Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 01.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Варненци моля прочетете  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:08



Някой от вас да познава или да е чувал за човек заминала за САЩ по програмата за обмен на млади специалисти-икономисти. Във Варна фирмата поликонтакт изпраща по тази програма.

Моля ако ате чували или имате такъв познат кажете



Тема Какво та интерисуВа за Поликонтакт........нови [re: Pl]  
Автор Evil ($#@)
Публикувано04.06.02 12:11



....искаш по тази програма да заминеш за САЩ....ама тя квотата се запълни бря....трябва да чакаш за есента..........



Тема Re: Какво та интерисуВа за Поликонтакт........нови [re: Evil]  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 12:33



А ако още от сега си подам документите ще имам ли шанс за есента как мислиш? Каква е тази квота и колко е?



Тема Re: Какво та интерисуВа за Поликонтакт........нови [re: Evil]  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 16:41



За каква квота говориш? Аз днес ходих до офиса им и от там любезни млади хора ми казаха, че няма никакви такива квоти. Квоти има за бригадите, но за това за което аз питам няма ограничения за хора.



Тема Re: Какво та интерисуВа за Поликонтакт........нови [re: Pl]  
Автор Zmeu (горянин)
Публикувано04.06.02 17:51



P|, има едно правило - Ивъла не се слуша, щото явно блъфира само



Тема Re: Какво та интерисуВа за Поликонтакт........нови [re: Pl]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано04.06.02 18:46



....има си кВоти...тоест ти за да отидеш в САЩ...трябВа да ти се намери пърВо работа...не може да ва съберат колкото желаете и веднага да тръгнете....нали после за пред американското консулстВо трябВа да имате документи,че ще работите при еди кой си,който ви поема и здраВната застрахоВка.........безразборно отиВане в САЩ е много трудно...без осигурена работа няма да стане..........преди Поликонтакт използВаха един трик наречен двама души се роВят из нета за работа и намират сайтоВе такиВа и записВат желаещите срещу 500 до 800 долара....тоест безплатно ти излиза ако си го намериш сам сайта и се запишеш в него..........



Тема Re: Какво та интерисуВа за Поликонтакт........нови [re: Vinnie Jones]  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано04.06.02 19:50



А да знаеш дали има такова изискване като това, че ако са минали повече от 24 месеца от дипломирането му човек няма право да кандидатства. Така ли е или не за стажовете, чрез които праща "поликонтакт"?



Тема ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Pl]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано05.06.02 00:15



1.Да не си студент 1-ви или последен курс(това се изискВа от американското консулстВо...с цел да не забегнеш там да работиш или да си изкараш магистратурата)
2.Да знаеш разгоВоримо добре англииски език.
3.Да имаш някакъв работен стаж в някоя фирма..за предпочитане е в сверата на туризма и ресторантьорстВото понеже стажовете са именно тоВа........а за Янките много е важно да си работил някъде и да ти е написал шефъ някакВи препоръки за тебе........

ТоВа са изискВанията за стажовете специялно,но може да има и други програми в които да отпада пърВото изискВане......



Тема Re: ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Vinnie Jones]  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 08:50



Благодаря ти много. Аз отговарям и на трите изисквание много добре, но както написах съм завършил преди повече от 24 месеца/по точно преди 26 :(/
Можеш ли да ми кажеш някакъв web адрес където е написано повече за тази програма за иконмистите.
А значи това което е тука:

накаква друда програма ли е?



Тема Re: ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Pl]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано05.06.02 16:58



.....ами виж сега фирма Поликонтакт е посредник между тебе и някоя Американска фирма,която има нужда от нископлатена работна ръка за през летния сезон примерно........тази фирма обикноВенно има инет сайт чрез,който да се свържеш с нея......има там да попълнеш формуляри и тоВа е......но не знам в момента за такава актуална фирма в момента в нета...трябВа да се пороВиш малко и да си намериш....или чрез Поликонтакт да се врътнеш и да дадеш около 500-800 долара и те да ти намерят фирмата...просто такаВа е играта на Поликонтакт(посредническа)..........




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.