), де да го деля с тия нагли кокошкари.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: bira_more]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.07.11 00:39



Абе не е така за ЕДГЕ-то.
Нещо не мога да си го обясня, но на телефона постигам скорост до 54 кБ, което, както искаш го смятай, си е едно 400 кб. Не винаги, разбира се и не много трайно, но все пак. Трайното е 25 - 26 кБ.

На един от обектите ни, дето сожих лично модем, не може да вдигне над 60-70 кб. И не ще, и не ще.

А ЕДГЕ си има. Гарантирано.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: Stefan Pan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано20.07.11 01:10



Е аз кат не нося сако? А и в тая жега - какво излиза, таблета само зиме?



Bеer? Mоre?



Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: bira_more]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано20.07.11 09:00



Абе аз не вменявам никому, говоря само за себе си. Т. са малки, не-до-функционални и неудобни в много отношения поради първото им качество. Мен не ме кефят, но ако някой иска да гъзарее пред курвета, трябва му в работата или иска тая наистина моментна мобилност(мен ме устройва и такава за след 2-3 минути, затова и не съм преритал) - моля. Свободна държава, ако някому е кеф, нека се разхожда и с метла, забучена в аналното отверстие, ако това е "модерно", аз съм извън таргета при всички случаи.



Когато ставаме от сън, за да отидем на Църква, демоните ни подбуждат да заспим отново

Тема Re: ГЛОБУЛ е прекалено мангалска фирманови [re: bira_more]  
Автор Stefan Pan (М&М)
Публикувано20.07.11 22:28



И ти си прав.


Така или иначе, предполагаемото удобство на таблата без капак, когато си на крак, има своята практична насоченост.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.