Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:57 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Вампири
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: Prof.McGonagol]  
Авторвaлepи (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 19:40



хаха,ама по смело,моля ,има нещо което си взех наскоро от една книжарница,за името на исус,на иврит,иешуа,и как са "осакатили"умишлено евреите последната буква,тя е "аин",което зна4и око,има нешто страхотно в това като го 4етях,апостол павел,казва за тях(евреите),те и досега са ,като със перде,когато им се заговори за мешиах,или христос на гръцки.аз ,хаха,не съм "посветен",но си виарвам във господ иешуа...."влез във боя във високите места,срещу тъмнината,воини на светлината"...воини на христа ...1994.."исус е господ"...



Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: вaлepи]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано10.01.05 20:30



Харе Христос ,Христос Христос .....


това е най-висшият идеал за безлична любов

дава огромна свобода за този който я приеме
ама приемането е винаги нелесна работа
деее*а мааама му деее*а


Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: necrossumus]  
Авторвaлepи (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 10:58



хехе,добре бе басиста,много добре,само 4е "харе"е много кришнарско,не мисилиш ли?а свободата я познава само този на които бог дава,а съм свободен да приемам и да не приемам.,да прощавам и да задържам,но една от наи великите стоиности на тази свобода е 4е в сърцето си ,имаш място за всеки,просто го имаш без ограни4ения,за да съм по ясен.."бездна призовава бездна"..една безкраиност се слива със друга,тази от която някога си бил откъснат до исус,до кръста и падането на враждата между бог и хората......хубава китарка...



Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: Caбaзий]  
Автор Benjamin_Andre (Раста)
Публикувано11.01.05 11:02



какво е чифут?

Africa Unite! Because we're moving right out of Babylon...


Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: вaлepи]  
Автор necrossumus (ex mortem)
Публикувано11.01.05 13:43





Jesus dont want me for a sunbeam



Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: Benjamin_Andre]  
Авторвaлepи (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 18:36



без маитап,хахахаха...ама то си е за смях,от 15 години се интересувам от божият народ и досега не съм се интересувал за тази дума,сега сериозно,омразата към тях е справедлива дотолкова доколкото са си общите термини за евреин,и децата ги знаят та да не ги "търкалям"и аз сега.има нещо друго,нещо по важно,което приковава вниманието ми,защо ,като на всеки 200 години,от 2000 насам,те са оцелявали?какво успя да ги упази дори и след холокоста,затова сега ви давам един линк,в които е книгата на арт кац,......."холокоста"....http://www.detronator.narod.ru.............лесно ще се ориентирате,,искам пак да поговорим,хехе,аз не съм интересен ,по интересно е какво има в мен.



Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: вaлepи]  
Автор Benjamin_Andre (Раста)
Публикувано11.01.05 20:28



не разбирам защо всичко живо мрази този народ...
аз нямам нищо против тях..нямам нищо против никой народ или държава...

Africa Unite! Unite for the benefit of the people, unite for the benefit of the Children...


Тема Re: Еврейските ритуалинови [re: Benjamin_Andre]  
Авторвaлepи (Нерегистриран)
Публикувано11.01.05 20:48



хаха,еи,я ми кажи какво е "раста уърлд"...щото ми харесва "iron lion zion"........харесва ми това на боб марли..



Тема Re: Еврейските ритуали [re: вaлepи]  
Автор Benjamin_Andre (Раста)
Публикувано11.01.05 20:54



Раста-Фар-Ай...Раста е религия...и ай ен ай (аз) съм горддд последовател на тази религия... Боб марли също е бил Раста...много общо понятие е тва Раста Уърлд е много общо понятие кажи ми нещо по-конкретно...

Africa Unite! Unite for the benefit of the people, unite for the benefit of the Children...


Тема Re: Еврейските ритуали [re: Benjamin_Andre]  
Авторвaлepи (Нерегистриран)
Публикувано12.01.05 18:20



,ми не знам ,какво по конкретно?разкажи с десетина думи за същноста на вярата си,за боб марли ,ти казах за тази песен,просто я знам от години,не е лоша,знам 4е е пацифисти4на в основата си,така ли е?хаиде и аз ще ти разкажа на какво съм бил свидетел,тъи като ве4е контактувам с "вампири",...ахахахахахах......сероизно ,бил съм свидетел на страхотни изпълнения,като масово обладаване,.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.