Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 28.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Central Plaza MALLнови  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано03.03.07 18:36



Понеже много хора питат кога ще отвори първия голям търговски център във Варна. Наистина той много скоро ще отвори врати. От Дорелов с му направили добра анимация как ще изглежда от вън и от вътре.



Central Plaza и този бизнес център в формата на голям пътнически кораб с едно добро допълнение към двореца на културата и спорта и висшето военноморско училище. И двете сгради скоро ще бъдат завършени.












Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: akosta]  
Автор tanashubav (минаващ)
Публикувано03.03.07 20:03



И двете сгради са невероятни! Миналата седмица минавах от там и страшно ми харесаха! Не знаех че едната ще прилича на кораб, защото за разлика от графиката на живо има много дървета и не се вижда!
Напрактика Централ плаза ще е първия голям модерен търговски център във Варна от много време насам (да не кажа единствения)! Интересно че на видеото има магазини на марки които досега не са присъствали не само във Варна но и в България като ГАП и Виктория сикретс. Ако наистина ги има (ГАП най-вече де

) ще съм много доволен защото имат много хубави неща!



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: tanashubav]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано03.03.07 21:07



Бизнес центъра, през пролетта съвсем ще бъде закрит от големите дървета, който има около него. В София или някой друг град, мутрите биха отрязали дърветата за да им се вижда сградата, но все пак това е Варна и това няма да стане.

Виждаш tanasе, миналата година малкия "Пикадили парк" в жк.Бриз постави началото модерните търговски центрове. До края на тази годината ще има три големи търговски центъра. Още три ще започнат да се строят тази година ЦУМ, Orchid Mall и също и така инвеститора от Central Mall (Велико Търново)





Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: akosta]  
Автор tanashubav (минаващ)
Публикувано03.03.07 21:20



Пикадили парк не е точно от този тип търговски центрове, затова Plaza-та ще е началото според мен. След 2 г. търговията във Варна няма да има нищо общо със сегашната и слава богу!



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: tanashubav]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано03.03.07 22:09



Да, наистина Plaza-та ще е пъвия.

Развлекателно-търговски центрове от този вид липсват във Варна. Този факт, както и фактът, че основния обем търговия по света се извършва в подобни центрове, които преди всичко довеждат до концентрация на стоки, услуги и забавления, предлагани в една отлично организирана за клиента среда ще доведат до бързо налагане на Central Plaza в град Варна, като една от най-добрите и посещавани развлекателно-търговски площи в града.





Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: akosta]  
Автор tanashubav (минаващ)
Публикувано03.03.07 22:39



Макар и с рекламна цел от Дорелов са напълно прави, че подобен вид центрове са много удобни за клиента. Знам от собствен опит, че когато свикнеш всички магазини да са ти "накуп" много трудно ще се върнеш към пешеходните "маратони" из центъра.



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: tanashubav]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.03.07 12:13



Ум не ми побира как ще се осъществява достъпа...такъв голям магазин по толкова тясната и почти винаги задръстена ул. "Вапцаров" (май така се казваше...м/у Морското и Чайка)

А зареждането? Как ще ми навата тежките камиони?
Вероятно и на двата въпроса отговора е "Чайка"...ама нали точно заради това уж обитателите не поискаха навремето да се строи Билла? И затова сега Пикадили ни дере с видоките цени?

Редактирано от Cтepн™ на 04.03.07 12:15.



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: Cтepн™]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано04.03.07 13:11



Няма от какво да се притесняваш, Търговския център ще е запълнен с магазини за мода и услуги, а на последните три етажа офиси. Няма да има супермаркет или нещо друго, което да се нуждае от складове, който да се зареждат от тирове.


И двете сгради с подземни паркинги, но трафика по улицата за съжаление ще се увеличи.

Не си мисли, че Била продава по евтино от Пикадили. Примерно, цените на БИЛА в Шумен с по високи от цените в ПИКАДИЛИ център. Иначе с ми казвали, че наистина магазините в Чайка продават по-скъпо. Доколкото знам Пикадили имат някакви планове за магазин на онази поляна близо до спирка Явор.



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: akosta]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано04.03.07 13:37



Не искам да изпадам в кокошкарски спор, но Пикадили вдигнаха цените точно, когато се разбра че Билла няма да строят тук.
Не съм в Чайка, до сладкарница "Синчец" съм...точно м/у Бурлекс и Мамбо (част от Пикадили)...за ежедневните стоки цените на Бурлекс са с -10 до -30%



В магазините за мода и в офисите няма да идват клиенти с Трабанчета и Жигулки, а с големи коли...и улицата я брой съвсем запушена...за мене буди недоумение строежа на такова голямо нещо (+ кораба до него) без да е осигурен локален подход.



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: Cтepн™]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано04.03.07 14:03



Да може и да с вдигнали цените. Не много хубаво, че Пикадили се превръщат в монополисти, трябва да има конкуренция.


Учудващо, че Била не можа да стъпи във Варна. Предпочитат да купят евтини терени в градове като Разград и Ловеч.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.