Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:13 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Вегетарианство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема магазин фантастико  
Автор Boлkoдaв (опасен)
Публикувано09.04.07 21:02



преди малко видях че съм останал без хляб и понеже всичко наоколо е затворено се разходих до фантастико, което е на коста лулчев, до завод електроника.
напазарувах си и като застанах на касата да плащам зад мен застана едно момче, очевидно от персонала на магазина и започна да се задява с касиерката. първоначално не обърнах внимание, но когато почна да блее подигравателно се обърнах. Видях го- държеше една окървавена агнешка главичка в ръцете си и я въртеше насам натам, блееше подигравателно и се блещеше, като очевидно се стараеше по този начин да впечатли касиерката.
Беше много гнусна и противна гледка, не изтраях и я споделям с вас.
След като ме обслужи касиерката изчезна някъде, останах с впечатлението, че и на нея не й беше никак приятно това "представление".

Наистина недоумявам как може да има такива малоумници. Очевидно и през ум не му мина, (явно нямаше такъв), че може на мен да ми е неприятно, а аз все пак съм клиент...

Редактирано от Boлkoдaв на 09.04.07 21:04.



Тема Re: магазин фантастиконови [re: Boлkoдaв]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.04.07 22:10





Когато бях месоядец, агнешките главички ми бяха деликатес. Обаче винаги след това ме измъчваха ужасни киселини, въпреки че ми беше "густо" като ги ядях.

Месоядството, разбира се не винаги, но когато се прекалява с него, извращава сетивата, обърква психиката и са възможни ефекти, подобни на описаните от теб, които са се случили на момчето от персонала.



Тема Re: магазин фантастиконови [re: Boлkoдaв]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано09.04.07 22:18



Между другото преди години станах свидетел в един магазин за хранителни стоки в центъра на София как една продавачка си хапваше сурова кайма. Уж се беше постарала да го направи незабелязано от купувачите, но от моя поглед не успя да се скрие.



Тема че салам "закуска" си е сурова кайманови [re: бeзпътeн]  
Авторzaphod (Нерегистриран)
Публикувано10.04.07 09:49



пък и като изключим риска от зараза с няква тения, суровото месо не е отровно я.



Тема Отврат!нови [re: Boлkoдaв]  
Автор N-Angel (Nietzschean)
Публикувано10.04.07 14:59



Винаги съм мразила агнешкото!

Дори и когато ядях месо не вкусвах агнешко, мразех го - смърди ми гадно та чак ми се драйфа, а видя ли глава или труп го асоцирам веднага с кучешки и сърцето ми се свива. Когато живеех с нашите и те готвеха агнешко отказвах да сядам на масата с тях - затварях се в стаята и ядях отделно.
Когато бях малка може би на 6-7 години, помня, бяхме отишли с нашите на гости в някакво близко софийско село - май беше Гинци, не помня, видях как колят малко агънце и оттогаз тази картина ми е все пред очите стане ли дума за агнешко... Гадост!

Всички пътища ти се струват еднакво добри когато си се изгубил


Тема Re: Отврат!нови [re: N-Angel]  
Авторcитaнo (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 11:22



И мен ме е отвращавало агнешкото когато хапвах мръвки-има нещо много гадно в него,особено миризмата му-неописуема воня е.Как ли не са ме кандардисвали да го ям-не и не.Пък сега-абсурд.А тая "закуска" съм я опитвал веднъж-дваж преди време,то се нищи из устата,засяда между зъбите-блях,как съм ги ял тия работи незнам-ами дето викате то си е направо сурова кайма!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.