Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 23.09.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: Kaлoмaин]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано08.11.08 22:42



Ние ходихме миналата седмица на Врабча, беше много вкусно, но и ние сме оризари и картофари. Бяхме и в Дриймхаус. Ма ногу скъпо ми се видя и порциите някак недостатъчни за тези пари. Иначе на Витошка открихме пицерийка една Пица Палас. Има чудесни вегетариански пици, паста с веге сос, десерти, а салатите

само с тях можеш да се наядеш. На вид порциите са скъпи, но ние 4 човека си поръчахме една пица, една паста , 2 салати, 2 пържени картофки и десерти. претъпкахме се до пръсване.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: Kaлoмaин]  
Автор ka_17 (Space shuttle)
Публикувано08.11.08 22:50



Аха, много сладко клипче...обаче ако аз съм в ролята на тази патка, то Хуанжи не може да се оприлчи на това кротко куче, дето се оставя патката да го кълве...щото и той не си поплюва

Живеем истински, само когато умираме от Любов...!

Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: ka_17]  
Автор xoxo© ()
Публикувано09.11.08 02:25



това с кръвните групи е пълна глупост



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: ka_17]  
Автор xoxo© ()
Публикувано09.11.08 02:37



не знам за вас, но аз досега не съм бил във вегетариански ресторант, в който да готвят вкусно.
където и да съм пробвал, все някакви ужасни буламачи, напълно безвкусни и не могат да ме заситят, тръгвам си гладен, а и не са евтини.
затова си ям вкъщи, или в обикновен ресторант си поръчвам нещо без месо и това е.



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: ka_17]  
Автор xoxo© ()
Публикувано09.11.08 02:42



мацко, много на сериозно се взимаш с тези виртуални разправии.
един съвет от мен - не се връзвай, дори да те наричат някак си, щото така само по-кофти за теб става. даваш храна на троловете.
някой ти казал че си еди каква си, и ти тръгваш да го опровергаваш? твърде детинско. така се принизяваш до тяхното ниво и правиш точно това, което те искат. замълчи си, щом не знаеш какво да отговориш, и ще видиш, че ще те оставят на мира.

петчленно семейство? малии, аз мислех, че си мома вегетарианка и тъкмо се канех да те свалям, пък то...





Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: ka_17]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.11.08 09:42



Лоши момичета, лоши.



Главата ми окълвахте..



Тема Re: Препоръчайте ми вегетариански ресторант.нови [re: xoxo©]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.11.08 09:45



Мома е бре, но изчакай малкко да я поочовечим, че шти скъса нервите инак.





Тема Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: papyy]  
Автор huanjiМодератор ()
Публикувано09.11.08 09:51



Някой ден ще направя вегетариански ресторант и ще ви покажа как се готви вкусно. Ай ша му се не знай, ентусиасти се навъдиха, един ориз да не могат да оплещат.



И за похвала, снощи ей тей както си стоях, награмбуцах карфиол и го сложих на тепанякито(грил-плоча) с малко олио да се позапече. Да ме простят веганите, че развалям храната . После со соево сосче и трябва да ви рапортувам отличен резултат.

Овладял съм процеса с 12 зеленчука и напредвам уверено.




Редактирано от huanji на 09.11.08 09:53.



Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: huanji]  
Автор kambam (CEO)
Публикувано09.11.08 10:13



Охооо, много интересно ще ми е, дано стане някой ден



Хем да си правим срещи по-често



Тема Re: Към всички недоволни от веге ресторнтитенови [re: huanji]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано09.11.08 10:16



Карфиолчето го обичам освен панирано/естествено/ и на яхнийка. Дояде ми се

. Отивам да си купя една главичка и ще си наготвя. Иначе в пансиона за обед има риба и за мене ще е картофи със салата от зеле с моркови. Ама аз като си купя нещо и си го готвя в кухнята, разрешават и даже помагат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.