Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:51 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема абе тия  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано17.09.09 09:25



тарикати от вивател защо когато сключваш договор забравят да пояснят доста неща, които не ги пише в договора?? аман от наглеци
от няколко месеца имам договор и изобщо не съм доволна от условията, лимита ми е много малък, никой не ми каза че ще е толкова, имам някакви минути към 5 номера, но ако искам да сменя даден номер, заплащам 5.00 лв??? което пак не ми беше казано, пък и 5.00 не им ли е малко множко...
няма да споменавам как от 30 дни в месеца заради лимита почти на 15 ден ми се спира телефона, а за случката в която си платих сметката и три дена ме оставиха без телефон нямам какво да кажа


а тези дето се водят оператори и те са едни, изобщо не могат да обяснят какво се случва
но ако продължават в същия дух, просто ще изчакам да ми се вдигне лимита и ще направя една хубава сметка която няма да платя, щом те са некоректни, то и аз няма да бъда



Тема Re: абе тиянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор DTMF (стар клубар)
Публикувано17.09.09 17:54



Доколкото знам няма такава тарифа каквато описвате, има я като допълнение към други тарифи



Тема Re: абе тиянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано17.09.09 19:07



Ти ако на "1000 минути" им викаш "някакви си минути", въобще не ми е ясно за какво го ползваш този мобилен телефон. Сигурно заради вибрацията...



От няколко месеца била на договор, пък не знае с колко безплатни минути разполага... но пък иначе въобще не била доволна от условията! Смях, смях...


Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 17.09.09 19:10.



Тема Re: абе тиянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор cyg (<>)
Публикувано17.09.09 21:13



пък и 5.00 не им ли е малко множко...

ЕФтинийка, от БТК, и по-лошо сте става.

Удрям ПИН-а, иска ПУК...Удрям ПУК-а и картата спрЕ!


Тема Re: абе тиянови [re: Schizo Deluxe]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано17.09.09 21:18



някакви минути казвам защото не са ми важни? проблем ли е?Много добре знам колко са ми безплатните минути, но какво от това?
и като ти е токова смях иди се смей някъде другаде





Тема Re: абе тиянови [re: cyg]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано17.09.09 21:20



по лошо от това че няма да им платя не виждам





Тема Re: абе тиянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.09.09 22:20



А стиа ма како, нема да прайш сигански рабти са.



Проблемите, които описваш са съвсем реални.

И все пак съм учуден относно кредитния лимит - моят първоначален още преди 3 и кусур години беше от порядкъка на 80-90 лв., не си спомням вече. Към момента е 130 лв. и не са ми отказали на нито едно от исканията ми за увеличаване. Вярно, че за тези три години нямам нито едно просрочие, дори и с ден, но предполагам, че при положение че си абонат и доказан изряден платец от няколко месеца, няма да има спънки.

Относно 5-те лв. за смяна - да не си кривим душата - това го има обявено към офертите за Фаворити+. А това, че не са ти го споменали при подписването на договора - заслужават служителите да им теглиш една майна. Щото сигурно иначе много са ти хвалили 1000-та минути само за 5 лв.
А дали не са им много тия 5 лв. за смяна на номер - не са им, повярвай ми. Но на мен като клиент са ми много и това е нещо, за което съм пропуснал да бия барабана. И имам намерение да поправя пропуска си.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: абе тиянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано18.09.09 00:27



Аз и другаде мога да се смея, ама ти по-умна нЕма да станеш!




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 18.09.09 00:30.



Тема Re: абе тиянови [re: StefanPan]  
Автор Schizo Deluxe (Maximum Satan)
Публикувано18.09.09 00:29



Ти па не спря да се слагаш на всеки ник, който завършва на "а"!



Продажник!




Прекомерната употреба на LINUX, води до пристрастяване... към WINDOWS !!!

Редактирано от Schizo Deluxe на 18.09.09 00:30.



Тема Re: абе тиянови [re: Schizo Deluxe]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.09.09 01:28



Я па тоа.





------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.