Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:24 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Виваком
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Не са ли им много 5 лв. за смяна на номер от група  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано17.09.09 22:24



Щото на мене са ми много. Не като разход, а като израз на отношението на компанията към мен, клиента.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Не са ли им много 5 лв. за смяна на номер от групанови [re: StefanPan]  
Автор mimosh ()
Публикувано18.09.09 11:01



Не знам защо ревете че са ви много тия 5лв. Вии всеки месец по 3 пъти ли си сменяте любимите номера



Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!

Тема Re: Не са ли им много 5 лв. за смяна на номер от групанови [re: mimosh]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано18.09.09 11:26



защото някак си не е нормално, другите оператори взимат по 0.60 стинки за тази услуга, та вивател ли са най големите тарикати,а



Тема Re: Не са ли им много 5 лв. за смяна на номер от групанови [re: !!Фakличka!!]  
Автор mimosh ()
Публикувано18.09.09 11:49



Явно проблема не е че оператора взима 5лв, проблема е че трябва да се РЕВЕ!!!

Аз не съм много запознат с офертите на другите оператори ама мисля че точно такова няма, а пък на тебе като не ти харесва защо си дошла на таз тарифа? Не си ли проучила как точно стои въпроса преди да подпишеш договора или вярваш на всичко което ти казват.

Прекомерната употреба на LINUX води до пристрастяване!


Тема Re: Не са ли им много 5 лв. за смяна на номер от групанови [re: mimosh]  
Автор !!Фakличka!! (огън)
Публикувано18.09.09 12:09



така сега да ти поясня, тарифата ми е 20 лв с 60 минути безплатни към всички и 1000 минути към 5 номера на вивател! а за въпросните 5 лв за които става въпрос, вивател ги иска ако клиента пожелае да смени един от тези 5 номера. нещо друго неясно?
ае четето не между редовете и тогава давайте компетентно мнение



Тема Re: Не са ли им много 5 лв. за смяна на номер от групанови [re: StefanPan]  
Автор cтpaннa птицa (без крила)
Публикувано18.09.09 14:40



Аз не знаех за това, ми те тия от Виваком направо са се чалнали, като се има в предвид, че промяна на номер в групата при М-Тел е стотинки тия кви пет лева искат.



Тема Ти пъкнови [re: StefanPan]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано18.09.09 15:53



а като израз на отношението на компанията към мен, клиента. Ми отношението им си е "нормално" - като към овце за стрижене. Кой от операторите има различно отношение?

Bеer? Mоre?




Тема Re: Не, що?нови [re: mimosh]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.09.09 19:23



Това значи ли, че трябва да искат 5 лв.?



------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Ти пъкнови [re: bira_more]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.09.09 19:25



Да.
Но това не е оправдание за моя оператор.

------------------------
Слушай беззвучието...


Тема Re: Освен това,нови [re: StefanPan]  
Автор StefanPan (М&М)
Публикувано18.09.09 19:34



не може да начиляват 5 лв. за неуспешна смяна на номер.
Исках да сменя бТК номера с друг стационарен. Девойката се побави и след това ми каза - системата не допуска смяната. Имах обяснение (че вероятно номерът, макар и софийски, не е на БТК) и казах ок, значи си остава стария БТК номер. И да, остана си, но неуспешният опит за промяна е бил отчетен като промяна.
Пак ме съветваха да подавам жалби, да пиша писма, за да ми бъдат върнати.
Казах на девойката, че категорично няма да се занимавам за 5 лв., но бих искал проблемът да се придивижи към компетентните лица в компанията, за да се избягват нови рецидиви.
Какво е станало по-нататък, не знам.

------------------------
Слушай беззвучието...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.