Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 03.06.24 
Градове
   >> Варна
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Central Plaza MALL - нещо ново?нови [re: Пaвчyko]  
Автор tanashubav (член)
Публикувано05.09.07 18:37



Да, още няма у нас ГАП.



Тема Re: Central Plaza MALL - нещо ново?нови [re: tanashubav]  
Автор palasto (новак)
Публикувано06.09.07 20:00



В Central Plaza няма да има GAP. Ще му се на Дорелов. Това е само картинка...



Тема Re: Central Plaza MALL - нещо ново?нови [re: akosta]  
Автор Alykard (новак)
Публикувано07.09.07 22:11



Аз искам да попитам акоста,който само пуска теми за молове и ги раздува до безкрая,като им прави реклама и се хвали колко много ще бъдат,колко често ще посештава въпросните центрове,когато станат готови,колко често ще ходи да си купува тениска за 100 лв ,дънки за 200 и маратонки за 300,да не би всяка седмица,колко често ходи да гледа кино и т.н.,да не би през ден,питам го тези неща с уговорката ,че не целя никакво заяждане,просто искам да разбера какви са възможностите за един средностатистически гражданин да пазарува в моловете



Тема Re: Central Plaza MALL - нещо ново?нови [re: Alykard]  
Автор Пaвчyko (водолей)
Публикувано07.09.07 22:18



айде, айде... аз от Champs Elysees си купувам тениски по 15-25€ пък ти ми говориш за тениска за 100лв. в някакъв варненски търговски дом.


Редактирано от Пaвчyko на 07.09.07 22:21.



Тема Re: Central Plaza MALL - нещо ново?нови [re: Alykard]  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано08.09.07 00:00



Ако нямаш нищо напротив единствена ми тема за търговски център е за Central Plaza. Другите теми не съм ги пускал аз! Коментирам темите защото отдавана смятам, че в жилищни комплекси имат нужда от молове. Тези молове не с само магазини в тях ще има един куп развлечения. Младост и Валадиславо имат 140хил. души. Там има много хипермаркети, но за да излезеш някъде на забавление трябва да отидеш в центъра или приморски.
Тези квартали все още с едни спални, така че тези молове ще им предложат много неща и няма да слизат хората до центъра.

Що се отнася до магазините. През март месец бях в София и отделих голямо внимание на мол София и Сити център. Обърнах внимание и на цените. Има магазини, който продават наистина скъпо, но и други който продават на разумни цени според мен. Плус това

ме светна, че има и сезони намеления, когато цените им падат на цените колхозния пазар.

Пък и цените зависят и от наемите, затова и някой инвеститори се притесняват да не би цените на наемите да тръгнат на долу. Могат дори 5евро да стигнат. Сега под 20евро на кв.м. няма. За купувачите това няма да е лошо.

Що се отнася до ходенето на кино. Цената от 7лв за imax не с кой знае какво. Повечето хора ги изкарват за два часа.





Тема Re: Central Plaza MALL - нещо ново?нови [re: Alykard]  
Автор tanashubav (член)
Публикувано08.09.07 10:24



Ако във Варна стане така, че наистина да имаме добри МОЛ-ове, с добри марки, уверявам те че ще се чудиш не това, а как си могъл да даваш толкова пари за турски парцали по центъра. Прости търговията ще се извърти на 180', уверявам те. И всички ще спечелят от това.



Тема Re: Central Plaza MALL - нещо ново?нови [re: akosta]  
Автор palasto (новак)
Публикувано08.09.07 16:17



Акоста, случайно да си чел в "24 часа Море" онзи ден, на 6-ти, мисля, някакво интервю с Дорелов за Плазата? Ако го имаш, можеш ли да го постнеш? Щяло да има томбола в Сентрал Плаза с Мерцедес. Имало и инфо за откриването...



Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: palasto]  
Автор palasto (новак)
Публикувано08.09.07 20:37



Central Plaza – първият търговски център на Варна съдържа 50 търговски обекта и 15 офиса.
Разполага с подземен, надземен, а в непосредствена близост до входа и обществен паркинги, три асансьора за по 13 души и система от ескалатори.

