Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:38 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: абе тиянови [re: Schizo Deluxe]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано18.09.09 09:35



ти пък гледам си голям умник, няма що
да споменавам ли че изобщо не си разбрал за какво говоря, ма то явно такива умници кат теб са така...да



Тема ебливке,нови [re: !!Фakличka!!]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано18.09.09 11:41



кУпи си прима и аз ще ти звъня, няма проблем, стига с тия смени на номера!





Тема Re: ебливке,нови [re: Kиpo]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано18.09.09 11:47



ей сега ще изтичам до магазина





Тема Re: абе тиянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Пeтъp_ (професора :))
Публикувано18.09.09 14:57



По принцип ако си имала въпроси е трябвало да питаш преди да се набуташ.
Друг въпрос е че ако не си отишла в офис на БТК ще те пратят към оператор на 123. Но за съжаление представителите нямат достъп до повечето подробности за сметките на абонатите.
И мисля че лимита при Виваком е около 50 лв., а ако са две карти като симпатия примерно лимита се дели между двете.



Тема Re: абе тиянови [re: Пeтъp_]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано18.09.09 15:28



да съм питала да, но не съм предполагала че една смяна ще е 5.00 лв...за лимита ми казаха че ще е 20.00лв първия месец и после става 50.00 но ето че 4 месец все още ми е 20.00 лв



Тема Re: абе тиянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.09.09 18:30



А не трябва ли ти да инициираш повишаването на лимита?



Тема Re: абе тиянови [re: Cтepн™]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано18.09.09 18:33



при подписването на договора ми казаха че автоматично те ще го променят, но не го правят, като се настроя да говоря с 123 ще попитам какво става



Тема Re: абе тиянови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.09.09 18:46



Казала ти го е служителка в магазин, която може и да не знае какво говори.
Виж какво пише в договора ти - автоматично или след уведомяване. Какво ти коства да звъннеш да питаш ти ли трябва да поискаш увеличаване или е наистина автоматично.
В началото пишеш, че телефонът ти е спиран заради неплащане - вероятно условие за автом. вдигане на лимита е да не е спиран последните 3 или 6 месеца поради тази причина. Това също ще е записано в договора ти.
Това твоето не е проблем. По-важният проблем е, че операторът не се доверява на клиентите си и в кредитния лимит включва и фактура, която е в законния срок, определен от оператора, за плащане, но още не платена.
Един друг оператор вярва на клиентите си и лимитът му от 200 лв. е само за услуги и то по цени без ДДС. Месечната такса и неплатена (но в срока) сметка не се включват.

ПП: Тези 5 лв. за смяна изглеждат неоправдано множко, но вероятно в договора ти пише и за това.
Ти изобщо отваряла ли си го?
А е множко, защото е услуга. В ЗЗП е записано, че не е позволено за услуга да се иска цена, превишаваща с много стойността й. Така преди 4-5 год. ВАС разпореди съдилищата в страната да върнат таксата си от 10 лв. на 3.
Щом при другите оператори услугата е по 60 ст., значи цената й не е повече от 10-15.

Редактирано от Cтepн™ на 18.09.09 18:48.



Тема Re: абе тиянови [re: Cтepн™]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.09.09 19:20



Ще й коства сумата и ненаписани постинги по темата.



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: абе тиянови [re: StefanPan]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано18.09.09 20:11



За времето да напише всички постинги, дето ги избълва, щеше да си прочете договора внимателно.
Поне 3 пъти.
И да си води записки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.