Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:56 21.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: как са отцелели???нови [re: вaлepи]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано14.01.05 20:29



напълно те разбирам то и аз си обичам библията -нали съм християнски вампир ...
само че .......
все пак за да разбереш всичко от нея или най важното е хубаво вече да си поне почти просветлен

аз персонално (да се изповядам) тръгнах с правослвие и много стрх от смъртта ,като Миларепа (е като Миларепа но без православието де)
после мнооого трудно измених на Христа (долен апостат) и станах Кришнар ,а после и будист ,след това прибавих и други неща .... и сега съм НИЩО
или всичко
и веч гледам да вярвам на правдоподобни принципи ,а не на красиви цветове...
макар че си имам любими нюанси де



Тема Re: как са отцелели???нови [re: necrossumus]  
Авторвaлepи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 21:10



ааахахахахах,християнски вампир,а има ли муамедански?ахахахах,или ,не не,кажи сега ,къде се луташ по нощите?хахаха,много е смешно,баща ти знае ли ?.....shedaia'h....поошлянкал съм се малко в митологиите и религиите,а виж религията е опиум за народите ,съгласен съм с маркс,това важи и за днес,наи големият враг на истинското християнство е религията...,едно време имаше един лаф,от една песен на менуор,по вършец беше станало ,нещо като ,здравеи,...."све релиджон"...хахахахах..те са го преправили от приказката на manowar,...ще се сетиш..сега ми се ще да нау4а арамеиски език,от филма ме "подлуди",страстите христови...
,много велик,за мен е нещо пове4е от филм,но малко хора са го усетили и разбрали....тънкото послание и откровение,с една дума за мен филма е реформация,подобна на тази на лутер,може да съм луд,но имам слава на бога ,поглед глобален и преценявам ефекта на филма.по скоро е реформация за протестантсвото.е кои как го приеме,само 4е това не е картина на салвадор дали........feel it coming on ....delirious....



Тема Re: как са отцелели???нови [re: вaлepи]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано14.01.05 21:24



какво ме таковаш в християнщината ми бе?
Менуар не слушам ,много са ми скучни
но пък Страстите сигурно е хубав и дори без да съм го гледал знам.

а ти приятел май си наградус....



Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: Caбaзий]  
Авторвaлepи (Нерегистриран)
Публикувано15.01.05 18:44



за да не съм голословен ,ето линк към нещо ,което е интересно да се знае,за евреите. http://benisrael.org/bulgarian_lang/ToJT/tojt_contents_bulg.htm



Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: necrossumus]  
Автор Prof.McGonagol (устремена)
Публикувано15.01.05 19:53



Какзах ли ти колко ми липсваше начинът ти на изразяване, докато бях в Гърция?



Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: Prof.McGonagol]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано15.01.05 20:07



ммм Профи ,на кое се кефиш най-много?
на деа мааа му деа ли?
и аз




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.