В партера е ситуиран ресторант за бързо хранене, а на четвърто ниво – кафе, в което е развита и книжарница. В близост до кафето е организирана зона за занимание на деца – Kids Art, в която те ще могат да моделират и рисуват. Търговският център е закупил двойка говорещи кралски папагали (Electus Roratus) и двойка маймунки (Pygmy Marmoset), които ще забавляват не само най-малките. Птиците са млади и тепърва ще бъдат обучавани да говорят – процес, в който всички варненци могат да участват.
Предвидено е в свободните пространства да бъде постоянно представена изложба на фосили и артефакти, достигащи на възраст до 400 милиона години. Експонатите са налични в града и ще бъдат често подменяни.

Закупен е автомобил – нов модел на Мерцедес, голямата печалба в Коледната томбола на Central Plaza. За да участват в нея, клиентите на Central Plaza ще трябва да притежават касов бон за покупка в периода от Откриването до 24.12.2007 г. от магазините или заведенията на Central Plaza.

Откриването е планирано за втората половина на Септември.
Вече са представени търговци, предлагащи световно известни марки за облекла и модни аксесоари, бельо, обувки, бижутерия, парфюмерия и стоки за дома като Yuno Pearls, Skiny, Huber, Falke, Moya, Magic, Wolff, Max Mara, Еl Dantes, Julie Dee, Feldman, Albano, Tiffi, Rocco Barocco, SGN, Gferre, Just Cavalli, Geox, Lee, Forest Jeans, Gola, Havaianas, Crocs, Wrangler, Punky Fish, Reflections, Kappa, Nike, Puma, Kids Art, Laval, Refan, Piero, Helikon, Café Salon, LD restaurant, Tais perfumery, Btc, Fuji, Alex Flowers, Pre miere и др.

За неотдадените все още търговски обекти с квадратури от 16 до 500 кв.м., се водят преговори със също така известни, световно разпространени марки, като Stefanel, La Perla, Ramsey London, Тiffi, Madoc Jeans, Avis Rara, Esprit, Beneton, Dika, Sisley, Trudi, Lego, Levis, и др.

Търговската част на сградата включва в себе си първите 4 нива, обслужвани от централен вход и подземен и обществен паркинги.

Офисите са разположени в последните три етажа над търговската част, и се обслужват от отделен асансьор и външен паркинг.

В изграждането на интериора на сградата са използвани качествени материали с приятен, ненатоварващ дизайн. Магазините, включая и тези, за които все още не е подписан договор с наемател са завършени с под, таван и осветителни тела, затворени със стъклени витрини тип „плъзгащи се завеси” и обезопасени със защитни антени.

Управлението и охраната на търговския център ще се осъществява от собствен мениджърски екип, а хигиената в работно и извънработно време ще се поддържа от фирма подизпълнител.

По фасадите и на покрива на сградата са изградени конструкции, предлагащи рекламна площ от 3 до 50 кв.м.

Central Plaza е разположен в центъра на града, на 800 м. от пешеходната зона, в непосредствена близост до Двореца на културата и спорта, Морската градина и спортен комплекс „Черно Море”.

В офисите на търговския център и на съседната новопостроена сграда, в която е развит и най-модерния спортен център в България с плувен басейн и пет тематични зали се очаква да работят над 1200 души, високо заплатени служители на реномирани компании.





Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: palasto]  
Автор tanashubav (ентусиаст)
Публикувано08.09.07 20:46



Добре, добре! Наемателите са супер. Не очаквах да са чак толкова добре. Май все пак ще си е струвало чакането.



Тема Re: Central Plaza MALL - информациянови [re: tanashubav]  
Автор palasto (новак)
Публикувано09.09.07 18:58



Марки и наематели не са идентични. От тази информация не става ясно колко са реално наетите магазини и колко - свободните. Май не е 80% и заетостта, както ми бяха казали, а по-малко. Стана като в "Гранд" - Пловдив като че ли... Това никак не е добре. Дано да успее да привлече останалите преговарящи. Темпо не бяха ли една русенска фирма, която предлага Kappa, Nike и Puma?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.