Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 26.04.24 
Религия и мистика
   >> НЛО
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано14.06.20 14:52



Има хора които биват огрявани от Луната - например и даже не поглеждат на горе. Никак не се очудвам , че не са видели нищо - никога.
Хората имат много земни , битови задължения и интереси , че да могат да забележат нещо необичайно. И затова много хора така и не виждат НЛО. А когато се заговори за такава сериозна тема - имайки на в предвид , че в нашата галактика само има "250–500 billion" звезди - от гугъл уики (350,000 , милиона мисля , че са - в андромеда са над 400,000 милиона звезди), а -> Цитирам (Google) " How many galaxies are there NASA?
All in all, Hubble reveals an estimated 100 billion galaxies in the universe or so, but this number is likely to increase to about 200 billion as telescope technology in space improves, Livio told Space.com"

Така или иначе отговора е ясен.



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано14.06.20 15:03



В нашата галактика звездите са около 400 милиарда по данни от интернет.В Андромеда звездите са около 1 трилион или 100 милиарда звезди.

Да, повечето хора имат много земни и битови проблеми за да гледат към небето с просто око, камо ли с бинокъл или телескоп.Все пак по мои данни събирани около 19 години тук в България хората които се занимават с оптически наблюдения на небето с цел засичане и наблюдение на НЛО са между 10 и 14 човека като ние с теб сме едни от тях.Навремето в края на 90те не съм вярвал, че има даже и още един такъв като мен, но ето че интернета ме опроверга.



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: zizoUFO]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано14.06.20 15:05



A ето и малко технология - Хъбъл срещу Джеймс Уеб - > главно огледало : 2.4 метра срещу 6,5 метра със знатно покритие снабден и с инфрачервен спектър.



Естествено на този етап (май и на всякакъв етап) няма да получите адекватна и изобщо никаква информация относно НЛО , същества от други светове и т.н. - те толкова си могат и това правят, каквото им наредят!

А да има едно много рисково нещо за контакт от 5 вид - не опитвайте без да сте GURU (не съм ) или да знаете какво правите - >
- това не знам дали работи , ще се пробва , но вие недейте.



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано14.06.20 15:16



Да , Андромеда е по - голяма от Млечният Път. Ами това е супер хоби. Аз между другото очаквах да има 1-5 човека в цялата страна. Супер приятно бях изненадан , когато видях , че има и други хора , които не са роботи в матрица (знаят , че НЛО има и много други неща) и съответно се включих :) благодарение на теб !!!



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано14.06.20 15:30



В западни страни има поне няколкостотин човека които сериозно се занимават с търсене на НЛО с бинокли, камери, фотоапарати и телескопи.Отделно от това има и неустановен брой хора които се занимават само с наблюдения на самолети с бинокли и телескопи.И те не са малко.Даже преди няколко месеца случайно попаднах на такъв в един известен западен форум cloudy nights където има форуми за бинокли, телескопи и там нещата се обсъждат и от професионалисти и от аматьори.



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано14.06.20 15:46



Ооо да има, има доста. Аз го знам този форум и доста неща има обяснени относно астрономията и оптичните системи не е лош никак.

Редактирано от zizoUFO на 14.06.20 15:47.



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано14.06.20 15:48



За уфология няма нищо там, нито за наблюдения на самолети.След време мога да се пробвам да рискувам да пиша на английски относно някои от наблюденията ми на НЛО, но могат да ме трият и банват.Аз в миналото няколко пъти съм писал теми на английски език в западни форуми включително един от най-известните уфологични форуми който го закриха преди няколко години.



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано14.06.20 15:58



Ясно , ами аз гледах за едни "ufo disclosure bulgaria" - тези надеждни ли са? Да взимат по един night vision и зрителни тръби и да идват тук :)



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: zizoUFO]  
Автор FlLERO99Модератор (авио шпионаж)
Публикувано14.06.20 15:55



Не ги знам тези.Има и хора които се интересуват от бинокли и зрителни тръби, но нямат интерес нито към НЛО, нито към самолети, нито към астрономия, а например обичат да гледат сгради.



Тема Re: Ufo Research Part 5нови [re: FlLERO99]  
Автор zizoUFO (skywatcher )
Публикувано14.06.20 16:04



Ми и аз, не много , ама говорят за високи вибрации , също , като доктор Стив Греаър и срещи от 5 вид иска 3000 долара (и затова не пробвайте , не се знае каква беля може да си докарате) не знам от "Хасково ТВ " ги намерих , Гриъар от youtube.com ,де , но не знам дали някой ги е чувал и виждал.

Иначе да, има всякакви хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.