Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 21.05.24 
Градове
   >> Варна
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Vinnie Jones]  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано05.06.02 17:40



А когато дойде врме за интервю в Американското консулство тогава какви документи трябва да представя там? Всъщност полоконтакт работна виза ли уреждат или J1?



Тема Re: ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Pl]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано05.06.02 17:54



Поликонтакт е посредник,който изпълняВа редица неща за който можеш и сам да си ги свършиш.........Джи Уан документите предстаВляват....договора ти с работодателя и здраВната ти застрахоВка......а визата се издаВа в американското консулстВо.....на базата на тези документи и едно интервю те одобряВат дали не си потенциялен емигрант или само стажант.......................



Тема Re: ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Vinnie Jones]  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 09:09



Мерси че ми отговаряш наистина много ме ориентираш в ситуацията ми.
А можеш ли да ми кажеш за да не сметнат за потенциален емигрант по какъв начин трябва да се държа в консулството и какво трябва да им представя?

А иначе знам че наистина това дето ще го свършат поликонтакт мога и аз да си го свърша ама мисля че най-добре е да ги използвам за да не объркам нещо а и нямам много време понеже и ходя на работа. Понеже те вземат $2000 общо за всиките им етапи според теб ако сам си задвижа въпроса колко под тая сума ще похарча. Това просто така информативно. Иначе вече съм си подготвил всички документи и смятам утре да им ги нося да ми задвижват въпроса че да се махам от тая страна най-после



Тема Re: ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Pl]  
Автор Cruzeficio (играч)
Публикувано06.06.02 10:21



Ami bratched.... az kato te slusham ti SI potencialen emigrant !

Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: Зле си ме разбралнови [re: Cruzeficio]  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано06.06.02 12:58



Не съм потенциален емигрант! Виж наистина смятам после да се върна в България. Просто искам да добия някакъв опит в Американска компания. Много си ми е добре в bg, ама с моето образование разбери че в България не мога да добия някакъв съществен съвременен опит. Що се касае за икономическите специалности у нас нещата са много изостанали от гл. точка на международни стандарти, методи и начин на работа. Работил съм на такова място у нас и знам как е. Ако американец влезе и се запознае с нещо такова от нашия бранш ще ни сметне за пигмеи.
На мене това и американка ми го е казвала.



Тема Re: Зле си ме разбралнови [re: Pl]  
Автор Cruzeficio (играч)
Публикувано06.06.02 18:42



NIE SME PIGMEI !!!


Не ми е в стила да губя !
Кой бе кой ?


Тема Re: ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Pl]  
Автор Vinnie Jones ($#@)
Публикувано07.06.02 00:00



всичко ще ти излезе ако сам действаш не повече от 500 долара...........



Тема Re: ИзискВания за стаж в САЩнови [re: Vinnie Jones]  
АвторPl (Нерегистриран)
Публикувано08.06.02 17:21



Понеже виждам че явно ги разбираш работите и си нясно с тия неща можеш ли само да ме ориентираш в няколко точки или етапи какво се прави за да си задвижа сам работите?

С организации ли да се свързвам или с конкретни компании и къде да ги намеря?
Те ще знаят ли какво да правят или трябва да им обеснявам аз?
Ти знаеш ли някоя такава дето върши такива работи обаче няма изискване за дипломиране по рано от 24 месеца?

10x




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.