Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 30.04.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема филма "Неудобната истина"  
Автор lex ()
Публикувано10.03.07 15:54



"An Inconvenient Truth" (Неудобната истина)

- филм на Ал Гор за глобалното затопляне

Всеки трябва да гледа този филм или да си измисли много добро оправдание за пред децата и внуците!

Може да се свали чрез торент програма (BitComet - ) от
Субтитри -



Тема Re: филма "Неудобната истина"нови [re: lex]  
Автормиa (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 16:28



Аз писах тук за този филм преди няколко месеца, ама никой не се развълнува.



Тема Re: филма "Неудобната истина"нови [re: миa]  
Авторarane (Нерегистриран)
Публикувано06.04.07 15:23



Абе стига бе хора, тая американска политическа пропаганда за промиване на пихтиестите им мозъци едва я изтраях до половината и как не получих обрив не знам. Проблема със замърсяването си го има и не го омаловажавам, ама как може да посегнат на нещо толкова сериозно за мръсните си политически игри ...



Тема Re: филма "Неудобната истина"нови [re: arane]  
Автор Цap Изpoд (титаничен)
Публикувано08.04.07 15:47



Ти нещо не си в час:

В отговор на:

Проблема със замърсяването си го има и не го омаловажавам, ама как може да посегнат на нещо толкова сериозно за мръсните си политически игри



Аз пък съм благодарен точно защото "посягат". Или ти мислиш, че ако си говорим за проблема по дирски клубове и седянки ще се случи нещо, така ли? Не си ли малко наивно?
Аз лично нямам нищо против хора с власт да се обвързват с този проблем, даже напротив!
Филмът е много добре направен.

И моля те ми посочи, къде във филма има "промиване на мозъци"! Нещата са представени доста реалистично. За да има "промиване на мозъци" трябва да има поне малко с малко някаква дезинформация. Ал Гор даже не се и опитва да крие, че е предизборна пропаганда. Съвсем очевидно е, че трупа политически дивиденти. Не виждам никаква измама и никакво промиване!

А ти страдаш от тъпунгерски предразсъдъци ала Булгаристан.



Тема кви деца и внуци бе?нови [re: lex]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 09:47



нали вие екофилите проповядвате че трябва да се ограничим от размножаване, защото сме били вируси за майка гея





Тема Re: филма "Неудобната истина"нови [re: lex]  
АвторГopЯнинa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 14:35



Неудобна истина е че чичо Гор е платил сметки за ток за една година няколко 10тки хиляди долари, предполагам е спестявал доста.
Доста е нагло да нажираш Неудобни истини в чужди очи докато ти черпиш енергия в къщи като малък завод

Другата неудобна истина е че на Марс, температурата се увеличава.
Неудобно е да попитам дали марсианците са се развихрили икономически или е от Слънчевата активност.
Да не забравяме и че Марс е няколко десетки милиони километри по/далеч от Слънцето в сравнение със Земята

Дааааааа
Неудобни истини

Аз съм ЗА
Да не се замърсява, Да не се избиват животинки и дървета..

Обаче изродите ще превърнат това в ново робство
Помнете го




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.