Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 01.05.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Загадъчните катакомби  
Автор Sumak (непознат )
Публикувано11.09.07 19:07



Предполагам сте запознати че под град Варна има още един скрит подземен град от катакомби, безброй задънени тунели ...
Опитвам се да намеря повече информация, за това, къде са основните входове, и дали все още е възможно да се влиза там?
Надявам се че има запознати с това, тъй като имам много оригинална идея за това място, надявам се че с вашата помощ ще успея...





Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Sumak]  
Автор devilllard (минаващ)
Публикувано11.09.07 20:07



В римските терми има входове на тунели. Знам че има тунел който свързва термите с пристанището.



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Sumak]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано11.09.07 20:24



Не знам за тунели от коя епоха говориш, но има тунел между паметника на българо-съветската дружба на Почивка и общината






Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Пaвчyko]  
Автор devilllard (минаващ)
Публикувано11.09.07 20:28



На мен баща ми ми е казвал защото като малък е играл в термите и в римските бани на Приморски.То има и тунели под Аспарухово от манастира на джанавара до вилна зона Вилите. Знам че са ги ползвали монаси.



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: devilllard]  
Автор Stanchito (непознат)
Публикувано11.09.07 21:59



Върти ми се нещо в главата за плажната алея, мисля че там гледахме някаква врата и се чудихме за какво е, после ми казаха, че за някакви тунели била, но не съм сигурен дали беше там или някъде другаде съм я видял.



Тема все еднонови [re: Sumak]  
Автор 998 (president)
Публикувано11.09.07 23:05



аз съм я писал тази тема..........



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: devilllard]  
Автор 998 (president)
Публикувано11.09.07 23:06



искам да се напуша и да мина през тези тунели !!! ще бъде тоталния филм
наистина ли има такива тунели ??

звучи ми като филм



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Пaвчyko]  
Автор 998 (president)
Публикувано11.09.07 23:08



къде е тоз паметник...пантеона ?или кой?
тез тунели са миголям филм на мене


много са ми интересни такива конспираций



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: 998]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано11.09.07 23:15



хахахаха, Пантеона!!!! Ясен си ми колоко си от Варна... аз по-красноречиво от това, което вече съм написал не мога да ти кажа за кой паметник говоря

И недей да бродиш напушен вътре, че може и да не излезеш... пуши си в морската градина - няма страшно... и баба знае джоинт




Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Пaвчyko]  
Автор 998 (president)
Публикувано11.09.07 23:18



аве льольо роден съм във варна и винаги съм живял във варна........но си признавам,че не знам местоположението на всички паметници и мономенти в града


ако ми кажеш къде е веднага ще се сетя за кой говориш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.