Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 18.04.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: 998]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано11.09.07 23:42



За пореден път се издъни, че ни си варненец!

Ти да не знаеш, кой е най-големия паметник в град на българо-съветската дружба. За кварталите също се издъни. Най-гадния квартал в град е жк.Кайсиева градина. От Молвете в Младост само един се строи върху поляна всички други с върху бивши производствени бази, който разрушават. За Севастопол също.
До сега имаш 4-ри издънки от който се вижда, че не си от тук!





Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: akosta]  
Автор 998 (president)
Публикувано11.09.07 23:50



ХАХАХХАХАХАХХАХАА :)))))))))))
от тука съм господине ! повярвайте ми...местен съм !



Редактирано от 998 на 11.09.07 23:50.



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: 998]  
Автор devilllard (минаващ)
Публикувано12.09.07 00:13



Поне да не се излагаш трябваше най малко да понаучиш имена на улици и сгради, а не само пешеходната и панелните квартали. Купи си карта на града и се поразходи.



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: 998]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано12.09.07 00:47



Льольо на баба си ще викаш... от 2500км те виждам, че не си от Варна






Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Пaвчyko]  
Автор Sumak (YOGA master)
Публикувано12.09.07 04:10



Баси направо му еб*** майката на постига, пак се оказва че за момента съм най-запознат с темата, заради такива като напушения колега, са затворили катакомбите, нещо много хора са започнали да се лутат там долу...
Някой има ли карта, или поне спомени ако е слизал долу?



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Пaвчyko]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано12.09.07 09:22



А този тунел от Паметника до Общината в нашата епоха ли е правен?? Откъде се влиза? Имаш ли някакви сведения, тази тема с тунелите е много интересна, признавам си, че не знаех, че има система от тунели под града. За Одеса знам, там даже това им е основната пречка за изграждане на метро, но за Варна...





Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Sumak]  
Автор Stanchito (непознат)
Публикувано12.09.07 10:07



И на мен ми стана доста интересно, ето два линка:




Цитат:
Shamancho: Варна цялата е прокопана, но тунелите са зарязани. Няколкото известни входа просто ги заляха с бетон, след като децата започнаха да насмеляват много и счупиха катинарите(единият беше точно до моята гимназия).


Някаква тема за Българските подземия, въобще:

Според мен трябва да се пита някои по-възрастен.. дядо, баба... или някои по висш, които може да намери официална информация, пробвал ли си да питаш нещо в общината ?

Редактирано от Stanchito на 12.09.07 10:13.



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Stanchito]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано12.09.07 10:16



Мене ми се ще конкретна информация, особено за този дългия тунел за който спомена Павчуко. С каква цел е направен, дали това са древни катакомби или съвременен тунел от 20 век, строен за незнайно какви цели по времето на бай Тошо...



Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: Bat_Vanio]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано12.09.07 11:19



До колкото съм чувал, и са ми разказвали - единствения незатворен вход за сега, се намира до подлеза Шипка, там където се прави панаира на занаятите, още известно като варненската дупка, където ще строят ЦУМ, така че съвсемем скоро вече няма да има достъп - преди години почти се бяхме нагърбили да ходим..... все още съм жив за такова изживяване. Ако някой познава собствениците или пазача на платение паркинг (ако все още е там) който се намира точно до въпросното място - мисля че те ще имат повече информация.

Няма ли някой кореняк Варненец който на младини да е правил такива дразки приключения - за съжаление аз съм пришълец





Тема Re: Загадъчните катакомбинови [re: krokomotzokal]  
Автор Bat_Vanio (варненец)
Публикувано12.09.07 11:46



А тунелът под Шипка докъде води?? Това е много заинтригуващо, защото сериозно се навихме с няколко приятелчета да проучим работата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.