Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 13.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Нов магазиннови [re: palasto]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано20.11.07 20:16



Central Plaza се оформи като дамски магазин!

Гледах едни намаления на дамски велурени палта от 5150лв. на 3750лв.





Тема Re: Нов магазиннови [re: akosta]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано20.11.07 23:30



Абе този магазин сигурно е единствения търговски център в България в който няма банкомат





Тема Re: Нов магазиннови [re: tanashubav]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано21.11.07 02:45



Има, Танасе. Зад колата е...

Repetitio est mater studiorum...
Ignoratio non est argumentum!


Тема Re: Нов магазиннови [re: akosta]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано21.11.07 02:51



Верно, че няма мъжка мода. Дори Денил, за чужди марки да не говорим...

Repetitio est mater studiorum...
Ignoratio non est argumentum!


Тема Re: Нов магазиннови [re: palasto]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано21.11.07 19:15



Пхю! Ами май да гледам Мерцедеса, не сам забелязал банкомата





Тема Re: Нов магазиннови [re: akosta]  
Автор palasto (Варненец)
Публикувано22.11.07 09:30



В отговор на:

Aз мисля, че Дорелов се прецака заради Пфое и Варна!




Какво точно имаш предвид? Не те разбирам. Аз не мисля, че са му виновни нито Pfohe Mall, нито Mall Varna. Ако се е прецакал, вината си е само негова. Имаше добра преднина пред тези 2 мола и можеше да отвори навреме, преди сезона още. Местоположението му също е добро, наоколо няма и никакви големи търговски обекти. На практика е без конкуренция в района. Казаха ми осведомени хора, че доста от магазините в Central Plaza били негови: Лефтерова /на бившата му жена/, новия магазин за детски играчки Мечтателница, бутика за дизайнери висша мода Imagine, магазините на Tempo Sport /Kappa, Nike, Puma/ и Tempo Casual /Lee, Wrangler/, Tiffi /мода от Полша/. Явно като не може да си намери свестни наематели, е решил да си напълни сам собствения търговски център със свои магазини. Освен това имал и апартамент, и офис в същата сграда. При това положение и да иска да го продаде на някого, вече надали ще може. Вчера вечерта ходих до Пикадили Парк. Паркингите бяха пълни и имаше доста повече хора, отколкото в Плаза. Явно е заради самото Пикадили, но е факт, че Дорелов не привлича клиенти.

Repetitio est mater studiorum...
Ignoratio non est argumentum!


Тема Re: Нов магазиннови [re: palasto]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано22.11.07 23:11



Това последното сравнение с Пикадили парк ми стана интересно. Наистина Пикадили не предлага някаква уникална смесица от магазини, но пък е много приятен търговски център в който винаги ходя с удоволствие. Много е уютен някак си и винаги е много оживено.
Плаза е пълна противоположност. Дори и да не са отворени всички магазини, можеха поне да "поразкрасят" общите части с цветя или друго. Личи си, че идеята и проекта на магазина са дело на хора който нчмат идеч как да изглежда добрия търговски център. Целия магазин е мрачен, сив, а и положението му на тази улица не може да се нарече "топ локация".



Тема Re: Нов магазиннови [re: palasto]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано26.11.07 11:04



Не само непривлича, той ги гони. Да неговорим че никакъв маркетинг не се прави. Все едно се разхождам в мавзолея на Герги Димитров, поне едно цвете на етаж да се сложи - може и да промени гледката.

Нещо друго което ми направи впечатление и мисля че е сериозен фактор за провал - влизам в търговския център и вместо да ми замирише на скъп магазин ме лъха миризма на готвено печено и незнам още какво. Второ в целия търговски център, във всички магазини, се чуваше музика която още повече придаваше злокобен вид на сградата :) и хората изглеждаха като дрогирани, поне някои от магазините да бяха пуснали свястна музика която да ти дава настроение да се разхождаш.



Тема Re: Нов магазиннови [re: krokomotzokal]  
Автор colibri (фтиче)
Публикувано26.11.07 14:49



а детският център?
2отегчени каки стоят, питам ги за условията - мълчание. Оставих детето и ги питам да ви оставя телефон - не, вие нали сте в кафето. Не ме попитаха дори за името на детето. Ужасно непрофесионално отношение.
Бях в магазина за детски играчки и книжарницата и надничах непрекъснато за детето е как не му обърнаха и грам внимание, то си игра самичко - тича, рисува. Не мисля, че бих си оставила втори път детето там и не бих го препоръчала на мои познати.
Магазина за детски играчки е хубав и добре зареден с качествени играчки, но с мноооооооооого надути цени. Една и съща кукла в Хиполенд и Мечтателница имаше 20% разлика в цената





Тема Re: Нов магазин [re: akosta]  
Автор Пaвчyko (živ)
Публикувано27.11.07 20:28



Жена ми ако си купи такова палто ще й счупя кратуната ...




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.