Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 27.04.24 
Градове
   >> Видин
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: къде ходите на плаж?нови [re: Debora]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано11.07.04 14:09



Хехееее... Те ОНИЯ области от 2-3 години вече не съществуват!!! Вече отдааавна са си старите 28 окръга, само прекръстени на "области"... Време е да влезнем в час...

__________________
Насилието е последната възможност на некомпетентния. А. Азимов


Тема Re: къде ходите на плаж?нови [re: walkman™]  
Автор Debora ()
Публикувано13.07.04 06:36



Мерси за ограмотяването!
Сега остава някой да ми каже защо не работи "Телеграфа"? Неко ли е фалирал или нещо друго е станало?



Тема Re: къде ходите на плаж?нови [re: Debora]  
Автор walkman™ (advanced lamer)
Публикувано13.07.04 23:02



Ами не знам.. Аз всъщност не съм от Видин. Само минавам от там пътьом.. Майка ми е от едно видинско село...

__________________
Насилието е последната възможност на некомпетентния. А. Азимов


Тема Re: за "Телеграфа"нови [re: Debora]  
Автор Mapтин (някой си...)
Публикувано14.07.04 12:09



не работи, защото няма "бизнесмени", а пък някои имат интерес да работи само "Sky Club" и той да е единствената дискотека и съответно да лапа всичко. друга причина аз не виждам...

Готино е да си важен, но по-важно е да си готин...


Тема Re: дай ти тема тогава, за да влизат!нови [re: **]  
Автор Mapтин (някой си...)
Публикувано14.07.04 12:12



хайде измисли ти нещо тогава! нали това е форум и тук всеки може свободно да каже мнението си по актуални теми, стига да са в общоприетите правила?
теб какво те вълнува?

Готино е да си важен, но по-важно е да си готин...


Тема Re: за "Телеграфа"нови [re: Mapтин]  
Автор Debora ()
Публикувано15.07.04 20:22



А кое е "Sky Club" и кой му е собственик?



Тема Re: за "Телеграфа"нови [re: Mapтин]  
Автор gat3way (altered mind)
Публикувано16.07.04 12:06



Аааа тоя клуб го знам. Ходил съм там като бях до Видин. В общи линии е доста добре направено, според мен леко прекалено голямо за предназначението си, но приятно. Музиката беше доволно добра, поне за около час-час и половина - след това почнаха с чернилките и чалгите.

Що се отнася до хората вътре - миииии имаше и хора дето искаха да си направят веселото, мнозинството обаче бяха някакви скапани дребни непълнолетни тарикати, които бяха дошли да си избият комплексите.

Направи ми впечатление, че за разлика от русенските клубове, мнозинството от хората във Видин разчитат на алкохол, а не на модерните прахчета, бонбони и т.н...което си има доста хубави страни, наред с отрицателната - че на моменти понамирисва на агресия - като някакво статично електричество във въздуха, потенциална енергия, която всеки момент може да се превърне в кинетична...

Аз лично не си падам по тия прахчета, хапове и подобни гаражни произведения на модерната българска химическа индустрия, но иначе не бих отказал марихуана и някакво слабо кафе за релакс след вечерта. Преди да се прибера да спя. Обаче се оказа, че тази практика не е много разпространена из Видин - по това време навсякъде яко се джаскат спиртни напитки и се надуват сръбски мелодии, които въобще не са бавни и спокойни... Чилаут - вкъщи върху тоалетната, на пода или на леглото - зависи колко си пиян...това не е хубаво, но може би просто не съм свикнал по този начин. Мене алкохола много не ми понася.

Ааа, имаше и една дискотека на първия етаж на един хотел. Уж имаше от ония флирт парти - хаус, промоциики и някакви женички дето се кълчат, ама явно точно този път бяха направили изключение - имаше здраво чалга, кючеци и миришеше на манджа. Гадно беше. На излизане някакви мангали с някакъв архиавтомобил се заядоха с нас, но до насилие не се стигна, за щастие. Никак не исках да си отнеса боя във Видин и то без да съм виновен с нищо.

Абе за напиване във Видин е идеално. И евтино. Аз ако искам да се напия тук заминават минимум 15 лева, при това в заведение с народни цени, не в някоя изродия или по клубове. В Скай ще се напия два пъти по-евтино с големи водки и натурален сок. Този клуб дето толкова го псувате в крайна сметка според мен е едно от най-свестните места във Видин, преди полунощ :)

Видин е много хубав град...и много различен от Русе. Той затова е хубав град, де...

Spice extends life,spice expands consciousness.Spice is vital to space travel.Travel without moving.


Тема ne6to po interesno?нови [re: т.Ы]  
АвторAFX (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 02:40



kypem se u 6arampoq kopeleta smotani ! idwaite i wie s mene !




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.