Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:03 13.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Статия - отговор на много въпросинови [re: palasto]  
Автор devilllard (непознат )
Публикувано13.08.07 02:05



На плана в сайта http://www.dorelov.bg/ етажите са представени само с носещите стени и колони и задължително разграничените пространства,във вторият сайт обаче са добавени повече стени, които по принцип могат и да се махнат по всяко време и квадратурата на различните магазини да се промени, в зависимост от това как предпочитат наемателите. Нека кажем че този тип решения за правилното уползотворявяне на сградата могат да се взимат по всяко време. Това е и практика при строенето на кооперации, т.е.
всеки може да поиска от архитектите да му разположат стаите по негов избор.



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: akosta]  
Автор rds1OO ()
Публикувано13.08.07 08:20



Ако бяха направили подземен паркинг на 3-4 нива, можеше и да стане нещо... с тия 55 места (по план) за никъде не са - предполагам че една не-малка част от работещите там ще си ходят на работа с колите - и за клиентите какво ще остане?



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: rds1OO]  
Автор parapun4e ()
Публикувано13.08.07 17:42



... Абе.... луда работа





Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: rds1OO]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано13.08.07 19:27



Ще трябва да се разбереш с Дорелов колко точно места има за паркиране защо той твърди, че имал 130 места на открития и закрития.




Подземен паркинг на 3-4 нива! Отвори линака и ще разбереш, че е лудост!

Най-вероятно и Плаза има същия проблем!



Тема Re: Статия - отговор на много въпросинови [re: palasto]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано13.08.07 20:05







След по-малко от месец всичко ще е ясно около Плазата. Ето Танас купува само марково стоки и той ще си каже тежката дума. Дали вътре има престижни магазини.

Аз лично се съмнявам някой от 7-те търговски центъра да останат без наематели.
Който и да управлява в община Варна, бараките и битаците ще изчезнат от града.



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: akosta]  
Автор palasto (непознат )
Публикувано26.08.07 21:53



Вярно ли е, че Дорелов се канел да открива Сентръл Плаза на 15.09.2007 г.? Някой да знае случайно нещо за това? А, и все пак какви магазини ще има?



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: palasto]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано26.08.07 23:12



Да и аз така чух, на 15 щяло да е отворено за клиенти, а ифциалното празнество "КУПОНА" :) щял да баде на 22-ри Септември. Най-после и ние варненци може да пазарим. Чух че щяло да има доста нови марки, някои от които напално нови за България, обаче така и неразбрах кои са. Някой ако има инфо да дава , ако не след 3 седмици ще видим :)



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: palasto]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано27.08.07 09:53



Ако не сте забелязали на табелите за категоризация на подобни заведения за обществено хранене пише "Закусвалня" или "Заведение за бързо хранене". Не виждам нищо "Бай Тошовско" в българския език... Замяната на български думи с чужди такива нито ще ви направи по-големи капиталисти, нито ще станете по-богати!




Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: Пaвчyko]  
Автор palasto (непознат )
Публикувано28.08.07 00:27



Нещо не си разбрал, аз не съм привърженик на чуждиците. Използвам ги само, когато няма българска дума. А иначе не харесвам закусвалните, каквито те си бяха при Бай Тошо...



Тема Re: Central Plaza MALLнови [re: palasto]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано28.08.07 10:41



Ами аз знам български думи и за "mall", и за "fast food", и за "junkfood"


За последното даже се карах на гаджето ми, че го ползва вместо да каже "otpad" например





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.