Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 09.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: Пaвчyko]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано16.09.07 12:59



Е-е-е.... разочарован съм... никой нищо не казва... Да не би Дорелов да ви държи под клетва?



Редактирано от Пaвчyko на 16.09.07 13:00.



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: Пaвчyko]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано16.09.07 14:10



Ами просто не знам какво да ти кажа... Плазата не е готова още. Има няколко готови магазина, ама на практика не работят, щото явно няма и клиенти. Чух, че в края на месеца щели да го откриват официално, ама кога точно не знам. От вече обявените магазини не всички са си ги направили. Таис например сега боядисват още. Пише, че ще отворят на 29-ти. Нямам какво повече да кажа...

Nihil nove sub sole...


Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: palasto]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано16.09.07 14:15



Аха, ясно... до под кривата круша са значи.
Благодаря за коментара






Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: Пaвчyko]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано17.09.07 11:08



Абе, ако питаш мен след това кеото видях и до там не са я докарали.



Тема Re: Central Plaza отваря утренови [re: Пaвчyko]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано17.09.07 11:15



Картинката не беше много за гледане - работещите обекти се брояха на пръстите на едната ми ръка. Но пък ми се стори че се работи усилено по доста от тях, явно за официалното откриване ще е доста пълно.



Тема Re: Central Plaza отваря утренови [re: krokomotzokal]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано17.09.07 19:51



Какво ти е впечатлението от тези, които бяха отворили?

Nihil nove sub sole...


Тема Re: Central Plaza отваря утренови [re: krokomotzokal]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано17.09.07 20:04



И аз минах на 15-ти, ама нямаше нищо което да дава вид, че скоро ще отворят. Само 2-3 реклами на магазини-Геокс и някакво кафе. Нищо особено.



Тема Re: Central Plaza отваря утренови [re: palasto]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано18.09.07 15:58



До колкото видях на първия магазин имаше два готови магазина - Лавал и Рефан, плюс щанд за цветя - прилично излгеждаха до колкото може да ми направи впечатление такъв маагазин, на втория етаж имаше само един готов магазин ПънкиФиш , но той е само за нежния пол и го прпуснах - иначе изглежда доста интересно, и на третия етаж беше отворил на половина най големия магазин в тръговския център - ТемпоСпорт и предстоеше отваряне на ТемпоКежуал.

Незнам дали е истина но се говори за отваряне на магазин на много сериозни марки виша мода, не съм сигурен дали е истина, но ще поразпитам и ще ви уведомя





Тема Re: Central Plaza отваря утренови [re: krokomotzokal]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано18.09.07 16:30



И аз подочух нещо за известни дизайнери. От тези знам само Refan. Другите знаеш ли ги какви марки са? Предстояло да се откриват още магазини май...

Nihil nove sub sole...


Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: Пaвчyko]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано18.09.07 21:39



Като отворят официално ще ти покажа снимки от вътре!






Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.