Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:05 13.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: palasto]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано10.09.07 11:14



До колкото знам е Чешка или Словенска, а официалния представител за България е Русенец.



Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: krokomotzokal]  
Автор palasto (новак)
Публикувано10.09.07 15:03



За Темпо - ясно, ама за Плазата просто не знам. Какво казват твоите авери с магазина? Ще се открива ли или не този месец? Казаха ми, че почти никой не правел нищо вътре и че имало много празни магазини без наематели. Май, че тази информация на самия Дорелов в сайта е една реклама и нищо повече. Ти какво мислиш по въпроса? Струва ми се, че доста от изброените от него марки ще се продават само в няколко магазина с наистина подписани договори, по няколко марки в един магазин. Не ми се вярва вече нещо да отвори на 15-ти.



Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: palasto]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано10.09.07 17:19



Това което знам със сигурност е че Дорелов неиска да превръща търговския център в битак - иска само световни марки, повечето от които са за първи път на Варненския пазар, някой дори за първи път на Българския пазар. Което до някъде обуславя липсата на публичен маркетинг. Нестава да привличаш световни марки с реклама по радио или във вестник позванете или билборд. Всичко става с "P.R", където явно споменатия по-горе г-н Йорданов се е провалил.

100 % съм сигурен че ще има работещи магазини (наистина са няколко) на 15-ти Септември Събота. Не съм сигурен но доколкото знам всички магазини за обувки ще са отворени - може би се надяват да хванат треската по пазаруването за първият учебен ден.

Прав си за наематели с по няколко марки.

Надявам се наистина Централ Плаза да стане хубаво място за разхождане и пазаруване, нищо че липсва забавлението като кино, боулинг и други. Ако Дорелов спази обешанието си с уникални магазини мисля че може да бъде постигнато.



Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: krokomotzokal]  
Автор palasto (новак)
Публикувано10.09.07 21:43



Има една поговорка: "Пътят към ада е постлан с добри намерения"... Не знам вече дали и доколко на Дорелов може да му се има доверие. Явно, центърът му е празен, което е велика излагация... Ако отвори само с няколко магазина, ще бъде много голям резил и обект на подигравки за дълго време. Дано да си прав, искрено се надявам! Желая успех на всички търговски центрове в града ни. Това би допринесло за развитието на Варна. Този обаче е първия такъв и е важно да не се провали, каквито индикации вече има, за наше съжаление. Опасявам се да не повлече крак и за другите. На инвеститор малко му трябва да се откаже. И аз съм сигурен, че ще има хубави магазини, но какво от това, ако търговският център не е пълен. Ще бъде доста жалко за добрия замисъл.



Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: palasto]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано10.09.07 22:40



Да са мислили преди да обявяват дати и тако...




Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: Пaвчyko]  
Автор krokomotzokal (Зарибен)
Публикувано10.09.07 22:46



Незнам за вас, но аз лично в събота ще отида да проверя

. Да видим за неофициалното отваряне как ще е, а пък да се надяваме че за вбъдеще ще е по добре. Може пък и това да е стратегически ход от страна на Дорелов



Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: krokomotzokal]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано10.09.07 22:52



И аз бих отишъл да видя, но не съм във Варна... нищо, по Коледа ще го видя






Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: krokomotzokal]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано10.09.07 23:20



Как е? Още не е готов! Днеска гледам един циганин боядисва една от витрините. Май повече се бараше за патката и се озърташе, отколкото да боядисваше!





Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: Пaвчyko]  
Автор palasto (новак)
Публикувано10.09.07 23:23



А бе то и аз ще отида, но не ми се ще да видя картинката, която вече видях в Пловдив - голям комплекс с празни търговски площи. Имам предвид Гранд...



Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: akosta]  
Автор palasto (минаващ)
Публикувано10.09.07 23:33



Още отвън изглежда, че ще има празни магазини дори на първия етаж. Един си стои празен, друг едва сега го боядисват, други два са май готови, както и заведението за бързо хранене, ама... Отвътре не знам как е. Видях, че ще се асфалтира отдясно, явно за паркинга. А бе, дано да се напълни скоро...




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.